Oplacanie abonamentu FF 14 przez PSC (Paysafecard) na PS4

Witam, orientuje sie ktos czy jest mozliwosc oplacenia abonamentu za FF 14 przez PSC?
Z tego co wiem, da sie kupic cala gre na steamie i psn za PSC ale nigdzie nie moge znalezc samego przedluzenia abonamentu. Ewentualnie niech ktos mi prosze wytlumaczy jak to jest jak sie kupi gre na steamie i tymi gratisowymi 30 dniami, sa one w formie jakiegos kodu? Jesli tak to czy jest mozliwosc kupowania powiedzmy co 30 dni calej gry i grania ciagle na tym gratisowym, czy na jednym koncie w ff moge uzyc tylko raz? Gra na steamie kosztuje 10 euro wiec na jedno w sumie wychodzi.
Odlozyla mi sie dosc spora suma na PSC i zbytnio nie mam na co tego wydac dlatego tak mi zalezy :)

Aha i z researchu wynioslem tyle ze wszystkie kody sa wspolne dla pc, ps3, ps4 (procz wersji dodatku, gry itd), jesli sie myle to prosze poprawic :)

Na g2a chyba można kupić karty do abonamentu za paysafecard.

Przede wszystkim - omijaj wersję Steam (wtedy każdy kolejny dodatek też musisz kupić na tej platformie - ceny są zawyżane)

Od niedawna można opłacać abonament przez MogStation (platforma, w której zarządzasz kontem gry, m.in. dodając abonament) właśnie dzięki PSC - możesz kupić miesiąc (13euro), 3 miesiące (36euro) lub pół roku(66euro).

Nie ma takiej możliwości, by przedłużać subskrypcję poprzez kupowanie samej gry - 30 dni wliczone w cenę liczy się tylko w momencie, kiedy zakupiłeś grę. Kody na czas są takie same, ale na wersję gry (PC, PS) już się różnią. Jeszcze jedno - mimo, że gra jest multiplatformowa i wszyscy gramy na tych samych serwerach, to pamiętaj, że jeśli zakupisz wersję PS3 to nie zagrasz na PS4 lub PC dopóki nie kupisz odpowiedniej wersji i nie przypiszesz do konta.

I tak bede w to gral na ps4 i vicie glownie, z tym steamem bardziej chodzilo mi o te 30 dni abonamentu i wiem tez ze na kazda platforme musze kupowac osobna wersje.

Nie wiedzialem za to, ze na MogStation wprowadzili platnosci PSC, jak ostatnio tam sprawdzalem nie dalo sie, to powinno rozwiazac moj problem, dzieki :D

Jeszcze mam jedno pytanie- jezeli kupie uzywana gre (w pudelku) to wystarczy ze wykupie sobie abonament na MogStation i moge grac czy potrzebny jest jakis kod i musze kupic calkowicie nowa?

Będziesz potrzebował maila powiązanego z kontem, bo jak wykryją zmianę IP to trzeba zmieniać hasło. Wydaje mi się, że sam abonament powinien wystarczyć na zamrożone konto. Nie mam pewności jak SE zapatruje się na handel kontami i czy nie wyhaczysz bana... Mam nadzieję, że nie!

Nie kupuj używanych gier online, zawsze są przypisywane kody do konta.

Będziesz potrzebował maila powiązanego z kontem, bo jak wykryją zmianę IP to trzeba zmieniać hasło. Wydaje mi się, że sam abonament powinien wystarczyć na zamrożone konto. Nie mam pewności jak SE zapatruje się na handel kontami i czy nie wyhaczysz bana... Mam nadzieję, że nie!

Nie chce kupic konta tylko sama plyte z gra na ps4, pytalem kiedys kogos kto taka sprzedawal i powiedzial ze po instalacji bede mogl grac na swoim koncie ale wole sie upewnic.

Nie kupuj używanych gier online, zawsze są przypisywane kody do konta.

TESO na ps4 tez kupilem uzywanego i moglem normalnie grac roznica taka ze gra jest b2p a nie p2p.

Aaaa już rozumiem. Czyli chodzi o samą instalację. Potem i tak będzie się długo patchować, więc nie wiem, czy to się opłaca.

Nie chodzi o sama instalacje tylko licencje, czy po odpaleniu gry z plyty bede mial ja przypisana do konta jako kupiona czy i tak bede musial wykupic.

Przy finalu musisz kupic bo gra przypisuje sie do konsoli wiec np kupil ktos gre to konto dodaje sie do konsoli i loginu sie zmienic nieda

Nastepnie eso ma inna licencje mozesz kupic gre i uzyc na wielu konsolach jednej

Final dziala tak ze jak dodasz keya to koniec sama plyta kosztuje po 20 zl bo i tak na psn musisz wydac 200 zl

Juz kupilem sobie nowa, 100zl to nie tak duzo a dodatkowo mam 30 dni gratis gdzie uzywane sprzedaja za 50-60zl z wykorzystanym kodem (sam abo na 30 dni to koszt 40-50zl) takze bardziej oplaca sie kupic nowa.

Do FF nie trzeba miec golda na psn, do ESO tak ale FF wymaga tylko oplaconego abonamentu na MogStation.

Witam, orientuje sie ktos czy jest mozliwosc oplacenia abonamentu za FF 14 przez PSC?
Z tego co wiem, da sie kupic cala gre na steamie i psn za PSC ale nigdzie nie moge znalezc samego przedluzenia abonamentu. Ewentualnie niech ktos mi prosze wytlumaczy jak to jest jak sie kupi gre na steamie i tymi gratisowymi 30 dniami, sa one w formie jakiegos kodu? Jesli tak to czy jest mozliwosc kupowania powiedzmy co 30 dni calej gry i grania ciagle na tym gratisowym, czy na jednym koncie w ff moge uzyc tylko raz? Gra na steamie kosztuje 10 euro wiec na jedno w sumie wychodzi.
Odlozyla mi sie dosc spora suma na PSC i zbytnio nie mam na co tego wydac dlatego tak mi zalezy :)

Aha i z researchu wynioslem tyle ze wszystkie kody sa wspolne dla pc, ps3, ps4 (procz wersji dodatku, gry itd), jesli sie myle to prosze poprawic :)