PILNE - Steins Gate

Z tego co widzę, są (chyba) 2 wersje 23 odc. na anime-odcinki.pl , za moment dotrę do tego odcinka i chciałbym się spytać który wygrać, idąc z listą, czy może tą "2" wersje

http://anime-odcinki.pl/anime/steinsgate/21 - wystarczy rozwinąć odcinki i zobaczycie 2 wersje

Obejrzyj 23 a potem 24 a na koniec 23 β bo to alternatywny przebieg wydarzeń, jak to w Steins;gate.

Ogólnie nie polecam polskich napisów ale jak kto woli :P.

Czemu nie polecasz polskich napisów? Aż tak mylą w fabule lub coś?

Zazwyczaj ci co tłumaczą to dorzucają od siebie różne rzeczy np patrz beelzebub lub wiele innych, tłumacze wrzucają jakąś "kupę" fandomową do napisów i myślą że są zabawni.

Dlatego ja zrezygnowałem z polskich napisów, bo w angielskich tego nie uświadczysz są tłumaczone w ogromnym stopniu ze zgodnością co do japońskich.

Tak samo np. Mitarashi tłumaczy głownie One Piece w miarę dobrze tłumaczy ale też dorzuca od siebie niepotrzebny badziew, zamiast tłumaczyć ze zgodnością.

Co do Mitarashi muszę przyznać rację, niektóre jej tłumaczenia są okropne (King Kong Gun - Wściekły Pistolet Wielkiego Króla Małp WAT). Ale Steins Gate jakoś nie wyczułem niepotrzebnych dodatków. Dodatkowo skoro jesteśmy przy tłumaczeniu, oni tłumaczą prosto z wersji japońskiej, czy angielskiej?

Dodatkowo skoro jesteśmy przy tłumaczeniu, oni tłumaczą prosto z wersji japońskiej, czy angielskiej?

Parę osób w Polsce tłumaczy ze słuchu, reszta leci z angielskich.

Ja wiem tylko, że chłopaki Dragon Balla tłumaczą ze słuchu, ale czy ktoś coś innego tłumaczy ze słuchu to nie wiem.

Wiem jak wygląda sytuacja od podszewki jeśli chodzi o polskie napisy i stosunek sporej ilości tłumaczy do Online ;)

Ale fakt sporo tłumaczy w PL dodaje swoje zbędne komentarze czasami, ale nie zdarza się tor raczej zbyt często.

Anime już skończone, chyba jedno z lepszych jakie oglądałem. Teraz jeszcze znalazłem odcinek specjalny 90min, na pewno kiedyś jeszcze je obejrzę. Teraz została mi się po nim tylko jakaś dziwna pustka i depresja. Obejrzałem całą serie od 21 do 11 (dziś w nocy)

PS. Opcja zmniejszenia obrazka była by fajna PepeFeels

Panowie, wie ktoś coś może o drugim sezonie? Kilka osób mi mówiło, że coś ma być, ale jak nie byłem w stanie nic znaleźć

Masz opcje edytuj post to po 1.

Co do 2 sezonu raczej już by zapowiedzieli, ale można mieć nadzieje że będą coś robić w końcu rok temu wypuścili nową novelke (Steins;Gate 0).

Możesz w novelke sobie co najwyżej na razie pograć.

1.Tak wiem, że mogę edytować, ale to by było bez sensu, ponieważ i tak nikt by się o tym nie dowidział więc lepiej byłoby już napisać nowy post, ale nie widzę sensu robienia nowego postu dla tak krótkiego pytania

2.Szkoda :C

Z tego co widzę, są (chyba) 2 wersje 23 odc. na anime-odcinki.pl , za moment dotrę do tego odcinka i chciałbym się spytać który wygrać, idąc z listą, czy może tą "2" wersje

http://anime-odcinki.pl/anime/steinsgate/21 - wystarczy rozwinąć odcinki i zobaczycie 2 wersje