Szukam priva WoW Catalysm albo MoP

Jak w temacie. Polecacie jakiś priv z dużą populacją i jak najmniej zbugowany?:D Tylko Cata albo MoP

Atlantiss cata, stabilny server z dobra populacją do 2k online

>najmniej zbugowany

>Cata albo MoP

Wybierz jedno

Nie polecam grać na Cata, gdyż był to najzwyczajniej w świecie bardzo słaby dodatek, natomiast MoP nie będzie działał prawie w ogóle. Najlepsze serwery kończą się na TBC, wotlk jeszcze da się wytrzymać, ale kolejne to już lęgowisko bugów, gdzie da się grać praktycznie tylko pvp i to też nie zawsze.

Najlepszy serwer cata to atlantiss co nie zmienia faktu, że na każdym privie są bugi nawet na globalu.

>najmniej zbugowany

>Cata albo MoP

 

Wybierz jedno

 

Nie polecam grać na Cata, gdyż był to najzwyczajniej w świecie bardzo słaby dodatek, natomiast MoP nie będzie działał prawie w ogóle. Najlepsze serwery kończą się na TBC, wotlk jeszcze da się wytrzymać, ale kolejne to już lęgowisko bugów, gdzie da się grać praktycznie tylko pvp i to też nie zawsze.

Cata nie był słabym dodatkiem. Ale to każdy odbiera samemu.

Jest parę serwerów Cata gdzie jest bardzo mało bugów. Jeśli chodzi o Cata to polecam Atlantiss.

Zatem padło na Atlantiss :) Dziękuje za odpowiedzi :D

Z MoP masz PandaWoW, grałam tam sporo i nie powiem żeby z bugami było jakoś bardzo źle - ba, jakby nie patrzeć priv ten zaskoczył mnie swoim poziomem oskryptowania. Główną wadą serwera jest to, że w miarę sensownie zaludniony jest tylko Hight rate x100, a 3k online to tak czy siak mało - chyba nigdy tam żadnego raidu nie zrobię bo po prostu nie idzie ludzi na nich zebrać. Tyle razy już próbowałam, nawet spamowałam ludziom na global chacie i nic, masakra.

no i Warmane ze swoim Realmem MoPowym też ponoć daje radę, akurat tam grałam dosyć krótko ale questy w startowej lokalizacji pand były w miarę ogarnięte - może to nie Blizzlike ale nie było autocomplete. Niestety populacja jest tam dosyć niska jak na rate (z tego co pamiętam jest tam x7)

Jeśli chodzi o Cata to zdecydowanie polecam Atlantiss. Oskryptowane jest koło 87% gry i ogólnie rozgrywka jest bardzo przyjemna.

Co do MoPa. Kiedyś sam szukałem jakiegoś w miarę ogarniętego Blizzlike x1 rate, jedyne na co trafiłem to CircleWOW, ale nie wytrzymałem tam długo. Mnóstwo bugów już w samej startowej lokacji Pandarenów.

Możes spróbować na Warmane . Są tam serwery z Cata + MOP. Nie wiem jednak jak z oskryptowaniem.

Jak w temacie. Polecacie jakiś priv z dużą populacją i jak najmniej zbugowany?:D Tylko Cata albo MoP