Open Beta Battlefield 1

Dla niektórych już dziś wystartowała otwarta beta Battlefielda 1. Dlatego jeśli jest ktoś chętny na wspólną grę to zapraszam. Podawać nicki do Origina i zapoznajmy się z tą (chyba) piękną grą.

dodaj nick : aenov

dodaj nick : aenov

Nie moge cie dodac :o Moze online musisz byc

Jestem Online :)

Napisz swoj to ja dodam

Jestem Online 

Napisz swoj to ja dodam

Taresik

@AEn Masz discorda ? Podam ci zaproszenie

Mam steama :P Co to discord? :D

Mam steama  Co to discord? 

Pisze ciagle na steamie do ciebie i nic :o Discord..taki teamspeak dla niektorych nawet lepszy :D

Co roku nowy battlefield, w między czasie kilka dodatków, oczywiście płatnych, ręce opadają nad pazernością co niektórych wydawców.

Co roku nowy battlefield, w między czasie kilka dodatków, oczywiście płatnych, ręce opadają nad pazernością co niektórych wydawców.

Lecz co roku inna radość z tego otóż tytułu. Seria Battlefield nie upadnie i to jest prawda.

A jak każda gra na czymś zarabiać muszą :D Jedni wolą wydać kasę do gry vvia www a inni na gry typu Battlefield, płatnych DLC itd. Bez nich da się grać więc ja w niczym problemu nie widzę ^^

Wiadomo o której beta zostanie otwarta dla reszty? Ssę okrutnie w fps`y, ale za każdym razem się łudzę, że się jednak zauroczę grą.

Juz jest dla all :)

Pograłem wczoraj ale szczerze mówiąc d*py nie urywa... Szybko się nudzi na tej pustyni -_-

Juz jest dla all 

dzięki za info :)

Flaszeczka2015

Podajcie swoje nicki do Origin zaprosze i mozna cos razem zagrac :D

Niech ktoś do mnie zadzwoni, jak w końcu podniosą serwery BFa... ponoć leżą już 5h?

Dla niektórych już dziś wystartowała otwarta beta Battlefielda 1. Dlatego jeśli jest ktoś chętny na wspólną grę to zapraszam. Podawać nicki do Origina i zapoznajmy się z tą (chyba) piękną grą.