Sunwell - powrót 13 listopada

Jakiś czas temu dowiedziałem się że Sunwell powraca, trochę na nim grałem i bardzo ucieszyła mnie wiadomość o comeback'u. Co sądzicie o wielkim powrocie? Zapraszam wszystkich do wspólnej gry bo projekt zapowiada się obiecująco ;)

FP - https://www.facebook.com/SunwellProject/

strona - http://sunwell.pl/

raty - blizzlike, wszystko x1 ale pewnie zrobią jakiegoś exp boosta

Pisali na fanpejdżu że będzie to realm progresywny i wszyscy zaczynają od zera ^^

O Garroshu Hellscreamie.. Tego się nie spodziewałem. Szkoda, na pewno to nie będzie to samo co kiedyś. Pewnie znów zamknął się na polskę. A i pewnie doswiadczyli trochę ubóstwa to znów otwierają.

tumblr_nedkwzPHEI1sibkclo1_500.gif

Jeśli znajdzie się jakaś ogarnięta ekipa to można pograć nawet 4fun :3

O Garroshu Hellscreamie.. Tego się nie spodziewałem. Szkoda, na pewno to nie będzie to samo co kiedyś. Pewnie znów zamknął się na polskę. A i pewnie doswiadczyli trochę ubóstwa to znów otwierają.
We're going to create fully International server and avoid ToD mistakes in this case. 

Także nie zamykają się tylko na Polskę.

Btw, chętnie bym pograł. Spędziłem na tym serverze 3lata, poznałem super ludzi, ale niestety nie ma gwarancji na to, że server nie upadnie. Pożyjemy, zobaczymy.

O Garroshu Hellscreamie.. Tego się nie spodziewałem. Szkoda, na pewno to nie będzie to samo co kiedyś. Pewnie znów zamknął się na polskę. A i pewnie doswiadczyli trochę ubóstwa to znów otwierają.

Nie znów otwierają bo to nie ci sami goście z sunwella tylko jakieś noname'y reaktywują serwer.

Tylko pytanie czy jest sens jeśli na warmane są realmy po 3k i 6k ludzi na wotlku?

Hah z tego co widzę to trochę to nawet więcej :D

Screenshot_1.jpg

Tylko ze warmane kłamie w sprawie online. Po 12k osób, nie da się wejść bez vipa, a w dala pustki

Jeżeli chodzi o prywatne serwery to Sunwell był chyba najlepszy.

Hah z tego co widzę to trochę to nawet więcej 

rowno 12k haha a Wy lykacie jak pelikany

Moim zdaniem nie ma co niepotrzebnie łapać hype'u jak na ten moment.

Bez tytułu.png

rowno 12k haha a Wy lykacie jak pelikany

Może być, jeżeli 12k to cap.

Co do samego sunwella, to bardzo miło wspominam i dzięki niemu zacząłem przygodę na globalu (żeby nie było - ponad rok przed zamknięciem go).

Wiele rzeczy niby nie działało, ale i tak wtedy nie widziałem niczego poza PvP i Raidami, a te działały.

@Quaku 12k to cap. Jak najedziesz na to, wyświetli ci się jak duża jest kolejka

Zawsze zastanawiają mnie tacy gracze którzy grają w grę i znowu nie znają dnia ani godziny zamknięcia serwerów ;)

@up

To zdanie może dotyczyć każdej gry online.

Jakis typ wstawia screeny z Moltena ile to tam graczy nie gra xDDDDDDDD
Btw. Widze żę te gówniaki były tak absurdalnie hejtowane (słusznie) że aż nazwe servera zmieniły :D Oczywiscie zawyżanie liczby graczy dziesięciokrotnie zostało. Gamebreaking bugi w lokacjach startowych pewnie też.

Hellground to jest serwer panowie :D

czyli stary staff wrocili ( xinef i pussy) ?

czyli stary staff wrocili ( xinef i pussy) ?

polecam spojrzeć na mojego screena