Jaki server i Klasa na dystans

Witam. Postanowiłem pograć w wowa i mam 2 pytania.

1. jaki server wybrac? bo widziałem na liscie jest od groma. Chodzi mi o dużą populacje nie koniecznie PL, Może Ang i PL.

2 . Jaka klasa jest dobra do dps na dystans? słyszałem duzo o frost mage czy jakos tak, dobrze trafiłem ?

aaa i jeszcze jedno

3. czy jako nowy gracz moge "zaistnieć" w świecie wowa ? chodzi mi o to że czy np. bede musial dropic pół roku itemy na najlepszy set czy raczej przyjdzie to z czasem grania?, że nie będzie takiej odskoczni żebym musiał farmić z pół roku albo rok żeby być na równo z setem na dungi na max lvl . ?

1. Jeżeli Polski to Burning Legion, jeżeli PL/ANg to Defias Brotherhood, jeżeli ANG to Draenor/Outland.

2. Mag ma 3 specjalizacje do robienia dystansowego DPS, więc to chyba dobry wybór. Jest jeszcze Hunter, ale tam są już tylko 2 specjalizacje na dystans.

Z tego co wiem, to Frost i Fire u maga są dobre, nie wiem jak z Arcane.

3. W WoWie łatwo jest wbić jakiś tam określony gear minimalny do Mythic dungów i raidó na poziomie normal (ale to mocno zależy od tego, czy grasz z gildią czy z pugiem, różnice w wymogach są ogromne). Dla przykładu w tym dodatku maksymalny ilvl to był chyba 751.

Ilvl 700 łatwo się wbijało, ale właśnie z 700 do tego 751 długaaaaa droga, bez gildii nie wykonalne.

Generalnie to teraz będzie dobra pora, bo teraz tak jakby wszyscy będą startowali od "0".

Zresztą w WoWie nadal jest dużo graczy i w każdym momencie żywota tego dodatku (nawet pod koniec) było dużo gildii zaczynających od początku, tzn. ubieranie postaci, progress raidów od poziomu Normal.

1. Angielski serwer pod horde bym wybieral albo Kazzak albo Twisting nether jesli chodzi o pve, ally silvermoon albo ravencrest tez pve.

2. Mag zawsze jest w topie dpsow tylko mu się spec zmienia w którym się gra, aktualnie fire będzie najlepsze, hunter tez jest bardzo dobry, ale w raidzie najczęściej pełni role murzyna który wszystko robi z range.

3. to co wyżej ammon napisal, ale w krótko wchodzi dodatek wszyscy będą jechali od 0.

A jaka rasę wybrać dla maga i po której stronie grać?

A jaka rasę wybrać dla maga i po której stronie grać? 

To już zależy od Cb, grasz po tej stronie która Ci się bardziej podoba, to Ty będziesz grał wybraną postacią a nie my...

Bardziej chodzi mi o to czy rasa ma wpływ na klasę

Bardziej chodzi mi o to czy rasa ma wpływ na klasę 

Ma każda rasa ma różne raciale ale to jednak bardzo niewielki wpływ

koledzy ci super doradzaja, szczegolne pan Na samej gorze doradzajacy outland only pvp.......

w wow masz glownie pve ale tez pvp.

bla stricte pl (tylko horda Bo ally zmarlo) odpusc

jak chcesz ang/pl to defias obojetna str. Jak chcesz eng z malaaaaaaaa iloscia polakow porozrzucanych po iny gildiach to

pvp only - outland dla ally I stormscale dla hordy

pve +pvp to ally ravencrest a horda kazzak albo twisting nether

jak only pve to ally silvermoon horda draenor

p.s poza bl I defiasem populacja Na innych serwerach polakow jest mala I oznacza moze 1-3/4 sensowne gildie a czesto 0-2

Myślę nad Hunter i magiem, możecie mi doradzić? Wypisać plusy i minusy?.

