Usunięcie natrętnych (obciążających i pobierający dużo transferu) reklam

Heh widzę ze nikt nie czytal tematu :P Nie chce płacić bo lubię oglądać reklamy, tylko nie reklamy filmiki, które często na windows 10 mobile i Edge zacinają po prostu przeglądarkę :) Ja tylko chce lepsze listy w której nie ma reklam typu pobierz cały 30 sekundowy filmik. Druga sprawa - czemu portal nie ma notatki o cookies ?

To zmień przeglądarkę na chrome. Ja mam wyłączonego ublocka i nigdy żaden filmik sam mi się nie włączył.

"Spadnie liczba odwiedzin portalu". Aż chce mi się śmiać jak ktoś taką głupotę wypisuje xD

To zmień przeglądarkę na chrome. Ja mam wyłączonego ublocka i nigdy żaden filmik sam mi się nie włączył.

Nie wypowiadaj się więcej - dobrze? Windows 10 mobile nie ma innej lepszej przeglądarki jak Edge.

"Spadnie liczba odwiedzin portalu". Aż chce mi się śmiać jak ktoś taką głupotę wypisuje xD

No tak. Przecież kupno mega drogiego abonamentu, prawie przymusowe reklamy, bądź czekanie 35s na zniknięcie natarczywego okienka wręcz zachęcają, by tu wpadać :D Ba, pewnie dzięki temu liczba odwiedzających wzrośnie 10-krotnie! :D

Mam telefon od m$, używam edge, jedyny problem który miałem to na samym forum, gdzie tematy z polskimi znakami się nie załączały bo błędnie podmieniało te polskie znaki. Sam portal nigdy się nie zacina, działa płynnie i fajnie. Latam na wersji developerskiej, nie wiem jak wygląda zwykła.

No tak. Przecież kupno mega drogiego abonamentu, prawie przymusowe reklamy, bądź czekanie 35s na zniknięcie natarczywego okienka wręcz zachęcają, by tu wpadać  Ba, pewnie dzięki temu liczba odwiedzających wzrośnie 10-krotnie! 

Spadnie o hmmm 500 osób? W skali ~50 000 - 100 000 odwiedzin/dzień. Z pewnością admin pójdzie się pochlastać.

Spadnie ilość osób ktora przestanie oglądać reklamy i zacznie używać adblocka. Przecież to i tak 3/4 portalu :)

Powiem tak. Spadnie ilość odwiedzin portalu, to może się zreflektują (właściciel i administracja). Jakoś wiele podobnych stron daje sobie radę bez "zmuszania" do opłat lub dezaktywacji AdBlocka. Cóż, jeśli administracja jest tak zdesperowana i posuwa się do takich kroków, to chyba czas odsprzedać portal komuś, kto go poprowadzi bez takich ceregieli. 
Choć... to ich portal, ich decyzja - mogą robić sobie z portalem co chcą. Czas pokaże, czy ich kroki przyniosą pozytywny efekt, czy będzie to strzał w stopę.

Jak ci się nie podoba to nie wchodź.

13 latki przestaną wchodzić na portal?

Nikt nikogo nie zmusza.

Możesz go mieć włączonego droga wolna.

Jedyna strona mmorpg w pl i zdesperowana?

Bezsens i bzdura

Nie wypowiadaj się więcej - dobrze? Windows 10 mobile nie ma innej lepszej przeglądarki jak Edge.

No to twój problem że masz gówno a nie telefon na którym tylko jedna przeglądarka działa albo po prostu ty jestes taki lewy i leniwy.

No tak. Przecież kupno mega drogiego abonamentu, prawie przymusowe reklamy, bądź czekanie 35s na zniknięcie natarczywego okienka wręcz zachęcają, by tu wpadać  Ba, pewnie dzięki temu liczba odwiedzających wzrośnie 10-krotnie! 

27 groszy dziennie to drogo dla ciebie?

8,25 na miesiąc.

jakie w ludzie ma cie problemy, w szkole pewnie jeszcze dużo do roboty nie ma cie bo dopiero 9 września...

A jak ktoś skończył szkole i pracuje bądź nie i pisze tutaj jakieś głupoty to naprawdę ma smutne życie skoro nie ma nic innego do roboty.

Czytaj ciolku ten temat został założony z prośbą a zarazem zażaleniem, ze niektóre reklamy laduja się jako filmik w dodatku sam masz gowno a nie telefon a twoje posty to tylko stek gowna które napisałeś. Proszę o usuniecie bądź zamknięcie tematu, nie bede się użerał z takimi ludzmi. Na niczym się nie zna i się wypowiada...

Jak dla mnie to u ciebie jest problem. Przeglądam ten portal od lat bez adblocka, zarówno na kompie jak i telefonie i absolutnie nigdy nie było reklamy video.

