Warto grać :)?

Warto wracać do B&S ? Jest co robić ? skończyłem na 45lvl i ostatnio patrzę a mam tą grę zainstalowana :)

Można się jeszcze tu wybić ?

Jaka postać polecacie ?

Z B&S jest tak ze zeby się 'wybić' to musisz poświęcić mase czasu :)

a dużo ludzi w to jeszcze gra :) ?

Powiem Ci ze z populacja nie jest tak zle, znaczy jak gralem do 20 poziomu to na lajcie wiara latala a na wyzszych nie mam pojecia.

nom coś ludzi jest :D zalogowałem się na 45lvl i widzę że ludzie biegają :) tak że wracam do gry :P

45 poziom to tyle co nic :P Zacznij sobie od początku. W którymś z ostatnich updateów zwiększyli ilość zdobywanego doświadczenia, także exp powinien iść błyskawicznie. Tak jakoś do 50+4. Potem niestety zaczyna się mozolna farma na soulstone plains i robienie w kółko tych samych dungeonów.. ale do tego momentu powinieneś się dobrze bawić :)

Jakiś czas temu był merge więc na ilośc ludzi nie powinieneś narzekać. Co do klas to podobna najłatwiejszą w prowadzeniu jest summoner, ale moim zdaniem to raczej takie easy to play, hard to master. Ja Ci polecam warlocka - moja ulubiona klasa i moim zdaniem najlepsza dla początkującego.

Edit: na wybicie się nie masz szans. Chyba, że zainwestujesz mase kasy w item shop, albo na ssp znajdziesz w szczurku 5k golda, ale na to też nie ma raczej co liczyć :P

grałem chwilę warlockiem i jakoś mi nie przypadł do gustu :P gram tym blade masterem którego miałem na 45 :P zobaczymy co zdziałam :)

end game jest żałosny, ale to zależy co lubisz.

Nie :)

ktoś mi tu przybliży jak wygląda end game kiedyś grałem ale przeszedłem do BDO -_-

Daily > daily > daily aaa i jeszcze Daily od takie urozmaicenie. Dzien w dzien robisz ciagle i to samo .

Niestety... daily questy albo trzepanie w nieskończoność arenek... mi szybko przeszedł hype na bnsa :P

Podsumowując questowy grindownik :)

jak dla mnie bez znaczenia wszędzie się wszystko powtarza ale tu mi się wydaje że zawsze jak bym jakiegoś daily nie zrobił czuł bym że jestem w plecy z czymś bo daily nie zrobiłem

Ja uważam, że warto.

Zainteresowani wpadajcie tutaj: https://discord.gg/u6rUx

(zaproszenie wygasa po 24h lub po 10 wykorzystaniach)

Gramy w B&S 4fun. Jest nas w sumie 5, ale jest milo. Sluzymy dobra rada, zwlaszcza od dwoch high lvlowcow.

Aha 'z ekipa' warto zagrać :)

Jak coś mogę z kimś pograć, bo wracam do gry. Mam 19 lv, ale zacząć mogę i od nowa.

Jak w większość gier najlepiej grać z kimś bo tak każda gra się szybko nudzi

a dużo ludzi w to jeszcze gra  ?

Oglądałem stream jakiś polak puszczał to ludzi jest sporo nawet się zdziwiłem szczerze że tyle ludzi biega więc wbiłem na starą postać i tam gdzie zostawiłem postać o dziwo też ludzie biegali to stara mapa gdzie ludzi praktycznie nie powinno być XD

Z B&S jest tak ze zeby się 'wybić' to musisz poświęcić mase czasu 

A powiedz mi gdzie nie musisz poświęcić czasu jak chcesz być wysoko chyba tylko w solo grach lub gdzie nie ma rankingów

Oczywiście ludzi gra mnóstwo, grając kilka dni temu, na każdym kroku jakaś osoba przebiegła koło mnie, albo ja przebiegłem obok jakieś osoby. Na instancje i areny długo się nie czeka, więc można pograć sobie.

Sam wracam do gry, robiąc od nowa postać, więc mogę z kimś zacząć grać.

To jak z populacja?jaki serwerek wybrac oraz ktorych klas postaci jest najmniej? ?

Populacja okej, serwer taki ktory tobie pasuje (skad my to mamy wiedziec...) a klas postaci jest mniej wiecej po równo