Prywatne serwery

Witam, otóż na wstępie przyznam , że nigdy nie grałem w WOWA, lecz brak pociągu do żadnej z gier, w które w ostatnim czasie grałem powoduje , że ciągle szukam czegoś co mnie wciągnie.

Druga rzecz to to , że grałbym na oficjalnych serwerach lecz nie interesuje mnie płacenie abonamentu i wstępne kupowanie gry z dodatkami czy z czym tam je trzeba zakupić.

Do sedna, gdzie opłaca się zacząć i na jakim serwerze abym zdążył i w pełni odczuł klimat o jakim wszyscy mówią i aby mnie wciągnęło na dłuższą chwilę bez wydawania pieniędzy?

Hmm... Sam grałem kilka razy na privach takich jak molten, nie są one jakieś wygórowane ale dla zabicia czasu jak najbardziej. Mają one niestety minus jeden wielki- brak chętnych na dungeony

Jak chcesz odczuć tylko namiastkę klimatu, bez rozwoju, bez żadnego nowego kontentu, to próbuj śmiało. Musisz też brać pod uwagę, iż nie znasz dnia ani godziny śmierci twojego priva. O bugach już nie wspominam. Aha, osobiście już nie mogę patrzeć na klasy sprzed "Legionowego" reworku.
Osobiście nie polecam. lepiej już odpalić triala na globalu i ewentualnie zapłacić jeśli się spodoba.

Na pierwszą styczność z grą chcąc ją poznać i odczuć w pełni klimat, najlepsze będą serwery blizzlike x1 na starszych dodatkach. To pozwoli Ci doświadczyć całego contentu bez pomijania i drogi na skróty po najmniejszej linii oporu jak na globalu, gdzie już od wielu lat nie odczuwa się satysfakcji z niczego. Z resztą jak można czuć satysfakcję z siedzenia w garnizonie przez 90% czasu. Na kisznikach robionych przez grupkę kolegów z klasy z kolei też nie ma nawet co zaczynać, ale półprofesjonalne projekty to już inna bajka, niestety jest ich mało lub w ogóle ich nie ma na niektóre wersje.

Dla 1.12 podstawka gry - 1. Kronos, 2. Valkyrie-wow niedługo wyjdzie nowy realm Elysium, 3. The Rebirth
Dla 2.4.3 dodatek TBC - niestety kryzys, trzeba czekać na nowe projekty bo same dziadki zostały i high rate
Dla 3.3.5 dodatek WoTLK - 1. Dalaran WoW
Wyżej nie polecam bo WoW się stoczył czego dowodem jest: wykres

Jest planowanych kilka dobrze zapowiadających się projektów, także za jakiś czas wybór powinien być większy i lepszy. Co do serwerów wyżej podałem oczywiście serwery blizzlike, nie uwzględniałem high rate i instant bo dla początkującego to bez sensu. W przeciwieństwie do globala tutaj pieniędzy nie tracisz, więc próbować możesz a jak nie spasuje to najwyżej sobie kupisz globala albo całkowicie odpuścisz grę.

Witam, otóż na wstępie przyznam , że nigdy nie grałem w WOWA, lecz brak pociągu do żadnej z gier, w które w ostatnim czasie grałem powoduje , że ciągle szukam czegoś co mnie wciągnie.

Druga rzecz to to , że grałbym na oficjalnych serwerach lecz nie interesuje mnie płacenie abonamentu i wstępne kupowanie gry z dodatkami czy z czym tam je trzeba zakupić.

Do sedna, gdzie opłaca się zacząć i na jakim serwerze abym zdążył i w pełni odczuł klimat o jakim wszyscy mówią i aby mnie wciągnęło na dłuższą chwilę bez wydawania pieniędzy?