Xelor/IOP

Gram ze znajomym on xelorem ja iopem. Spoko dajemy rade mam prawie 20lvl'e ale z tego co zauważyliśmy xelor może dodawać AP, lecz udaje się nam to tylko przypadkiem. Może ktoś nam wyjaśnić jak działa zabieranie/dodawanie AP?

PS: jeszcze jeśli ktoś mógłby podać mi jakie są komba na iop'ie.

Xelor ma mechanikę wahadła, co turę albo jest w stanie "tick" albo "tock" i od tego zależą dodatkowe efekty jego skilli.

Co do Iopa, comba zależą od tego ile masz AP, na starcie z 6AP za wiele nie zdziałasz. Standardowe combo to Increase->Focus->Uppercut->Uppercut->Jabs->Flurry->Flurry-Wallop->flurry->Gutting Gust->Gutting Gust, ale to wymaga minimum 10AP i 4MP jeśli stoisz tuż obok przeciwnika :D

Xelor ma mechanikę wahadła, co turę albo jest w stanie "tick" albo "tock" i od tego zależą dodatkowe efekty jego skilli.

Co do Iopa, comba zależą od tego ile masz AP, na starcie z 6AP za wiele nie zdziałasz. Standardowe combo to Increase->Focus->Uppercut->Uppercut->Jabs->Flurry->Flurry-Wallop->flurry->Gutting Gust->Gutting Gust, ale to wymaga minimum 10AP i 4MP jeśli stoisz tuż obok przeciwnika 

Rozumiem, a mógłbyś wytłumaczyć szczegółowo na podstawie kilku skilli? Zrozumiałem czytając skilla time control zrozumiałem że na niebieskiej turze dodaje ap sojusznikowi z nałożonym efektem tego skilla, ale zdażało nam się tylko w czasie czerwonej tury dodać ap. Nie rozumiem jak i dlaczego.

Nie grywam Xelorem, więc nie wiem nic więcej :v

Nie grywam Xelorem, więc nie wiem nic więcej 

Rozumiem. Dzięki za wszystko.

Nadal potrzebne wytłumaczenie jak do noob'a jak dodać xelorem ap sojusznikowi.

jaka nacje juz wybraliscie? chetnie zagram z wami i jak bedzie trzeba zrobie nowa postac:)

jaka nacje juz wybraliscie? chetnie zagram z wami i jak bedzie trzeba zrobie nowa postac

Bodajże amakna, wbiliśmy 20 lvl'e. Aczkolwiek jesteśmy niedoświadczeni tak więc będziesz cierpiał grając z nami :) Sztan czeka. Jak coś Reydive na steamie.

Xelor to maszynka do expa. Zwraca, dodaje, odejmuje, boostuje AP.

Xelor to maszynka do expa. Zwraca, dodaje, odejmuje, boostuje AP.  

Tylko jest cały problem jak ma dodać ap sojusznikom. Tego nie ogarniamy.

Aż sprawdziłem skille w encyklopedii i jest wyraźnie napisane że żeby zabrać/dodać AP cel musi mieć na sobie efekt "Temporal Focus", który Xelor nakłada na niego drugim skillem z linii wody. Jak nawet czegoś co jest wyraźnie w skillu napisane nie możecie ogarnąć, to nie wróżę wam świetlanej przyszłości w tak skomplikowanej grze jak Wakfu :v

Może warto wziąć prostszą klasę niż Xelora, który jest uważany za jedną z najbardziej skomplikowanych klas w grze :P

Aż sprawdziłem skille w encyklopedii i jest wyraźnie napisane że żeby zabrać/dodać AP cel musi mieć na sobie efekt "Temporal Focus", który Xelor nakłada na niego drugim skillem z linii wody. Jak nawet czegoś co jest wyraźnie w skillu napisane nie możecie ogarnąć, to nie wróżę wam świetlanej przyszłości w tak skomplikowanej grze jak Wakfu 

Może warto wziąć prostszą klasę niż Xelora, który jest uważany za jedną z najbardziej skomplikowanych klas w grze 

Dlatego wziołem IOP'a. Aczkolwiek mimo że po przeczytaniu tego nadal nie działało dlatego się pytałem..

No to kolega musi się w te skille mocno wczytać, bo inaczej będzie klapa :v

No to kolega musi się w te skille mocno wczytać, bo inaczej będzie klapa 

XD będzie śmiesznie. A tak swoją drogą znajomy strasznie dużo używa AOE i tak myślę czy nie lepiej byłoby zacząć scarierem grę. Podobno ma większy dmg czym więcej dostanie dmg. To by się wtedy chyba bardziej opłacało skoro i tak zwykle zbieram obrażenia od niego i od mobów.

Gram ze znajomym on xelorem ja iopem. Spoko dajemy rade mam prawie 20lvl'e ale z tego co zauważyliśmy xelor może dodawać AP, lecz udaje się nam to tylko przypadkiem. Może ktoś nam wyjaśnić jak działa zabieranie/dodawanie AP?

PS: jeszcze jeśli ktoś mógłby podać mi jakie są komba na iop'ie.