[Revelation Online] Dragon Kings (Moonsea)

Revelations Logo.jpg

Witam wszystkich.
Ogłaszam, że NovaSociety prowadzi nabór do sekcji Revelation Online, a mianowicie do gildii Dragon Kings, gramy na serwerze Moonsea. Gildia powstała jeszcze przed CBT1 dzięki czemu zdobyliśmy bardzo dużo doświadczenia na wszystkich testach, chcemy stworzyć gildię która będzie budziła szacunek na serwerze i dlatego zamiast bić się między sobą, lepiej będzie grać wspólnie jako część polskiego community. Tworzymy sojusz z gildiami NeverGiveUp i Waksa, nadal jesteśmy otwarci na dalsze rozmowy. Pokażmy, że zjednoczeni Polacy nie mają sobie równych, cokolwiek stanęłoby nam na drodze. Najważniejsza jest jednak dobra zabawa i miło spędzony czas, bo większość z nas gra dla przyjemności, a czy jest coś lepszego, niż osiągnięcie czegoś wspólnie z graczami z własnej gildii lub sojuszu?

Warunki rekrutacji:

- wiek 16+;
- korzystanie z ts'a (przynajmniej nasłuch);
- kultura osobista (chamstwo i "gimbaza" nie będą tolerowane);
- aktywnej gry i zaangażowania w życie gildii;

- przeczytanie i akceptacja regulaminu gildii;
- poczucie humoru i dystans do siebie.

Rekrutacja odbywa się przez TeamSpeak'a ts3.novasociety.com można również złożyć podanie na naszym forum lub łapać nas w grze: SzybkiBen, Anemone.


Co oferujemy:
- własny serwer ts'a;
- dobrze zorganizowane forum;

- pomoc w grze oraz odpowiedzi na wiele pytań;
- świetną ekipę z doświadczeniem zbieranym na zamkniętych testach;
- miło spędzony czas na wspólnej grze i nie tylko;
- konkretne podejście do tematu gildii i sojuszu.

Przydatne linki:

Strona społeczności NovaSociety: http://novasociety.com/

Forum NovaSociety: http://forum.novasociety.com/index.php

TS3: ts3.novasociety.com

Facebook Novasociety: https://web.facebook.com/Novasociety/

Pytanie odnośnie gildii, wiadomo jak to jest z multigamingowymi gildiami, zaczyna się nowa gra, połowa osób na tsie się zna, wszyscy oficerowie to przeważnie stara gwardia, nowi niewiele mają do powiedzenia i albo się wykruszają bo widzą że w zasadzie są tak na doczepkę jak mięso armatnie i tak grają bo grają, nie angażując się za bardzo [I żeby nie było że piję akurat do was tak się dzieje prawie zawsze, doświadczałem tego zarówno jako gracz, jak i niestety oficer w 200 osobowej gildii więc biję się w pierś - tego trudno uniknąć]. Planujecie mieć też nabór na oficerów z zewnątrz? Macie w zwyczaju jakoś jasno i przejrzyście nagradzać aktywność? Akurat o Revelation myślę tak poważniej [na tyle na ile się da, nim oczywiście pokaże się item shopik jak uczy nas przypadek BD] i nie chciałbym po miesiącu np stwierdzić że nie ma z kim grać bo na raid idą tylko "swoi" a nie ma się nawet komu poskarżyć bo oficerowie to też sami swoi, podobnie się sprawa ma jak np za próbę nawet konstruktywnej krytyki czegoś jest od razu kick itd.

Wybaczcie nie jest to akurat do was skierowane personalnie, akurat z wami jeszcze przez 12 lat gry w mmo nie zdarzyło mi się grać, ale niestety multigamingi już od dobrych kilku lat pracują dzielnie na swoją reputację gildii które warto unikać bo a ) zaraz polecą grać w coś nowego b ) jak nie grasz od iluś tytułów to się nie liczysz c ) liczy się tylko ilość graczy [zwłaszcza że akurat w Reve chyba na wojnach GvG nie ma limitu miejsc z tego co czytałem]

Zgadzam się z przedmówcą i zapytam się: Ilu gra ludzi od was z wewnątrz? Wiadomo koleżeństwo na pierwszym miejscu, ale gildia to zgrana ekipa i przede wszystkim równość.

Co to znaczy zaangażowanie w życie gildii? Licze, że nie będzie chorego nacisku na aktywność online, oraz przymusowe uczestniczenie w eventach. Były multigamingi co naciskały i w rezultacie ludzię tracili miejscówkę mimo, że gildia miała sporo slotów wolnych.

