[Aion] ☬ God Eaters ☬

GELA.png

Nazwa legionu: God Eaters
Serwer: Barus
Rasa: Asmodian
Typ legionu: PvE / PvP / Social
Kontakt: W grze pod nick'iem: Ardulatar
Wymagania: Minimum kultury osobistej i dystans do samego siebie.
Parę słów o legionie:

Panuje u nas miła atmosfera i wzajemny szacunek. Pomagamy nowym graczom w zdobywaniu eq, questach, instancjach. Organizujemy wypady PvE / PvP. Gramy na luzie bez żadnej spiny. Team-Speak nieobowiązkowy. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Ewentualny link do strony legionu: http://www.legion-god-eaters.4ra.pl

Zapraszamy wszystkich serdecznie w nasze szeregi!

Moge pomóc z ts :)

Ze względu na wiele pytań od was w prywatnych wiadomościach edytowełem pierwszy post tak żeby było wszystko jasne. Zapraszamy wszystkich Legion cały czas się rozwija.

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych.

Mamy już 15 osób w Legionie, chcesz wspólnie z nami stworzyć nową jakość? Dołącz do nas już dziś!

Zgłaszajcie się, to już wszyscy z forum którzy chcieli pograć razem?

halo, prosze o kontakt na pw :)

Wiadomość poszła! Zapraszam wszystkich serdecznie, mamy już 25 osób! Jutro wchodzi nowy Patch 5.1 na pewno będzie fun :D

[KONKURS] - Aion'owy konkurs Halloweenowy!
Więcej informacji na naszym forum http://www.legion-god-eaters.4ra.pl/viewtopic.php?id=7

Rekrutacja nadal trwa, na tą chwilę nie przyjmujemy już więcej Plate'ów (Templar, Gladiator) Najbardziej potrzebujemy Cler'ów, Sin'ów, Ranger'ów, Sorc'ów i SM'ów.

Myślałam by wrócić może do Aiona ze względu na kompletny brak ciekawych MMORPGów na rynku, a w Finalu trochę nuda, znajomi powyjeżdżali i czekają na kolejny dodatek. Przydałby wam się Chanter? Wolę grać supportowymi klasami a Chanter dość ciekawie zawsze dla mnie wyglądał, aczkolwiek nie wiem czy jest w ogóle warto zaczynać grać taką hybrydą, ni to dps porządny ni to heal zapewne. (Nie grałam nigdy chantem, więc nie wiem zbytnio). Jak nie to zagram Clerem jak zawsze w MMORPGach, bo SMem i Rangerem grałam ale po pewnym czasie nudzi granie tym samym :P

// Nvm, po głębszej analizie skilli zdecydowanie zostanę przy Clerze, prawdziwy, porządny healer, tego mi trzeba. Teraz tylko pobrać te 25GB z moim drewnianym internetem Chętnie dołączę jak już ogarnę klienta i sobie przypomnę jak się grało :D Niestety max. level do którego doszłam to były okolice 55 kilka lat temu, więc nowe instancje musiałabym się poduczyć, co nie jest problemem, szybko łapię. A PvP.. jestem zwolenniczką PvE, ale PvP dobrym nie pogardzę.

Ja właśnie ściągnąłem aiona i teraz jestem na tworzeniu postaci. Zastanawiam się jaką postacią pograć. Podoba mi się każda ale tak właśnie myślałem o gladku, gunnerze, chanterze i rangerze. Byłbym zainteresowany dołączeniem do gildii również. Niby nigdy specjalnie długo nie grałem i nie doszedłem do eng-game ale tak jak Jintae wspomniała. Moje preferencje są ustawione na każdy rodzaj klasy więc mogę wybrać taką której potrzebujecie. Co do dungów czy raidów to ich nie znam ale szybko się uczę, pvp też mi się podoba więc jak już ogarnę jakiś sprzęt na postaci to będzie można polować na Elyosów :D.

Zacznę od tego, że będzie nam bardzo miło powitać w naszym gronie. Ja wychodzę z założenia, że każdy powinień grać tym lubi, dobrze mu się gra lub po prostu mu się podoba także wybór pozostawiam Tobie. Chociaż nie ukrywam, że na tą chwilę jako młodemu i rozwijającemu się Legionowi brakuję nam typowych healerów. Naprawdę warto gra cały czas jest aktualizowana, ewoluuję, baza graczy trzyma bardzo zadowalający poziom, a ostatnio ciągle rośnie, jest to spowodowane wyjściem dwóch dużych patchy w przeciągu dosłownie trzech miedięcy. Prognozy na przyszłość są jeszcze lepsze i przewiduję, że w styczniu podczas wyjścia dodatku z numerkiem 5.3 przybędzie bardzo wielu graczy.

Kończąc czekamy na Ciebie :)

PvE jak i PvP stoi na bardzo wysokim poziomie. Około 50 Instancji/Rajdów szpewnia zabawę na dłuuugie godziny. PvP pod postacią Arenek 1vs1, 3vs3, 6vs6, Siege, Rifty, Instancje PvEPvP i wiele więcej :]

A jeśli chodzi o konto plus/premium to najlepiej kupować normalnie przez item shop czy allegro? Chciałem sobie stworzyć 4 postacie(sin, ranger, chanter, cleric) i obczaić jak mi się nimi gra a potem jedną maksować.

Okay kupiłem złoty pakiet, teraz będę testował klasy postaci.

Gdzie za ile kupiłeś? Ja mam sposób na taniego Gold Pack'a. Jutro Ci powiem. Będziesz wchodził na Team Speak'a? :P

Doładowałem sobie coiny w shopie za 5 dyszek i z shopa kupiłem. Zostało mi jeszcze dużo coinów to starczy na kilka pakietów i jakieś pierdółki :). Jeśli chodzi o tsa to mogę wchodzić chociaż już nie dziś ale jutro czemu nie :D.

Rozumiem, ja już dzisiaj też nie wejdę. Ja jutro będe od 13 to Ci powiem wszystko.

Wszyscy Ci z którymi rozmawiałem poprzez prywatne wiadomości i Ci którzy wysłali mi prywatną wiadomość na forum (jest tych osób sporo) a z którymi jeszcze się nie złapałem w grze. Proszę o kontakt.