Problem

Ostatnio kupiłam łuk, jednak nie mogę go umieścić w moim ekwipunku, ani go używać. Być może nie wiem jak to zrobić, ale tam po prawej stronie gdzie wyświetlają mi się kupione rzeczy (Dalivary Box) , jest tam czerwony wykrzyknik. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Dodam jeszcze, że łuk jest dopasowany do mojego levelu.

Oto screen:

http://www31.speedyshare.com/PDBw3/844876f8/download/gw004.jpg

Witaj, według tego screena, nie kupiłeś żadnego łuku, jakby tak było byłby on w tym okienku po lewej na dole, wtedy idziesz do merchanta od Black Lion Trading Company i odbierasz zakupione przedmioty oraz zarobioną kasę. Jeśli kupiłaś łuk, to jedynym ograniczeniem do założenia go, jest wyższy level przedmiotu. Jak nadal masz problem, to daj innego screena z opisem łuku może, no i pytanie może głupie, ale czy na pewno grasz Rangerem?

Musisz udać się do Black Lion Trading Company NPC. Jest jeden w każdej stolicy oraz w Lion's Arch. Na mapie jest to złote kółko z wagą.

Witaj, według tego screena, nie kupiłeś żadnego łuku, jakby tak było byłby on w tym okienku po lewej na dole, wtedy idziesz do merchanta od Black Lion Trading Company i odbierasz zakupione przedmioty oraz zarobioną kasę. Jeśli kupiłaś łuk, to jedynym ograniczeniem do założenia go, jest wyższy level przedmiotu. Jak nadal masz problem, to daj innego screena z opisem łuku może, no i pytanie może głupie, ale czy na pewno grasz Rangerem?

Kupiłam łuk, to na pewno :) Jest tam ta ikonka. I tak, mam level zgodny z levelem broni. Na pewno gram rangerem. Dzięki za pomoc :) Poszukam tego Black Lion, jednak pamiętam, ze raz gdy widziałam taką ikonkę wagi na mapię, po chwili gdzieś zniknęła. Nie wiem czy to jakiś błąd czy co.

Ogólnie często jestem w Gw więc jak masz jakieś pytania/problemy, śmiało pisz tutaj lub w grze MoFun.7053

Poszukam tego Black Lion, jednak pamiętam, ze raz gdy widziałam taką ikonkę wagi na mapię, po chwili gdzieś zniknęła. Nie wiem czy to jakiś błąd czy co.

Istnieje przedmiot, z szansą zdobycia z któregoś daily login i z Black Lion chest, który przywołuje obok Ciebie tego NPC. Pojawia się na bodajże 5 minut, po czym znika.

Pozycje tego NPC w miastach są stałe.

Wy to macie problem... Masz wchodzisz do pvp lobby i tam masz NPC

Ostatnio kupiłam łuk, jednak nie mogę go umieścić w moim ekwipunku, ani go używać. Być może nie wiem jak to zrobić, ale tam po prawej stronie gdzie wyświetlają mi się kupione rzeczy (Dalivary Box) , jest tam czerwony wykrzyknik. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Dodam jeszcze, że łuk jest dopasowany do mojego levelu.

Oto screen:

http://www31.speedyshare.com/PDBw3/844876f8/download/gw004.jpg