Auction house - początkujący

Cześć 2 dni temu po raz pierwszy rozpocząłem przygodę z wowem na serwerze burning legion(podobno najlepszy dla polaków) i mam do was 2 pytania.

1.Ceny w auction house są strasznie wysokie dla nowych graczy i nie jestem w stanie nic kupić, rozumiem że muszę sobie poradzić w eq z misji/dropu/dungeonów?

2.Skoro ceny jakiś zwykłych "zielonych' itemów są takie wysokie czyli xxx gold to warto mi wystawiać jakieś zielone itemy za chociaż te 10 golda? ktoś to w ogóle kupuje?

Dzięki za pomoc!

Kupuje tylko do transmoga, nie opłaca się podczas expienia zmieniać przedmiotów i skupować ich z AH bo zwyczajnie sekunde później dostaniesz lepszy. Ceny sa wysokie, bo nikt nie skupuje tego, więc ludzie podbijają z nadzieją że jak już ktoś będzie chciał kupić to kupi za cenę jaka jest

1. Eq z misji dropu dungeonów zazwyczaj wystarcza, tylko brak dodatkowego expa z loomów boli
2. 10g ? na 100lvlu (nabijesz pewnie jako nowy w 2tyg) itemki u npc sprzedajesz po 30g+ więc się nie opłaca
Warto doinstalować sobie addon do AH, który będzie ci pokazywał ceny przedmiotów po najechaniu na niee.

Powiem Ci, że dzisiaj wstawiłem przedmioty zielone i schodziły jak ciepłe bułeczki. Cena 20-40Golda +/-. Na Burning Legion.

Zielone itemy to głownie transmog na AH. Polecam addon Trade Skill Master - pół automatyczne wystawianie aukcji ;) prócz konfiguracji nie robisz prawie, nic ;) wystawiam około 400 -600 aukcji dziennie i do tego wystarczy kilka razy kliknąć myszka :D zapraszam do poradnika -

Dodam jeszcze, że można sporo zarobić na roślinach, a w połączeniu z alchemią to góra złota ;) prawie 1mln złota w miesiąc. Zapraszam na maila, lub do sekcji komentarzy na YT, wszystko wyjaśnie :)

P.S. moj e mail to goldfriq@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie :)

Pana wyżej zignoruj, gdyby miał takie sposoby to z pewnością tak o by się na prv nie dzielił. Roślinki spadły straszliwie po patchu 7.1, przed nim dało się zarobić(przykładowa cena za 1xFoxflower wynosiła 60g, teraz jest po 5g). Alchemia to głównie roślinki, wiec odpowiedz sobie sam jak wygląda cena eliksirów(zaznaczę, ze eliksiry legionowe można robić dopiero od 700lvla profesji a te lepsze po dodatkowym wykonaniu sporej ilości zadań). Profesje zbierackie można olać bo teraz za questy zgarniasz krew, którą wymieniasz na surowe materiały-"trochę" zabolało to wszystkich zbieraczy.

Co do tematu to nie baw się w przedmioty, szybko je zmienisz. Jak już większość pisała, to co masz na AH to tylko dla wyglądu warto brać. Wbijesz 110 i będzie sporo przyzwoitego sprzętu leciało za dungeony/questy.

Wystawiać nie wiem czy tak warto, możesz próbować tylko więcej z tym zabawy jak zysku(na 110lvl dostajesz czasami po ponad 700g za world questa, który zazwyczaj polega na zabiciu jednego bossa). Polecam skupić się więc na expieniu a zarabianie zostawić na później :)

@edit:Wybaczcie składnię, 10h roboty robi swoje :)

Halo halo... proszę mnie nie ignorować. To moja sprawa czy się dzielę czy nie i nic w tym dziwnego.

Ja na flachach nadal zarabiam farmiąc kwiatki + blood trader, wiec mam ich więcej + rank 3 alchemii to, można wycisnąć kosmiczne pieniądze.

Do czasu wbicia max lvl niema sensu nawet odwiedzać stolicy a tym bardziej AH. Po prostu je zignoruj i exp, to nie prewotlk żeby korzystać z AH na low lvlach.

Do czasu wbicia max lvl niema sensu nawet odwiedzać stolicy a tym bardziej AH. Po prostu je zignoruj i exp, to nie prewotlk żeby korzystać z AH na low lvlach.

popieram

Cześć 2 dni temu po raz pierwszy rozpocząłem przygodę z wowem na serwerze burning legion(podobno najlepszy dla polaków) i mam do was 2 pytania.

1.Ceny w auction house są strasznie wysokie dla nowych graczy i nie jestem w stanie nic kupić, rozumiem że muszę sobie poradzić w eq z misji/dropu/dungeonów?

2.Skoro ceny jakiś zwykłych "zielonych' itemów są takie wysokie czyli xxx gold to warto mi wystawiać jakieś zielone itemy za chociaż te 10 golda? ktoś to w ogóle kupuje?

Dzięki za pomoc!