Gra podoba do no man's sky za darmo

Witam. Jak w temacie, szukam gry podobnej do no man's sky za darmo. Bądźmy szczerzy, nie stać mnie, tym bardziej że gra ma dużo negawnych opinii. Miło by było, gdyby gra stawiała nacisk na exploracje.

Z góry dzięki.

Pomoże ktoś? XD

Za darmo to możesz iść poeksplorować sobie swoją wieś. Przykro mi że jestem tak dosadny, ale niestety nikt tak dużej gry nie wydałby za darmo.

Pokemon go

Kup sobie starbound'a(tańszy od nms, kupowałem w early acces i nie żałuje bo teraz grywalność znacznie się poprawiła), eksploracja, nieograniczony kosmos, mnogość obiektów, bloków i itemów. Za darmo z tego typu gier znajdziesz co najwyżej jakąś chińską podróbkę minecrafta.

Za darmo to możesz iść poeksplorować sobie swoją wieś. Przykro mi że jestem tak dosadny, ale niestety nikt tak dużej gry nie wydałby za darmo.

Tsa, dzięki.

Tu nie chodzi o tak rozbudowaną grę, tylko żeby był nacisk na eksplorację, zbieranie surowców...

Tu nie chodzi o tak rozbudowaną grę, tylko żeby był nacisk na eksplorację, zbieranie surowców...

minecraft ;) ewentualnie terraria ;)

Widzę że trzeba bezpośrednio. Nie ma takiej gry za darmo. I nie spodziewałbym się żeby miała wyjść. Stworzenie porządnego tytułu o eksploracji i craftingu to lata pracy, za które twórcy będą chcieli zarobić.

Jedyne co w miarę podchodzi to Dwarf Fortress, eksploracji nie ma, ale zbieranie surowców i budowa fortecy dla krasnali jest.

Polecam "Space Engine". Nie jest mmo. Można eksplorować kosmos, lądować na planetach i asteroidach.

O zbieraniu surowców nic nie ma, wątpię żeby było.

Minecrafta to ja mam i gram jeszcze czasami...

Podajecie jednak gry b2p, lecz jeśli nie ma takiej... :(

Podany wcześniej Starbound, taki klon Terrarii w kosmosie, ale według mnie dużo fajniejszy.

Ogromna ilość ludzi którzy zrefundowali NMS kupili Elite:Dangerous, ale jeśli szukasz eksploracji możesz się zawieść.

Wszystkie "survivale" z reguły mają motywy eksploracji i zbierania surowców, więc można się też zainteresować tytułami jak Don't Starve, ARK, czy mój ulubiony The Long Dark.

Dzięki wszystkim, teraz trzeba obczaić to wszystko xD (ale piszcie dalej :D )

Hmm...

A może po prostu gra eksploracyjna za darmo? Już nawet bez elementów surwiwalowych.

Oczywiście z open wordem.

Zobacz SPORE, dosyć stare, ale nie ma sobie równych

Witam. Jak w temacie, szukam gry podobnej do no man's sky za darmo. Bądźmy szczerzy, nie stać mnie, tym bardziej że gra ma dużo negawnych opinii. Miło by było, gdyby gra stawiała nacisk na exploracje.

 

 

 

 

 

 

 

Z góry dzięki.

No Man's Sky jest drm-free, więc? ;)

Może jakieś mmo z eksploracją Salem lub Wurm Online lub Mortal Online lub Grav (ten kosztuje ~5,7zl) a jak nie to może Kholat chyba kojarze ze to jakas eksploracja kosztuje 3 zł A jeżeli chodzi takie z generowanym światem to nie znajdziesz raczej takiej gry za darmo

zawsze może pójść w szarą strefę i ja nić nie sugeruje jak będzie mądry to się domyśli o co mi chodzi.

W szarej strefie byłem...

Dla mnie eksploracja to nuda, a żeby było ciekawiej, gry stawiające na nią są... Drogie. Przykładem jest np. Subnautica, tyle, że ona akurat stawia na eksploracje wód.

Chyba serio nic poza Minecraftem z pakietem odpowiednich modów nie znajdziesz. SkySaga to wokselowy MMO stawiający mocno na eksplorację, ale jest w wersji Alpha i musisz dostać zaproszenie (ja akurat takowe dostałam kilka tygodni temu). Zapisz się, a nóż widelec dostaniesz.

Creativerse

Witam. Jak w temacie, szukam gry podobnej do no man's sky za darmo. Bądźmy szczerzy, nie stać mnie, tym bardziej że gra ma dużo negawnych opinii. Miło by było, gdyby gra stawiała nacisk na exploracje.

Z góry dzięki.