Zamierzam zacząć grać pytania. Proszę o szybką odpowiedź

Cześć, zamierzam zacząć grać w TESO i tutaj pytanie.

Którą paczkę opłaca się najbardziej kupić (proszę link do G2A czy gamecodes czy coś)

Który server.

Która Frakcja.

Czy gra dużo polaków.

Jak z tym abonamentem.

Abonament czy DLC.

Jakiś ts/strona polskiej gildii?

CZY WARTO ?!

Dopiero odpowiadałem na ten temat innemu zainteresowanemu, naprawdę ludzie wykażcie się odrobiną dobrej woli i zajrzyjcie w inne tematy zwłaszcza, że tytuły są, bo pytacie pierdyliard razy o to samo i nikomu nie chce się te pierdyliard razy na to samo odpowiadać. Tak więc zapraszam do innych tematów, a gwarantuję, że znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania zadane tutaj.

Samą grę lub razem z explorer pack

EU

Nie ma różnicy dużej

Abonament daje bonus do expa, trobę nieskończona na materiały i dostęp do DLC

Abonament daje też walute z IS za którą kupisz DLC. Kupujesz sobie klucz na 2 miesiące abonamentu za około 75-85zł i wychodzisz na plus względem kupna samego DLC czy bezpośrednio od nich abonamentu

Tego znajdziesz pełno, google nie boli

warto

@EDIT

Jeśli chcesz więcej informacji napisz do mnie

@Sevaril Co nie zmienia faktu że to Ty robisz spam i piszesz niepotrzebnie :)

podaj definicje spamu.... Kolega @Narivalth napisal potrzebnie i odsyla Cie do poprzedniego tematu gdzie było wszystko bogato wypisane. Uwierz mi tak leniwych graczy ESO nie potrzebuje.

@MishOne i tu sie nie zgodze bo ty tworzysz 10 juz topic chyab w tym tygodniu o tym samym ... Kolega jasno ci wyjasnil ze takich tematow jest juz masa.... Wiec glownym spamerem jestes misiu jedynie ty :)

@T4l4r

Jakiś ts/strona polskiej gildii?

:) Chociażby tego nie było w żadnym :)

Na forum ludzie polecali http://lostheaven.com.pl/ sprawdz . Sam tam pewnie pozniej dolacze jak tylko skoncze trylogie Mass Efecta ogrywac

Jeszcze tak zapytam przy okazji. Czy do podstawowej wersji gry są dodawane jakieś update i nowy content czy teraz lecą tylko na DLC?

cos tam daja ale glownie wiekszosc to DLC :)

Cześć, zamierzam zacząć grać w TESO i tutaj pytanie.

Którą paczkę opłaca się najbardziej kupić (proszę link do G2A czy gamecodes czy coś)

Który server.

Która Frakcja.

Czy gra dużo polaków.

Jak z tym abonamentem.

Abonament czy DLC.

Jakiś ts/strona polskiej gildii?

CZY WARTO ?!