Silkroad-R nowy serwer EU [Oficjalny serwer 16.08.2016 Start]

News

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<div style="color:rgb(0,0,0);font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:12px;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:normal;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;">
		<blockquote style="margin:5px 20px 20px;">
Hello, this is Silkroad-R Team,
Silkroad R is going to be with JC Planet from August 16th. (Channeling service with Joymax).
Especially, JC Planet opens a new server, “Ephesus”, in Europe.
Opening Time :
- Tuesday, August 16th, 2016.
- Standard Time (GMT+9) : 18:00
[Exclusive Benefits for JC Members]
1. When you join JC Planet and make character in Silkroad R with the account, you will receive great benefits.
- 1st ~ 9th grade +5 weapon of “Seal of Sun”
- 100,000 Skill Point
- Mileage System : 5% of item price as M-Coin(Mileage) whenever you buy items.
“You can buy cash items from M-Coin Shop with the M-Coin.”
2. Exclusive Event Rewards for JC Members
- Event 1 (Attendance Event)
5 M-Coin : 7~13dyas consecutively accumulated days
10 M-Coin : 14dyas consecutively accumulated days
“When you attend 14 days consecutively, you will receive total 15 M-Coin after the event is over.”
Period : August 16th, 2016(After maintenance) - August 29th, 2016 (Before maintenance) (for 2 weeks)
- Event 2 (Double Up M-Coin Event)
You will receive 5% M-Coin additionally when you but items. You will receive total 10% of item price as M-Coin when you buy the item.
Period : August 16th, 2016(After maintenance) - August 29th, 2016 (Before maintenance) (for 2 weeks)
[Contents in New Server]
1. Max Level
- Max level is Lv.90 in the beginning. (China and Europe will be opened at the same time)
2. Fatigue System
★ Different Fatigue system in order to make better game conditions and prevent Bot.
★ Detail of Fatigue System
[Original Servers]
- Basic : By 8hours accumulated play time in a day (No Penalty) --&gt; 8~12hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest &amp; Acquisition)
--&gt; After 12hours accumulated play time in a day(0% of EXP. No Quest &amp; Acquisition)
- Users who are VIP 2 are free from Fatigue System. (24hours accumulated play time in a day 100%)
[New Server]
- Basic : By 2hours accumulated play time in a day (No Penalty) --&gt; 2~3hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest &amp; Acquisition)
--&gt; After 3hours accumulated play time in a day (0% of EXP. No Quest &amp; Acquisition) à Kick out after 10 minutes
- VIP 1 : By 4hours accumulated play time in a day (No Penalty) --&gt; 4~6hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest &amp; Acquisition)
--&gt; After 6hours accumulated play time in a day (0% of EXP. No Quest &amp; Acquisition)
- VIP 2 and above : Free from Fatigue System. (24hours accumulated play time in a day 100%)
※ Fatigue will be counted when you log in and the accumulated play time will be reset on every 00:00.
※ Fatigue is applied to account base.(Not character base). If you play in many servers with same account, accumulated play time will be calculated into the account.
※ But when you play in original servers and new server, fatigue system will be applied by rule of server policy (Original server and new server).
VIP Membership Info
[Event]
1. Attendance Event (All Shards)
- Period : August 16th, 2016(After maintenance) - August 29th, 2016 (Before maintenance) (for 2 weeks)
- Every day =&gt; Berserker Regeneration Potion * 1
- 5 consecutively accumulated days =&gt; Skill Point Scroll * 1
- 10 consecutively accumulated days =&gt; Skill Point Scroll * 1
Thanks.
</blockquote>
	</div>

	<p>
		 
	</p>

	<p>
		 
	</p>

	<p>
		 
	</p>
</div>

Wielu z użytkowników zaznało smaku tego tytułu :) Dlatego szukamy veternaów Silkroad Online :)

Wymagania:

Wiek 18+

Ts3 + mikro

300 Silków na start ( z racji ograniczenia do 4h dziennie 100% ) < mile widziane

Zgłoszenia tutaj :)

http://silkroad-r.jcplanet.com/us/Main/HomeMain.aspx < strona gry

Jest duża możliwość, że wbiję. Ile godzin dziennie można grać najwięcej?