I czy jak na trialu wbije ten 20lvl to czy jak kupie battlechest to te konto mi skasuje czy będzie dalej?

Konto się nie skasuje jesli podczas dodawania kodu klikniesz upgrade i wow1 np. a co do klas to :

Mage : duże łądnie wyglądające cyfry ale niestety wymaga bardzo dobrej znajomości walk gdyż w dużej mierze opiera się na castach co nie pozwala mu na dużo ruchu + jeden z talentów który jest op wymaga abyś stał na okręgu 6 sec lub tracisz buffa, obecnie w fire robi największy dps w grze.

Hunter : bardzo mobilna klasa poza marksmanem który traci dps jak się rusza, ciekawy system petów beast master opiera się w całości na petach a survival jest przez peta wspierane, dużo petów do kolekcjonowania, bardzo prosty i przystępny dla nowych graczy z wyjątkiem survi:) Najlepszy w solowaniu starych raidów i instancji

A i zapomniałem wspomnieć jeśli to twoja pierwsza styczność z wowem to odradzam maga on naprawde wymaga znajomosci mechanik zarówno w pvp i pve.

Tak to mój pierwszy raz :). Zagram hunterem zobaczę co z niego wycisne. Pod co najlepiej go robić?

Beast master jest najprostszy i bardzo wygodny w expieniu ale wow daje ci możliwość zmiany speca i talentów za darmo za każdym razem jak jesteś w mieście lub blisko heartstona w miastach wiec experymentuj:) w razie pytań in game + będzie szybciej dodaj sobie mój battle tag to pomogę.

A co powiecie na priesta? Dobre dmg kręci?

wyslalem CI skajpa jak chcesz moge z Toba pograc I ci wytlumaczyc pomoc w trakcie

A co powiecie na priesta?  Dobre dmg kręci? 

Z tego co słyszałem to zmiany w Legionie bardzo pozytywnie wpłynęły na spriesta - generalnie jak grałem na becie był jednym z mocniejszych dpsów acz nie wiem jak jest teraz. W gearze z HFC Mythic kręci całkiem niezłe cyferki, multi target jest op.

A co powiecie na priesta?  Dobre dmg kręci? 

hunter bedzie fajny dla ciebie zeby sie nauczyc grac, w Marksmanie na PvE i Beast Mastery na PvP(easy postac, nauczysz sie grac - podstawy, movement, inne postacie co robia, co trzeba robic na arenach bg, a pozniej sobie mozesz sie na cos bardziej ambitnego przeniesc.

Ew. mozesz chyba nawet BM PvE + BM PvP isc, ale z tego co wczoraj na charcie widzialem to roznica pomiedzy main Artefaktem a main artefaktem+off artefaktem na drugiego speca jest praktycznie zerowa, po prostu majac tam np. 23 perk na main artefakcie na off bedziesz mial 14lv, majac 34lv na main, off bdzie mial 25 itd. itp.(resztki pkt).

robiac daily dzien w dzien oraz wbijajac knowld. range

Na becie dużo lepiej było wybrać jeden artefakt i się go trzymać bo najważniejszy perk jest po odblokowaniu cąłości. http://www.wowhead.com/artifact-calc

Witam. Postanowiłem pograć w wowa i mam 2 pytania.

1. jaki server wybrac? bo widziałem na liscie jest od groma. Chodzi mi o dużą populacje nie koniecznie PL, Może Ang i PL.

2 . Jaka klasa jest dobra do dps na dystans? słyszałem duzo o frost mage czy jakos tak, dobrze trafiłem ?

aaa i jeszcze jedno

3. czy jako nowy gracz moge "zaistnieć" w świecie wowa ? chodzi mi o to że czy np. bede musial dropic pół roku itemy na najlepszy set czy raczej przyjdzie to z czasem grania?, że nie będzie takiej odskoczni żebym musiał farmić z pół roku albo rok żeby być na równo z setem na dungi na max lvl . ?