Szukam kompana/kompanów

Witam. Jak w temacie szukam kompana/ów do gry w WoWa. Silvermoon, ally. Mile widziany ktoś kto zaznajomiony z grą gdyż jestem nowym graczem :).Ts'y czy inne takie nie wymagane, wystarczy czat w grze. Wiadomo w kilka osób lepiej się leveluje czy co tam się jeszcze w WoWie robi :D Kontakt w tym temacie albo na pw.

Silver jest stricte PvE, jakbys byl zainteresowany przejsciem na Ravencrest, ktory dla ally jest +/- chyba drugi po Silvermoon pod PvE, ale takze ma bardzo bogate PvP(2gie tylko do Outlandu dla ally) to daj znac tutaj z battletagiem na pma.

Jakbys zrobil rDPSA, to moze by sie slot w gildii znalazl jak znasz angielski + gralbys w godz. 20-23 pon/wt+cz raidy w legionie (od 19 wrzesnia)

Szczerze to właśnie kończy mi się subskrypcja i jakoś nie zanosi się na jej odnowienie bo gra zwyczajnie mnie nie wciągnęła :/

piszesz " szukam kompana/ów do gry w WoWa "

pozniej: "Szczerze to właśnie kończy mi się subskrypcja i jakoś nie zanosi się na jej odnowienie"\

serio?

piszesz " szukam kompana/ów do gry w WoWa "

 

pozniej:  "Szczerze to właśnie kończy mi się subskrypcja i jakoś nie zanosi się na jej odnowienie"\

 

 

serio?

Post zostal napisany prawie 20 dni temu?

co zwiazku z tym? a moze czegos nie zrozumiales(as)?

20 dni to wystarczajaco zeby sie z gra zapoznac, ograc i stwierdzic czy jest dla ciebie czy nie. do czego pijesz @May3zoON?

co zwiazku z tym? a moze czegos nie zrozumiales(as)?

A o co Tobie w ogole chodzi?

Zajmij sie soba, kolega wyzej stwierdzil ze jednak nie, koniec tematu.

lol

Witam. Jak w temacie szukam kompana/ów do gry w WoWa. Silvermoon, ally. Mile widziany ktoś kto zaznajomiony z grą gdyż jestem nowym graczem :).Ts'y czy inne takie nie wymagane, wystarczy czat w grze. Wiadomo w kilka osób lepiej się leveluje czy co tam się jeszcze w WoWie robi :D Kontakt w tym temacie albo na pw.