W naszej gildii nie będzie rozdawania rang dla przyjaciół, jeśli ktoś przegnie to nie uniknie odpowiedzialności w tym również ja, jeśli zaś chodzi o problemy z oficerami takie sprawy zawsze najlepiej zgłaszać bezpośrednio do mnie, po zbadaniu sprawy zostanie podjęta decyzja co zrobić. Sam osobiście gram tylko w jedno mmo i to nie ma znaczenia w społeczności, poza tym mamy ustalone z liderami i oficerami sekcji naszej społeczności, że lider może grać tylko w jedną grę, a oficerowie max dwie z zaznaczeniem że druga to tylko z doskoku (inaczej nie byli by w stanie ogarnąć własnych gildii). Pozostali gracze mają swobodę tego w co chcą grać. W tej chwili oprócz lidera czyli mnie i Kosiauke który jest moim zastępcą nie ma żadnych oficerów, docelowo ma być dziewięć osób które będą zarządzały gildią i wszystkie osoby które brakują w tym składzie będą dobierane z nowych rekrutów. Ilość graczy jest ważna lecz nie najważniejsza. Jedyną rzeczą która będzie obowiązkowa w naszej gildii to siege i też tylko dla osób które są online (oczywiście są takie przypadki że nie można się pojawić i to też będzie brane pod uwagę i nie będą wyciągane konsekwencje).

Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości jeśli nadal się czegoś obawiacie zapraszam na rozmowę na naszego ts'a.

Dziekuje za odpowiedz. Od czasu do czasu jestem graczem hardcorowym, od czasu do czasu casualowym. Czasem moze sie zdarzyc ze z nikąd mam robote od narzeczonej i musze zejsc w krytycznych momentach grajac w mmo. Licze na wyrozumiałosc i przede wszystkim brak kwasu w szeregach.

Izusu jeszcze u was rządzi?

Isuzu i ja jesteśmy liderami społeczności, ale Isuzu nie będzie ingerował w gildię z tego co wiem ta go nie interesuje.

Pytanie odnośnie gildii, wiadomo jak to jest z multigamingowymi gildiami, zaczyna się nowa gra, połowa osób na tsie się zna, wszyscy oficerowie to przeważnie stara gwardia, nowi niewiele mają do powiedzenia i albo się wykruszają bo widzą że w zasadzie są tak na doczepkę jak mięso armatnie i tak grają bo grają, nie angażując się za bardzo [I żeby nie było że piję akurat do was tak się dzieje prawie zawsze, doświadczałem tego zarówno jako gracz, jak i niestety oficer w 200 osobowej gildii więc biję się w pierś - tego trudno uniknąć]. Planujecie mieć też nabór na oficerów z zewnątrz? Macie w zwyczaju jakoś jasno i przejrzyście nagradzać aktywność? Akurat o Revelation myślę tak poważniej [na tyle na ile się da, nim oczywiście pokaże się item shopik jak uczy nas przypadek BD] i nie chciałbym po miesiącu np stwierdzić że nie ma z kim grać bo na raid idą tylko "swoi" a nie ma się nawet komu poskarżyć bo oficerowie to też sami swoi, podobnie się sprawa ma jak np za próbę nawet konstruktywnej krytyki czegoś jest od razu kick itd. 

 

Wybaczcie nie jest to akurat do was skierowane personalnie, akurat z wami jeszcze przez 12 lat gry w mmo nie zdarzyło mi się grać, ale niestety multigamingi już od dobrych kilku lat pracują dzielnie na swoją reputację gildii które warto unikać bo a ) zaraz polecą grać w coś nowego b ) jak nie grasz od iluś tytułów to się nie liczysz c ) liczy się tylko ilość graczy [zwłaszcza że akurat w Reve chyba na wojnach GvG nie ma limitu miejsc z tego co czytałem]

Ja też w sumie jestem z zewnątrz, wcześniej nie grałem z NS :P

Mnie również odpowiedź w pełni satysfakcjonuje. Czekam na wypłatę z kupnem preordera, cóż jak zwykle walka rozsądku z chęcią kupna wszystkiego, ale pewnie niedługo się odezwę na waszym forum.

Pytanie tylko tak z czystej ciekawości, macie weteranów z azjatyckiej wersji którzy ewentualnie będą służyć dobrą radą co do sekretów Reve? Wiadomo że każda gra ma swoje... Skróty :) [wiadomo że grając pierwszy raz nie robi się wszystkiego efektywnie i tak jak się powinno] a niestety wersja chińska działa mi średnio żeby testować.

Tak znajdzie się kilku weteranów sam trochę grałem, Kosiauke jak wiadomo również trochę pograł, a na pewno jeszcze kilka osób się znajdzie.

Mnie również odpowiedź w pełni satysfakcjonuje. Czekam na wypłatę z kupnem preordera, cóż jak zwykle walka rozsądku z chęcią kupna wszystkiego, ale pewnie niedługo się odezwę na waszym forum.

 

Pytanie tylko tak z czystej ciekawości, macie weteranów z azjatyckiej wersji którzy ewentualnie będą służyć dobrą radą co do sekretów Reve? Wiadomo że każda gra ma swoje... Skróty  [wiadomo że grając pierwszy raz nie robi się wszystkiego efektywnie i tak jak się powinno] a niestety wersja chińska działa mi średnio żeby testować. 

