Legion

Witam. Szukam legionu po ponad rocznej przerwie od gry. Dużo się w tym czasie zmieniło i niezbyt sam ogarniam grę teraz :). Mam sm'a 65lv po stronie asmo lecz chciałem zacząć najlepiej od nowa i po stronie elyos. Szukam przyjaznego legionu z ludźmi, którzy pomogliby ogarnąć zmiany i miło spędzić czas grając - w zamian za to oferuję aktywny udział we wspólnych dungach/siegach/pvp.

Po stronie Asmo mógłbym pograć z Tobą mam sina 45 lvl.

Ja w sumie moglbym z toba pograc od nowa po stronie Elyos

Sam gram od niedawna po stronie Elyos, przyłączam się do prośby, szukam legionu który przyjmie w swoje szeregi nowego gracza

Witam

Tak samo jak Cequas, ja również wróciłam do gry jakiś czas temu po ponad rocznej przerwie. Zawsze byłam raczej samotnym graczem, ale tym razem chciałabym spróbować czegoś innego i zobaczyć, jak to jest w drużynie.

Gram po stronie Asmo, Gladiator- 42lvl.

Jakiś legion do polecenia? ;)

Ogólnie jest kilka naprawdę fajnych legionów, które można polecić. Gdzie nie ma dramy, gdzie nie rzuca się mięsem i gdzie panuję miła atmosfera. Jeżeli zebrałoby się więcej chętnych osób można założyć coś własnego "forumowego" :D

To ja od razu jestem za! Wolę jednak tworzyć coś od podstaw niż dołączać jako ta nowa do istniejącego już legionu ;)

Czekamy na innych w takim razie :D

Guru proszę Cię daj to na główną xD

Jak macie zamiar to zrobić jak część gra po stronieElyos a część po Asmo? :)

My będziemy zakładać po stronie Asmo :)

Do nowo założonego legionu również chętnie dołącze.

Jeśli nowy legion powstanie to również i ja się skuszę na powrót do Aion'a :D

Jeśli jesteś nastawiony na pvp to polecam serwer Deyla :) Tam ranga Namiestnik ma 1m pkt. chwały, na Barusie zaledwie 500tys. :) Według innych forów Barus to najbardziej dziecinny serwer ^^

Ja też mogę zacząć grę z kimś od początku, dobrze by było jakby ktoś też trochę ogarniał grę co bym zawsze pytał o klase dana czy coś :D

I co z tym legionem? Jest ktoś w stanie pomóc po stronie asmo jak zacznę od zera? ...

Widziałem również statystyki serwerów i Barus wygląda najgorzej pod względem PvP :/

Powstał Legion, nazywamy się God Eaters, jak coś łapcie mnie w grze pod nick'iem: Ardulatar jestem online :D

Powstał Legion, nazywamy się God Eaters, jak coś łapcie mnie w grze pod nick'iem: Ardulatar jestem online 

asmo, ely? barus czy inny serwer?

Asmo, Barus :)

e to zaloze nowe konto bo ely wybralem X'D

ogolnie te mapy u nich jakies brzydkie sa lol

Wiem, dlatego gramy po stronie Asmo :)