The Exiled Realm of Arborea

Ohayō,

Wiem że temat był wiele razy wałkowany, ale chcę znać aktualny stan polskiej populacji w grze na serwerach europejskich(EU). Jeśli ktoś zna jakieś polskie gildie, niech napisze jakie są, a i na jakim serwerze obecnie opłaca się grać. Dość dawno grałem w tą grę, i chce zobaczyć jak tera wygląda. Uprzedzając komentarze dotyczące serwera NA, tak grałem, i granie na nim mnie nie interesuje, na razie bynajmniej .Za odpowiedzi serdeczne Arigatō.

Yoroshiku,

Elfi.

Nie wiem, jak to jest z Polakami na EU, ale najwięcej graczy jest obecnie na Killian i właściwie jeśli chcesz wracać na EU, to to jest jedyny sensowny serwer. Na pewno więcej graczy jest na NA i znajdziesz tam też Polaków. Nie wiem, jak na innych serwerach, ale na CH mamy ze znajomymi gildię, więc jeśli masz ochotę z nami zagrać, to wpadaj na Celestial Hills :)

Killian gildia egoist, osobiście nie przynależe bo wróciłem nie dawno na EU. Populacja na killianie jest w miare porządku mogło by być lepiej i Battlegroundy bardziej aktywne niż tylko w godzinach jackpotów no ale to gameforge... Do tego nie długo dochodzi merge serwerów Killian tak ogromnej liczby nie zyska graczy jak INT PVE server.

A więc serwer Killian.^_^

Nie robiąc kolejnego tematu, zapytam tu, w swoim, czy w grze dodano jakieś nowe raidy? Jak jeszcze grałem, a było to troszkę dawno, to pamiętam tylko Wonderholme, Kelsaik...

Content dodają i usuwają, czasem przywrócą stare dungeony jak teraz Wonderholme - raidy dostępne 7 osobowy Demokron factory i Wonderholme 10 osobowy.

Ohayō,

Wiem że temat był wiele razy wałkowany, ale chcę znać aktualny stan polskiej populacji w grze na serwerach europejskich(EU). Jeśli ktoś zna jakieś polskie gildie, niech napisze jakie są, a i na jakim serwerze obecnie opłaca się grać. Dość dawno grałem w tą grę, i chce zobaczyć jak tera wygląda. Uprzedzając komentarze dotyczące serwera NA, tak grałem, i granie na nim mnie nie interesuje, na razie bynajmniej .Za odpowiedzi serdeczne Arigatō.

Yoroshiku,

Elfi.