PoE - Ciekawy Build

Przymierzam się by znowu zaczynać grać w PoE, jednak nie wiem jakie skile są na topce itp. itd. i chciałem się was zapytać o jakieś ciekawe buildy dla Witch, bądź templara >;3

Wspaniale by było jakby buildy było bardzo widowiskowe - z wymagań to chyba na tylę

Dziękuję za uwagę>;3

BL pod wand z cr jest op

A czy jest "widowiskowy" :3

EQ ewentualnie TS z reach of the council, LA z frost wallem, windrippler z LA tak samo

Zbombarduj bydlaków.

W nowym sezonie ruszam z Scion Chaos Fireball + roling flames. Słodki Jezu, przecież to jest cudne jak wszystkie dookoła pada od takiej fali ognia (chaos dmg 75%).

Clearspeed jest szalony tak od 50+ lvla

Z widowiskowych buildów, może już nie w mecie ale polecam Cast on Crit. Ja osobiście polecam grać Templar Inquisitor pod łuk Windripper głównie ze względu na mechaniki. W sumie ciekawym pomysłem byłby jakiś build pod discharge, ale buildy tego typu są zwyczajnie drogie.

Skille które warto zobaczyc z powodu mocy to Blade Vortex i Bladefall.

Pozdrawiam,

Ptaku

Necro wiedźma rage spirit

Templar, raczej duelist lecimy pod max AoE range i glacial cas, ew. trap też działa, wszystko z AoE. na 90 wykręciłem surge fire długości fireballa

Co do buildów CoC (Cast on Crit) mają być podobno zmienione po patchu.

Czesc. Ja poleciłbym Ci zrobienie ShieldCharga pod facebreakery :) Build badzo szybko czysci do tego jak Ci sie znudzi wystarczy wymienic gem shieldcharge np na cyclone i grasz pod cyclona z tymi samymi itemami itd :) Szybkość czyszczenia i uniwersalnosc jesli chodzi o zmiane skili jest piekna :)

A i pamietaj aby kupic sobie efekt na herald of ashe np ghost :)

Równierz polecę shield charge, w tym patchu go nie znerfili więc to chyba będzie bardzo top meta skill

EQ ewentualnie TS z reach of the council, LA z frost wallem, windrippler z LA tak samo

Reach dostał nerfa, poza tym skąd on Ci do cholery weźmie Reacha na początku ligii? :D

Frost Wall też już nie działa jak wcześniej.

Nie baw się w "widowiskowe" buildy na samym początku, ani żadne Shield Charge, bo Abyssusa na początku ligii nie zdobędziesz, poza tym wszystko będzie drogie. Znajdź coś co możesz zbudować na samych żółtych itemach + maksymalnie dwóch, tanich unique, typu ED + Contagion, czy Earthquake.

Najlepiej na forum PoE poszukaj buildów z dopiskiem BEGINNER i sprawdź, który Ci się podoba.

Reach dostał nerfa, poza tym skąd on Ci do cholery weźmie Reacha na początku ligii? 

Frost Wall też już nie działa jak wcześniej.

 

Nie baw się w "widowiskowe" buildy na samym początku, ani żadne Shield Charge, bo Abyssusa na początku ligii nie zdobędziesz, poza tym wszystko będzie drogie. Znajdź coś co możesz zbudować na samych żółtych itemach + maksymalnie dwóch, tanich unique, typu ED + Contagion, czy Earthquake.

Najlepiej na forum PoE poszukaj buildów z dopiskiem BEGINNER i sprawdź, który Ci się podoba.

A po co Ci Abyssus na poczatku ligi pod ShieldCharga? On i tak jest na tyle mocy ze mapy T1-T5 latasz spokojnie bez niego :)

Przepraszam, że z offtopuje, ale nie chce zakładać nowego tematu. Kiedy rusza nowa liga?

Przepraszam, że z offtopuje, ale nie chce zakładać nowego tematu. Kiedy rusza nowa liga?

Jutro 22

coś widowiskowego.. to discharge :D

zagraj pod blade vortex pathfinderem...

Aby miec widowiskowy build :D Wystarczy jakikolwiek build a do niego zakupic efekt wygladu, a takze do gemów takich jak Heraldy czy inne aury :)

Wspierasz dzieki temu twórców co im sie nalezy i masz widowiskowy build :) A goscie z party beda latac za toba z otwarta geba :D

Albo nie bo teraz kazdy ma jakies skiny naprawde bardzo rzadko widzi sie osobe ktora by nie korzystała z mikrotransakcji :)

Polecam Juggernaut pod Earthquake

Juggernaut jak i Earthquake dostały nerfa. A widowiskowe jakoś nie jest.

Jako iż PoE startuje dzisiaj możecie wbić na discord https://discord.gg/aqRpj

hasło do kanału Path of Exile to POE

Z przyjemnością służe radą - raczej nie będziemy grać razem bo zaczynam na Hardcore, ale jeśli ktoś jest nowy to może wpaść i pytać, odpowiem na wszelkie pytania :)

Przy okazji się podczepię. Da radę złożyć w miarę działającego kinetic blasta pod blood magic/full hp startując z witcha? Ewentualnie Witch pod lacerete, też full life z blood magic?