L2classic.club priv

Warto zagrać w tego priva classica, x3 raty to tyle w rzeczywistości czy jest wolniej? Myślałem na początku nad destro jeśli chodzi o profe by hajs się zgadzał i spoko się grało dobry wybór?

Osobiście polecam na tej kronice wyłącznie magów do gry solo.

Osobiście polecam na tej kronice wyłącznie magów do gry solo.

Rozumiem, SH będzie ok? Buffy są u npc czy jak?

Nie ma buffa u NPC, a jak jest to tylko do 36 lvl bodajże? Nie pamiętam, ale jakoś takoś. Ja poleciłbym sps-a, albo sorka, ale manodajka musi być na boxie, albo będziesz dużo siedział.

Nie ma buffa u NPC, a jak jest to tylko do 36 lvl bodajże? Nie pamiętam, ale jakoś takoś. Ja poleciłbym sps-a, albo sorka, ale manodajka musi być. 

manodajka czyli musiałbym dualboxa ogarnąć? Destro nie poradzi sobie solo?

Poradzi, ale będzie bardzo, ale to bardzo wolny exp :). Grając na serwie też będziesz miał większa szansę napotkać innego maga by z nim sobie polatać na wyższych lvl.

Ok to jak SH słabo to raczej wybiorę sps, a jaka jest różnica na tym privie między sps a sorkiem?

Nie grałem na privie nigdy grałem na Ru Classicu i EU. Sorki i SpS były tam najlepsze w mojej opinii, a ja jest na privie tym cóż? Niech przyjdzie jakiś expert się wypowie, ale wydaje mi się, że podobnie jak do EU i RU Classica. SpS ma przede wszystkim lepszego Casta, a sork dmg.

Nie grałem na privie nigdy grałem na Ru Classicu i EU. Sorki i SpS były tam najlepsze w mojej opinii, a ja jest na privie tym cóż? Niech przyjdzie jakiś expert się wypowie, ale wydaje mi się, że podobnie jak do EU i RU Classica.  SpS ma przede wszystkim lepszego Casta, a sork dmg. 

Wiem że ta database zgadza się z tym privem: https://l2wiki.com/classic/Main_Page
mógłbyś sprawdzić tam czy twoja teoria się zgadza z ru classic?

Gram na l2classic.club - tempo gry jest zgodne z podanym rate (x3), co do pozostałych kwestii:

- nie ma żadnego NPC buffa od początku (od Newbie Guide ani żadnego innego NPC)

- w starter packu dostajesz kilka scrolli z buffami na początek, + broń top non grade na 7 dni (starcza na rozpędzenie się ale nie na dłużej)

- adena drop rate wystarcza na utrzymanie ale bez spoila i tak nie zarobisz zbyt dużo chyba, że masz fart do full drop nie z tej Ziemi :)

- co do dualboxa masz dwie możliwości (gra na 2 PC z różnymi macadrees/HWID, lub wykup Premium Account)

- Admini balansują serwer pod kątem gameplay/contentu i ekonomii więc zarządzanie oceniam wysoko

- brak questa na D grade armor

Wobec Twoich bardziej indywidualnych pytań:

- Destro na tej kombinacji kronik jest delikatnie mówiąc poszkodowany jeśli chodzi o gameplay

- magowie zawsze znajda PT z randomami na AoE (różnica pomiędzy SPS a SORC to faktycznie proporcja DPS i CASTA zależy co wolisz)

- na raidach bez łuku się nie pokazuj chyba że grasz tankiem :)

Rozgrywka ogólnie jest bardzo przyjemna, PvP satysfakcjonujące a ludzie w większości przyjaźni jeśli nie liczyć Rosjan - ale to standard... a i tu zdarzają się wyjątki. Jeśli chcesz poczuć charakter starego dobrego L2 - to jest to właściwe miejsce

Gram na l2classic.club - tempo gry jest zgodne z podanym rate (x3), co do pozostałych kwestii:

 

- nie ma żadnego NPC buffa od początku (od Newbie Guide ani żadnego innego NPC)

- w starter packu dostajesz kilka scrolli z buffami na początek, + broń top non grade na 7 dni (starcza na rozpędzenie się ale nie na dłużej)

- adena drop rate wystarcza na utrzymanie ale bez spoila i tak nie zarobisz zbyt dużo chyba, że masz fart do full drop nie z tej Ziemi 