Edit. Ok już znalazłem, a jak zostać VIP2?

Jest duża możliwość, że wbiję. Ile godzin dziennie można grać najwięcej?

 

Edit. Ok już znalazłem, a jak zostać VIP2?

Trzeba kupić 300 silków minimum. Akurat premka + grab pet :)

Tak co miesiąc czy raz wystarczy na vip2 permanentnego?

Tak co miesiąc czy raz wystarczy na vip2 permanentnego?

cholera wie, trzeba czekać na nowe info bo zauważyłem, że to walutę jcplanet będzie się kupować i ile jej trzeba kupić na vip2

Wygląda obiecująco. To ma być server europejski postawiony w europie, czy gdzieś w korei tak jak inne? Żeby nie było lagów podczas używania skilli i poruszania się.

Wygląda obiecująco. To ma być server europejski postawiony w europie, czy gdzieś w korei tak jak inne? Żeby nie było lagów podczas używania skilli i poruszania się.

europa :)

No to jeszcze bardziej mi się to podoba :)

No i cap 90lvl.

No to jeszcze bardziej mi się to podoba 

 

No i cap 90lvl.

We see :D Hype jest @guru też zagrasz w legende?

A bocik wchodzi w grę ?:D

A bocik wchodzi w grę ?:D

no bot to podstawa :)

Takie powiedzenie w silku jest:

"Bez bota, to C*** nie robota"

Podałby ktoś jakiś link do bota?

Mam pytanie czy to w silku-r bylo to jedno sekundowe opoznienie?

Chetnie zagram, ale raczej bede gral tak sobie bez wydawania kasy chyba ze bede mial jej za duzo :D Ale jezeli serwer ma byc dodatkowo w Europie to jeszcze bardziej mnie przekonuje do pogrania. Jakas gildia bedzie robiona czy po prostu tutaj sie bedzie gadac?

Można by discorda założyć.

Ok stworzyłem kanał na discordzie. Zainteresowanych zapraszam na pw, wyślę link.

Raczej będe pogrywać w Silka a 3 - 4 godzinny dziennie to w sam raz na mój limit grania dziennie.

Jeśli nie masz zamiaru bocić poza tymi 3-4h dziennie to będziesz daaaaaaaleko w tyle :D

Witam,

Start we wtorek o godzinie 11 czasu polskiego.

Inspekcja będzie trwała od 3 do 11 (~8h).

Warto zauważyć, że czeka nas sporo bonusów w postaci broni SUN 1-9th grade, 100k SP,

oczywiście gdy zalogujemy się przez konto połączone z jc planet - trzeba zaakceptować regulamin gry w panelu użytkownika.

Z miłą chęcią wrócę po kilku latach do Silka, zaczynałem na cap 70 na serwerze Xian.

Planuję zrobić Full Int s/s. 300 silków oczywiście zakupię pod warunkiem, że to będzie wystarczało do wbicia VIP 2.

Myślicie, że sbot będzie na tyle bezpieczny by nie zostać zbanowanym? Czy Jc planet będzie tak samo łagodne dla Vip boterów?

Witam,

 

Start we wtorek o godzinie 11 czasu polskiego.

Inspekcja będzie trwała od 3 do 11 (~8h).

 

Warto zauważyć, że czeka nas sporo bonusów w postaci broni SUN 1-9th grade, 100k SP,

oczywiście gdy zalogujemy się przez konto połączone z jc planet - trzeba zaakceptować regulamin gry w panelu użytkownika.

 

Z miłą chęcią wrócę po kilku latach do Silka, zaczynałem na cap 70 na serwerze Xian.

 

Planuję zrobić Full Int s/s. 300 silków oczywiście zakupię pod warunkiem, że to będzie wystarczało do wbicia VIP 2.

 

Myślicie, że sbot będzie na tyle bezpieczny by nie zostać zbanowanym? Czy Jc planet będzie tak samo łagodne dla Vip boterów?

Wszyscy już mają aktywną licencję sbota i 30$ na VIP2.

Dzięki za info, sbot jest na 1 ip? czy tak jak kiedyś było - 1 licencja dla 2 osob? a Ty kim zaczniesz grać?