CP L2-Eglobal Gracia x7 WRZESIEŃ

Siemanko.


Jako CP skład ludzi którzy wchodzą w CP poznaliśmy się około 4-5 lat temu, a graliśmy jako cp na serwerach jak RPG Club, Dex, Citadel, Celes, L2Neo, L2Classic Skeleth.


Teraz wybieramy się tutaj i szukamy 3 aktywnych osób, spoila na 10 oraz paru driverów do CP. Co do klas jeszcze do ustalenia.

CP play time 17/18-23/24

Zainteresowani CP piszcie PW, a na tsie podam więcej szczegółów.


Serwer wstaje we Wrześniu. http://l2e-global.com/

Jak mi tez bocika zalatwicie to moge na spoilu "pograc" ;)

Yeahu stary noobie :D Coś mi się wydaje, że graliśmy ze sobą i dość sporo :) Wbijaj do nas na ts-a to pogadamy. Zobacz pw.

Nie no ziom, ja nie gram juz w L2. To cos jak z byla laska, w sumie moglbys ja pyknac ale to tyle ^^ L2 umarlo dla mnie. Wole pamietac dobre stare czasy niz sobie psuć wspomnienia grajac na miesiecznych serwerach :P

Anyway powodzenia i milej zabawy ;D

NA złe serwy wbijałeś l2 nie umarło do końca :) JEst wiele serwów gdzie się gra za***iście przez długie miesiące :)

Moge pograc z wami gram od c2 do teraz z malymi przerwami . Mozliwe ze kiedys z wami gralem .

pw wysłałem ci ts-a. Musimy wpierw pogadac chwilę ;)

UP najbardziej poszukiwany EE!

UP mile widziany bardzo aktywny WC

Up poszukiwany spoil na 10 i wc

UP BRAK TYLKO SWS OSTATNI SLOT !

Niestety nasz EE nie bedzie mogl tyle grac ile chcial i zostaje driverem wiec szukamy aktiv ee.

UP ! ZOSTAŁ OSTATNI SLOT NA EE!

Up

Up ee ewentualnie wc.

Pal - Skillu/Vae
AW/PW - Blejdy/Seph
Gladiator - Cover/Storhamar
Berserker - Skyler/Najt
BD - Finny/Slayer
SwS - Biezun/T4keno
EE -
WC - ??? Karister
BP - Mircin

Driver :

Leeche
Ocelot
Arcanum
Emili

Skład CP na chwilę obecną!

UP

UP

SZUKAMY OGARNIĘTEGO I AKTWYNEGO BP

OSOBA WSKOCZY NA NASZA POSTAĆ 80 lvl BP z noblem.

Więcej info pw.

Siemanko.


Jako CP skład ludzi którzy wchodzą w CP poznaliśmy się około 4-5 lat temu, a graliśmy jako cp na serwerach jak RPG Club, Dex, Citadel, Celes, L2Neo, L2Classic Skeleth.


Teraz wybieramy się tutaj i szukamy 3 aktywnych osób, spoila na 10 oraz paru driverów do CP. Co do klas jeszcze do ustalenia.

CP play time 17/18-23/24

Zainteresowani CP piszcie PW, a na tsie podam więcej szczegółów.


Serwer wstaje we Wrześniu. http://l2e-global.com/