Wspólne granie w Twin Saga

Jako i w czwartek startuje open beta, to postanowiłem zebrać małą grupkę ludzi ( Albo i dużą, co za różnica ) Kogo szukam ? Zapraszam dosłownie wszystkich, czy masz 5 lat, czy 60. Czy Twoje obrazy to dzieła sztuki, czy prosty rysunek magikarpia - Znajdziesz u nas swoje miejsce dzięki discordowi, gdzie nawet jak nie masz możliwosci komunikacji głosowej, możesz po prostu pisać :)

Polecam sobie sciągnąć klienta :)

Link do pobrania gry:

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<p>
		<a href="http://download.aeriagames.com/files/games/us/twinsaga/csd/twinsaga_us_downloader.exe" rel="external nofollow" style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:normal;font-style:normal;font-family:Whitney, 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, 'Lucida Grande', sans-serif;font-size:15px;vertical-align:baseline;text-decoration:none;color:rgb(0,150,207);letter-spacing:normal;line-height:16.5px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:pre-wrap;word-spacing:0px;background-color:rgb(54,57,62);">http://download.aeriagames.com/files/games/us/twinsaga/csd/twinsaga_us_downloader.exe</a>
	</p>
</div>

Co do stworzenia gildii, jeszcze nic nie jest ustalone - więc zapraszam do obgadania sytuacji.

Gracze "solowi" również są u nas mile widziani, zawsze jednak trzeba organizować drużyny do dungeonów.

Tak więc, chętnych zapraszam tutaj, lub na discorda ( By nie zasmiecać forum )

Stress test zaczynał się o 3 rano ich czasu, więc open bety możemy się spodziewać około 12 u nas.

Piszę się mordy ^^

Akurat mam nocki i wstaje ok. godz. 12 :)

Grałem na samym początku Eden Eternal, dla mnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza mmorpg, nawet byłem w niemal ścislej topce co do sily. W Twin saga zagram na penwo, a nawet już grałem trochę, do zobaczenai w grze :)

PS. Nie mogę się zalogować ostatnio czyli rozumiem, że open beta jeszcze nie zaczęła się?

1 wrzesien pewnie kolo 10

Ja również będę chętny :)

Jak tam ilu zamierza grać ?

nie ma tlumów, ale myslę że nie będzie tak źle już w trakcie.

Servery stoją, zapraszam :)

witam ja właśnie pobieram teraz grę mam pobrane aktualnie 3gb ..

nazywam się Mariusz i mam 14 lat kto zagra ze mną?

Również chętnie zagram jestem w trakcie pobierania do zobaczenia w grze

Zapraszam wszystkich na discorda.

Jak wygląda gierka, oferuje coś ciekawego, czy odgrzewany kotlet? Widziałem po gameplayu, że nic szczególnego to nie jest, graficznie przypomina AK 1:1. Daje się odczuć, że wydawcą jest Aeria?

Powiem ci tak wbilem wczoraj okolo 20 lvl i spojrzalem na market. W tym momencie podziekowalem :) wiekszego p2w juz dawno nie widzialem... A wiec zacznijmy scrole na dungi ktore daja ci o 3 rare dropy z bosa wiecej ( wiec zamaista jednego dropa masz 4 ) , po drugie scrole ulepszajace armory i bronie , scrole ulepszajace kamienie i jeszcze sporo innego p2w shitu ... Takze jak ktos ma gruby portwel polecam w przeciwnym wypadku radze ewakuowac sie poki czas :)

Graficznie piękna, mechanika przyzwoita, ale co mnie póki co irytuje, to masakryczna ilosc okienek dialogowych przed/po kazdej misji... serio bywa i 10 i wiecej :/

Powiem ci tak wbilem wczoraj okolo 20 lvl i spojrzalem na market. W tym momencie podziekowalem  wiekszego p2w juz dawno nie widzialem... A wiec zacznijmy scrole na dungi ktore daja ci o 3 rare dropy z bosa wiecej ( wiec zamaista jednego dropa masz 4 ) , po drugie scrole ulepszajace armory i bronie , scrole ulepszajace kamienie i jeszcze sporo innego p2w shitu ... Takze jak ktos ma gruby portwel polecam w przeciwnym wypadku radze ewakuowac sie poki czas 

