Twin Saga

Siemka ostatnio Twin saga przykuło moją uwagę a więc szukam ludzi do gry oraz opini graczy którzy już trochę przegrali czy gra jest warta dalszego zainteresowania

Kogo szukam? kazdy kto ma chęć zagrać jest mile widziany ;)

Gram na pirvie (65 level, 62 level Hunter + cały pomarańczowy gear na 60 level) i gierka jest nawet ok. Szczególnie jak ktoś lubi grindowniki XD Nie wiem jak wersja Aerii, ale priva polecam. Poprawili ostatnio serwer, więc gra się już lepiej.

Ja gram na cbt od aeri, priv zniechęcił mnie lagami i ogólnym niedopracowaniem, samo "bo tam jest kilka paczorów do przodu względem EU+ nowe klasy" do mnie nie przemawia, bo im dalej ty większa kiszka.

Jak mi się kiedyś znudzi i po jakimś czasie będę sobie chciał grę przypomnieć, wtedy dopiero poszukam sobie jakiegoś priva, szkoda psuć sobie pierwszego wrażenia..., grając na tym privie serio miałem sobie odpuścić, na szczęście dostałem kluczyk do cbt aeri i mnie lekko wciągnęło.

Wszystko ładnie i płynnie, grając na privie miałem wrażenie, że to gra jest słabo zoptymalizowana, a to wina ich klienta była.

Jak by ktoś coś planował na OBT zakładać to się piszę, tu się zejdzie zanim jakiegoś konkretnego seta sobie złożysz.

Witam,

Ostatnio zaczełem grać jakieś 2 dni temu , mam 36 lvl swordem, oczywiście na serwerze globalnym. Dopiero ogarniam grę ale jak na tą chwile to jest ok :) fajnie się gra. Polecam

P.S dzisiaj chce odpalić a tu takie coś ?

ktoś coś wie co zrobić ?

Podasz stronę tego serwera bo też bym pograł?

@9091 właśnie sprawdzałem u mnie wszystko OK, może dostałeś bana, mam 43 poziom i póki co zamierzam grać, aż do wyjścia Embergarde

@Fleksos http://www.twinsaga.com/

Chętnie bym pograł z wami zostawicie jakiś kontakt do siebie czy to tu lub na pw ???

Panowie , już sobie poradziłem z problemem.

Mój nick w grze to: Matador

zapraszac do znajomych

Na którym serwerze gracie?

Trzeba kupić founder pack?

Na oficjalnym tak jest CBT, ale są dwa serwery prywatne

Oficialnie zaczynam gre po weekendzie jak juz bedzie Open beta Wszelkie dalsze info oraz chetnych zapraszam do pw do mnie ;)

Też się pisze, podeślij pózniej nick jak już wystartuje gra na dobre

Z okazji startu gry Zapraszam wszystkich jeszcze raz do gry mój nick : Mieku

Ja już pobieram. Pytanie tylko czy w dzień premiery nie będzie lagów ;d

Gra ktoś w ogóle? :D

Siemka ostatnio Twin saga przykuło moją uwagę a więc szukam ludzi do gry oraz opini graczy którzy już trochę przegrali czy gra jest warta dalszego zainteresowania

Kogo szukam? kazdy kto ma chęć zagrać jest mile widziany ;)