Ktoś się znajdzie :) Możesz się sam podszkolić klikając na mają sygnaturkę ;)

No właśnie na blogu są... że tak powiem informacje podstawowe, ogólne. Blog czytałem i są ciekawe informacje ale bardziej chodzi mi o kogoś kto pobawił się na chińskim serwerze do max [albo prawie max] levelu i będzie w stanie doradzić gdzie i jak warto np bawić się w grind, w co inwestować np jeśli chodzi o craft albo jakie itemki warto zbierać na początku bo potem ich wartość wzrośnie. Grając np w archage'a było masę takich "myków" o których niestety wiedziało tylko parę osób [większość tą wiedzą się nie dzieliła :P ]. Zastanawiam się czy tu jest podobnie, np kupujcie niebieski kwiat z kolcami, teraz jest bezużyteczny ale za dwa patche będzie potrzebny do x i będzie kosztował 15 razy tyle.

NovaSociety chyba większość z nas zna przeszłość tej społeczności i osób, które prowadziły tam różne sekcje. Osobiście przetarłem szlaki każdej polskiej społeczności. Jeżeli chcesz założyć gildię wystarczyło mieć chęci. Taka zasada panowała praktycznie wszędzie. NovaSociety dawała również szansę osobą, które miały te chęci. Wcześniej słyszałem już trochę o Szybkim Ben'ie oraz o gildiach, które prowadził. O dziwo były to same pozytywne opinie... zawiodłem się.
Postanowiłem dać mu szansę i wbiłem do nich na TS'a.

Z początku byłem sceptycznie nastawiony do samego Revelation. Lecz chłopaki rozwiali moje wątpliwości odpowiadając skrupulatnie na moje pytania dotyczące owej produkcji. Postanowiłem, że dołączę do nich mimo iż jest to ta "niesławna" Nova.
Chłopaki mają plan na gildię, mają doświadczenie z Azjatyckiej wersji, a gra kładzie ogromny nacisk na współpracę klanową. Poczytałem i potwierdziłem informacje, które mi przekazali, wszystko się zgadza.

Teraz tylko nakręcam sobie Hype... czemu ta gra nie może wyjść już jutro?

Potrzebujecie spokoju by zaakceptować rzeczy, których nie jesteście w stanie zmienić
Potrzebujecie odwagi, aby móc zmienić rzeczy, które możecie zmienić.
Oraz mądrości by rozróżnić jedno od drugich.


Do zobaczenia w grze o/

No właśnie na blogu są... że tak powiem informacje podstawowe, ogólne. Blog czytałem i są ciekawe informacje ale bardziej chodzi mi o kogoś kto pobawił się na chińskim serwerze do max [albo prawie max] levelu i będzie w stanie doradzić gdzie i jak warto np bawić się w grind, w co inwestować np jeśli chodzi o craft albo jakie itemki warto zbierać na początku bo potem ich wartość wzrośnie. Grając np w archage'a było masę takich "myków" o których niestety wiedziało tylko parę osób [większość tą wiedzą się nie dzieliła  ]. Zastanawiam się czy tu jest podobnie, np kupujcie niebieski kwiat z kolcami, teraz jest bezużyteczny ale za dwa patche będzie potrzebny do x i będzie kosztował 15 razy tyle.

Grałem do ok 50 poziomu. W tej grze raczej nie znajdziesz 'śmieci'. Wszystko jest gdzieś potrzebne :) Chyba najważniejsze to dbać o reputację Exorcist (u nas jako Guardian, pfff). Od nich kupujesz większość materiałów do zrobienia sprzętu.

Na max levelu raczej nikogo nie znajdziesz, bo są to zazwyczaj Chińczycy lub ludzie, którzy grali parę miesięcy na CN. Tutaj nie lecisz do max poziomu, zabawa w gearowanie zaczyna się już od ok 49 lvlu :)

Jeśli ktoś ma pytania odnośnie gry lub gildii serdecznie zapraszam na ts'a :)

Od siebie mogę dodać że po rozmowie na TS-ie wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Pomysł na gildię jest, plan na rozwój jest, ekipa a przynajmniej ta część którą miałem okazje poznać to naprawdę spoko ludzie. Na 100% eksplorowanie tego wielkiego świata jaki oferuje Reveletion i wspólne jego dalsze kształtowanie to będzie sama przyjemność ^^ Wszystkich którzy się wahają zachęcam do wizyty na TS-ie, można pogadać, rozwiać wątpliwości albo zasiać nowe :P Do zobaczenia w grze!

Zapraszam do przeglądania naszej skromnej galerii z chińskiej wersji gry, a poniżej mała próbka :)

mgQnz0P.jpg

Jeśli znajdę chwilkę to również chętnie się przyłączę.

Jeśli znajdę chwilkę to również chętnie się przyłączę. 

Zapraszamy! :)

Na MMO jeszcze się nie pojawiło, ale może to was zachęci do dołączenia do nas o/