Ale wygadujesz glupoty :D scrolle nie daja dodatkowych 3 rare dropów tylko wypadają 3 przedmioty więcej, w 99% przypadkow są ta zwykle matsy albo skrzyneczki z itemami a nie zadne rary więc nie warto nawet na to tracić kasy + te scrolle sie dostaje z daily questów i za ingame walute. Scrolle ulepszające armory są dostępne z questów, grindowania mobków, za LP(dodatkowa waluta zdobywana za różne aktywności w grze). Żadne p2w, jedynie co to pay to get faster a w jakiej grze tego nie ma?

20 lvl powiedział co wiedział.

)Czepanie sie lvl keidy rozmowa o IS jest ekhm no wlasnie ... Co do scroli na drop poczytaj forum i nie sa to skrzyneczki z duperelami to po pierwsze, po drugie scrole enchantowe fakt sa dostpen z mobkow i questow tlyko wieksozsc z nich to te zielone a nie niebieski ( za lp niebieskich tez nie kupisz ) . Jezeli dla Ciebie, scrole ktore potrafia zrobic z ciebei koxa +10 i wymmaxowac kamienie dajace boosty w ciagu 5 min ( gdzie ty bedziesz musial to farmic duuuuuzo czasu ) nie sa p2w no to wybacz... Chesz graj nie bronie , bron tego p2w krzeslem nawet mi nic do tego :) Wyrazam swoja opinei po tym cowidze w IS , a nie przez pryzmat "gram w gre to ebde ja bronil"...

ps. wiesz w wielu grach nie masz itemow w shopie ktore "maxuja gear, wsyztskie mozliwe staty w 5 min " ale co aj wiem .... Przeciez to ze ktos bedzie "Bogiem" w sekunde a drugi bedzie farmil na to xx czasu to co tam... Wedglu twojego podejscia to zadna gra nie jest p2w nawet slawny RoM w koncu za rok czy dwa dogonisz placacych. A oni juz beda nastpne 2 lata przed Toba i tak bedziesz gonil w nieskonczonosc :)

W przeciwienstwie do ciebie ja tych scroli uzywalem i wiem jak dzialaja. Zamiast jednej skrzyneczki z niebieskim itemem i jakiegoś matsa dostajesz 2 skrzyneczki i 3 matsy. Oczywiście możesz też dostać recepte ale równie dobrze dropnieszją bez loot charmów. Niebieskie scrolle to nie problem, robisz alta i masz. Tak jak w większości gier płacisz i masz od razu albo farmisz i masz trochę póżniej. Pvp w tej grze jest słabe, więc jeśli ktoś wyda xxxx dolarów na swoją postać to tylko prościej się będzie z nim robiło dungi :)

No pewnie zrobmy po 1000 altow ( lvlujemy pareset godzin ) zeby zdobyc parenasie scroli a ktos za kase ma to w 10 sec.... Do tego " Pvp w tej grze jest słabe, więc jeśli ktoś wyda xxxx dolarów na swoją postać to tylko prościej się będzie z nim robiło dungi " sam w tym momencie potwierdzasz ze placacy bedzie bogiem na arenie i f2p gracz nie ma co wchodzic :) Przyznajesz w tym momencie w swoim komencie ze zgadasz sie z tym ze jest p2w ( niebieskie scrole z altow + "slabe pvp wiec przewaga gear nic daje bo wszyscy beda grali pve...." ... a ciagle broniszze nie jest ? Lekka hipokryzja nie uwazasz :)?

i tu właśnie pokazujesz że wbiłeś tylko 20 lvl bo nie masz pojęcia dlaczego pvp jest beznadziejne. Nie, nie przez ludzi z wykupionym isem tylko przed sam system pvp, który przegrywający team nagradza armatami, ktore ściagają przeciwników na kilka hitów i maja w cholere hp i hp regenu :) ludzie cały czas sprzedają blue scrolle za golda więc nie wiem czemu Cię tak dupka ściska o nie ^_^