Mam problem proszę o pomoc

Witam, mam problem z ESO po kilkuletniej przerwie gry w ESO chciałem wrócić do niej, ale wyskakuje mi problem z directem moja karta graficzna to gf 9800 gt czy konieczna jest wymiana karty graficznej czy da się to jakoś "obejść" z góry dziękuję

problem.png

Szczerze ? Po co psuć sobie zabawę z ESO grając na tak starej karcie ? :) Radzę wymienić.

ta karta nie wspiera dx11 co za tym idzie nie spełnia minimalnych wymagań gry.

w komunikacie masz link pod którym jest wszystko wyjaśnione..

rozumiem ale, pytam czy da się to jakoś obejść, bo jestem raczej niedzielnym graczem, dużo czasu zabiera mi szkoła i praca więcej pytam czy jest możliwość grania w eso bez wymiany karty graficznej

kawiarenka internetowa, lub u kolegi

Nie da sie tego obejsc. To tak jakbys chcial wlozyc silnik z tira do malucha nie mozliwe :)

Nie ma rzeczy niemozliwych. Są tylko te mało opłacalne

więc co z tymi mało płacalnymi?

Polecam na początku zainteresować się nowszą wersja dx'a oraz podać jakąkolwiek specyfikację reszty sprzętu razem z systemem operacyjnym

Aktualnie jestem w pracy pamiętam że procek to adm A4 5300 a karta

tragiczna to gf 9800 gt no i dx mam 11.1 jest zainstalowany ale moja karta graficzna chyba go nie obsługuje, wiem że "sprzęt" jest raczej wiekowy ale może da się coś zrobić, niestety nie pamiętam jaki tam jest zasilacz.

@Adisko po co mu robisz nadzieje jak technicznie jest to nie wykonalne bez zakupu nowej karty graficznej... Prosze cie ...

@TTiSo naprawde nie ma innego wyjscia niz kupno karty ktora obsluguej dx11 . Nie da sie tego obejsc zadnym softem bo nie masz tego fizycznie na karcie ... Nie mozna w magiczny sposob uaktywnic czegos czego nie ma ,.,.

Więc może tak, jaką kartę polecacie tak żeby pasowała do reszty podzespołów

Poszukaj dowolnej karty (sppojrz na wymagania eso i wedlug mnie zakup ta ktra tam jest albo troche wyzsza zeby nie wydawac za duzo kasy ) ktora wspiera dx11.1 bo do tego procka co podales itak nie oplaca sie kupowac nic "dobrego" :)

Rozumiem, zastanawiałem się nad geforce gr 730 albo Radeon r7 250 oc v1 co myślisz jeśli chodzi o te kary podpisują pod tego procka?

Bedzie ok tylko zasilacz jeszcze podac musisz zeby nie usmazyl :)

Jestem teraz w pracy i nie jestem pewny ale wydaje mi się że tam jest 500 wat napiszę dokładnie jak będę w domu koło godziny 18

500 starczy spokojnie :)

@Adisko po co mu robisz nadzieje jak technicznie jest to nie wykonalne bez zakupu nowej karty graficznej... Prosze cie ... 

 

@TTiSo naprawde nie ma innego wyjscia niz kupno karty ktora obsluguej dx11 . Nie da sie tego obejsc zadnym softem bo nie masz tego fizycznie na karcie ... Nie mozna w magiczny sposob uaktywnic czegos czego nie ma ,.,.

Jeśli nie widzisz sposobu to przykro mi. Tak jak napisałęm, dałoby się to wykonać, ale umiejętności i czas potrzebny do realizacji przewyższają kilkanaście razy czas potrzebny do zarobienia na nowy komputer. Osobiście w ESO gram na bardzo starym sprzęcie tj gts 450, phenom II x4 645, ramu tylko 4gb. Obecnie koszt takiego zestawu zamyka się w granicach 1000zł. A zasilacz 500W to dość mało, nawet z moją słabą karta graficzną miałem problem z zanikami mocy do czasu aż 450 nie wymieniem na 620

a czy orientuje się ktoś z was jak cena takiego zasilacza 620?

@Adisko nom nom bajki dalej sobie pisz :) Nie masz pojecia wogole a wypisujesz ze sie da ( nie wiemw jaki magiczny sposob chcesz dodac shadera do karty ktora fizycznie go nie posiada ) .... Wiec juz skoncz... Kolejna wtopa jak 500W ma nie starczyc jak pobor mocy r7 250 to 150W w full obciazeniu ( zalecany zasialcz na ta karte to 380W a gdzie do 500 jeszcze 120 zapasu) ... A gr 730 ma jeszcze mniejsze wymagania "pradozerne" ( zalecany 300W ) .... Jak ja kocham takich ludiz jak ty nie mam pojecia ale sie wypowiem...

@TTiSo nie marnuj kasy na zaden zasilacz w obu przypadkach kart ktre podales masz 120+ W zapasu... chlopak nie ma pojecia co pisze ....