- co do dualboxa masz dwie możliwości (gra na 2 PC z różnymi macadrees/HWID, lub wykup Premium Account)

- Admini balansują serwer pod kątem gameplay/contentu i ekonomii więc zarządzanie oceniam wysoko

- brak questa na D grade armor

 

Wobec Twoich bardziej indywidualnych pytań:

- Destro na tej kombinacji kronik jest delikatnie mówiąc poszkodowany jeśli chodzi o gameplay

- magowie zawsze znajda PT z randomami na AoE (różnica pomiędzy SPS a SORC to faktycznie proporcja DPS i CASTA zależy co wolisz)

- na raidach bez łuku się nie pokazuj chyba że grasz tankiem 

 

Rozgrywka ogólnie jest bardzo przyjemna, PvP satysfakcjonujące a ludzie w większości przyjaźni jeśli nie liczyć Rosjan - ale to standard... a i tu zdarzają się wyjątki. Jeśli chcesz poczuć charakter starego dobrego L2 - to jest to właściwe miejsce

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Starter pack na którym lvlu się dostaje, każda nowa postać to dostaję?
Mam 2 PC więc będę kombinował, drugi pc nie jest mocny ale l2 nie ma wymagań za dużych

Starter pack dostaje pierwsza postać na każdym game account (chyba na 6 lvl), kolejne już nie, więc wniosek prosty: jedno game account jedna postać. Na plus można powiązać max 10 game account z jednym master account, więc Admini ogarnęli ten temat z poziomu panelu podglądu.

Starter pack dostaje pierwsza postać na każdym game account (chyba na 6 lvl), kolejne już nie, więc wniosek prosty: jedno game account jedna postać. Na plus można powiązać max 10 game account z jednym master account, więc Admini ogarnęli ten temat z poziomu panelu podglądu.

Dziękówka, w takim razie musze zrobić nowe game account. Buffy sprzedają ludzie np. w Giran czy trzeba liczyć samemu na siebie czyt. dualbox itd. ?

Nie ma możliwości wystawienia (offline) buffstore więc raczej ludzie nie sprzedają buffów - to nie Ashenvale :) więc raczej dual box albo szukanie Klanu/CP.

Jak coś to streamuje :D http://twitch.tv/pytles zapraszam

Jak wygląda sytuacja z Gladem? Tak samo, jak z destro, czy można spokojnie pograć i nie zostać zmiecionym z powierzchni servera przez magów?

A jak wygląda sprawa z necro? Opłaca się tworzyć czy nie bardzo? Bo pamiętam, że zawsze chciałem zagrać w L2 necro, ale jakoś nigdy nie mogłem się zabrać żeby jednego stworzyć. Teraz byłaby idealna okazja.

A jak wygląda sprawa z necro? Opłaca się tworzyć czy nie bardzo? Bo pamiętam, że zawsze chciałem zagrać w L2 necro, ale jakoś nigdy nie mogłem się zabrać żeby jednego stworzyć. Teraz byłaby idealna okazja.

Necro to jedna z najlepszych postaci do gry solo i pvp 1v1 2v1 ale to zalezy od kroniki... ten classic to chybryna tak ze pewnie sa skille z wyzszych kronik.

Ja doslownie wysolowalem nwcrusem 78 lvl na abyss 3x lata temu.

Necro moze solo w cata moze solo gdzie chce dzieki transferowi zycia z summonem ponad to jego zombi tez castuje life drain ktory z empowerem zadaje tyle co samego necrusa + anchor na pvp 1v1 niszczy kazdego...

Jedyny minus to taki ze necro potrzebuje cursed bones do rzucania skili wiec jest troche drozszy w utrzymaniu.

@up kolega tam wyżej co za necro expi w katach? xDDD

na classicu necro to najgorszy mag. Glad jest dobry. solo exp nie przynosi jakiś wielkich problemów (no może z wyjątkiem braku mp), a i na PvP sobie radzi spokojnie.

@up kolega tam wyżej co za necro expi w katach? xDDD

na classicu necro to najgorszy mag. Glad jest dobry. solo exp nie przynosi jakiś wielkich problemów (no może z wyjątkiem braku mp), a i na PvP sobie radzi spokojnie.

Malo widziales jescze.

Glad potrzebuje klanu i party ktore go wyexpi... solo gladem powyzej 52 lvlu jest praktycznie nie mozliwe chyba ze wskakuje na top grade caly czas.