Jaki serwer polecacie?

Szukam jakiegoś serwera priv. Metin 2.. Nudzi mi się i myślę że wrócę na dłuższy czas do gry.

Chciałbym by grało jak najwięcej ludzi na nim - i żeby nie był za łatwy : D D

Antaris. Mega produkcja elity z innego znanego forum.

Ostatnio było tam jakieś zamieszanie ale śledzę na bieżąco tematy i gra tam około 5k luda.

Napisz priv to podeślę Ci fajna stronkę do spisu serwerów gdzie co minutę masz nowe posty, od groma aktywnych ludzi.

Antaris. Mega produkcja elity z innego znanego forum.

Ostatnio było tam jakieś zamieszanie ale śledzę na bieżąco tematy i gra tam około 5k luda. 

Napisz priv to podeślę Ci fajna stronkę do spisu serwerów gdzie co minutę masz nowe posty,  od groma aktywnych ludzi.

Dobre żarty, naprawdę udane. Informację sprzed 2 miesięcy masz? Bugaris jest już pusty.

też mam nadzieję, że to troll w innym wypadku powinni Ci gościu usunąć konto za polecanie Antarisa :D

Kiedyś bardzo popularna była Invoria. Nie wiem jak się trzyma aktualnie, ale fakt, że stoi już tyle czasu oznacza, że jest to serwer dość stabilny. Możesz też sprawdzić WoM-a. Nie tak dawno zbierała się na forum ekipa, która zaczynała grę na tym serwerze więc może warto odnaleźć ten temat i zagadać czy coś im z tego wyszło.

Antaris nie żyje? Przecież to miał być next gen w świecie metin2.

W takim razie polecam laneris s2.

podobno śledzisz na biężąco forum antarisa i tego nie wiesz? ^_^

Next gen w świecie Metin xd?

Musieliby nie wiem co zrobić xd, z resztą, ta gra ma swój klimat i historię.

Serwer jaki polecam? Wom2 i Metin2.sg, jeśli chcesz grać bez botów (i nie bocić xd). SG to global jakby co, oba serwery są przyjemne.

Moge pograć, jak bede miał czas.

laneris s2 ma z 200 osob online max xd, tak jak teraz żeby grać to jak ci ziomek napisał wom sg z zagranicznych Polskie to raczej tylko vesteris,z zagranicznych moze jeszcze rubinium i to na tyle :P

Nemeris ostatnio ruszył, fajny serwer easy z liczba graczy około 900

Szukam jakiegoś serwera priv. Metin 2.. Nudzi mi się i myślę że wrócę na dłuższy czas do gry.

Chciałbym by grało jak najwięcej ludzi na nim - i żeby nie był za łatwy : D D