BL szukam gildii semi hardcore

Hej, szukam gildii po stronie alliance, zalezy mi na dosyc wysokim poziomie raidowania, lecz bez wielkiego cisnienia na top spoty na servie. Gram spriestem. Od siebie moge zaoferowac duze doswiadczenie w raidowaniu, okolo 5 lat.

Maiori Cede, Primori Morte, Lunatic Asylum, Semper Invicta. Może The Tempest na Legion trochę się ruszą, bo im zdechło. Nie w każdej masz szanse żeby do skłaldu od razu wejść.

Co do składu to jak najbardziej wiem :) Odezwe się do kogos od nich. Wielkie dzieki za pomoc.

Maiori Cede, Primori Morte, Lunatic Asylum, Semper Invicta. Może The Tempest na Legion trochę się ruszą, bo im zdechło. Nie w każdej masz szanse żeby do skłaldu od razu wejść.

Wow czy wszystkie gildie po stronie alliance mają takie nazwy pseudo-fantasy? :D

Wow czy wszystkie gildie po stronie alliance mają takie nazwy pseudo-fantasy? 

Przeciez kolega wymienil praktycznie "wszystkie gildie" w alliance, tzn gildie rozumiem - majace jakiekolwiek szanse na progress mythica. Allance zmarlo, duzo ludzi sie przenioslo do hordy, i setki osob zrobily out na Outland do gildii Elium czy jakos podobnie nazwa, generalnie alliance z "polakami" to zyje glownie na defias brotherhood.

wowprogress.

btw. kolego teraz na inwazjach 100lv dobic to 12h, jeszcze masz dwa dni ja bym na twoim miejscu szybki out na defiasa zrobil jak chcesz grac w ally i z polakami, bo na bl to tylko horda.

Hej, szukam gildii po stronie alliance, zalezy mi na dosyc wysokim poziomie raidowania, lecz bez wielkiego cisnienia na top spoty na servie. Gram spriestem. Od siebie moge zaoferowac duze doswiadczenie w raidowaniu, okolo 5 lat.