Faktycznie ... Dziwne ze po fromacie pojawiają się filmiki o jakiejś zmywarce ...

Faktycznie ... Dziwne ze po fromacie pojawiają się filmiki o jakiejś zmywarce ...

Jeszcze napisz że wczoraj dostałeś nowy komputer.

Wal się nie znasz mnie a po drugie już Ci pisałem ze nic nie wnosisz do tego tematu.

Jak ci się nie podoba to nie wchodź.

13 latki przestaną wchodzić na portal?

Nikt nikogo nie zmusza.

Możesz go mieć włączonego droga wolna.

Jedyna strona mmorpg w pl i zdesperowana?

Bezsens i bzdura

No to twój problem że masz gówno a nie telefon na którym tylko jedna przeglądarka działa albo po prostu ty jestes taki lewy i leniwy.

27 groszy dziennie to drogo dla ciebie?

8,25 na miesiąc.

 

jakie w ludzie ma cie problemy, w szkole pewnie jeszcze dużo do roboty nie ma cie bo dopiero 9 września...

A jak ktoś skończył szkole i pracuje bądź nie i pisze tutaj jakieś głupoty to naprawdę ma smutne życie skoro nie ma nic innego do roboty.

8,25? Chyba za rok z góry i nikt nie jest na tyle stuknięty, by płacić za rok z góry. W zupełności symboliczna złotówka na miesiąc by wystarczyłaby na opłaty za hosting A tak to co? Ukryta zrzutka na nowego kompa dla guru czy co?
Pewnie jeszcze jesteś rocznikiem 199x, ale jak dojrzejesz i zaczniesz pracować, to zaczniesz też szanować pieniądze.
W jednym masz rację - nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale zobaczymy jak rynek zweryfikuje te chamskie okienka i greedy abonamenty.

8,25? Chyba za rok z góry i nikt nie jest na tyle stuknięty, by płacić za rok z góry. W zupełności symboliczna złotówka na miesiąc by wystarczyłaby na opłaty za hosting A tak to co? Ukryta zrzutka na nowego kompa dla guru czy co?
Pewnie jeszcze jesteś rocznikiem 199x, ale jak dojrzejesz i zaczniesz pracować, to zaczniesz też szanować pieniądze. 
W jednym masz rację - nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale zobaczymy jak rynek zweryfikuje te chamskie okienka i greedy abonamenty.

No jak zaczniesz pracować to również zaczniesz doceniać czyjąś pracę.

A co do drugiego to głupia emotka XD pasuje najlepiej. Rynek tego nie zweryfikuje, bo każdy inny polski portal o grach mmo umiera śmiercią naturalną. Konkurencji nie ma i raczej szybko nie będzie :P

8,25? Chyba za rok z góry i nikt nie jest na tyle stuknięty, by płacić za rok z góry. W zupełności symboliczna złotówka na miesiąc by wystarczyłaby na opłaty za hosting A tak to co? Ukryta zrzutka na nowego kompa dla guru czy co?
Pewnie jeszcze jesteś rocznikiem 199x, ale jak dojrzejesz i zaczniesz pracować, to zaczniesz też szanować pieniądze. 
W jednym masz rację - nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale zobaczymy jak rynek zweryfikuje te chamskie okienka i greedy abonamenty.

Jak widać każdy dojrzewa inaczej, ja pracuję, mam rodzinę a mimo to nie szkoda mi miesięcznie wydawać po 200 zł przykładowo na gry, a i jeszcze na buty zostanie by sobie jakieś Maxy za 500 zł kupić. wystarczy dobrze gospodarować kasą. Dlatego śmiać mi się chce jak jeden z drugim pisze ""jak dorośniesz to zobaczysz""

@Vences "jak dorośniesz" to zobaczysz że nic nie ma za darmo, tak samo jak Ty za darmo do roboty nie chodzisz. Smiesz pisać o szanowaniu pieniądza ? miałeś w szerokim poważaniu fakt że Admin musiał ze swojej kieszeni opłacać stronę by szanowny @Vences mógł z niej korzystać za FREE. Swoje pieniądze potrafisz szanować ale innych już nie ?

Pewnie jeszcze jesteś rocznikiem 199x, ale jak dojrzejesz i zaczniesz pracować, to zaczniesz też szanować pieniądze.

92 i aktualnie jestem w irlandii i pracuje, jeszcze jakies złote myśli z twojej strony?

nawet w moim profilu masz moją date urodzin.

jedyne co się zmieni to podejscie takich ludzi jak ty.

@Kirei No i myślisz, że jeżeli ktoś zmusi kogoś do wyłączenia adblocka to ta osoba będzie potem ochoczo klikała w reklamy czy co? Serio nie rozumie twojego toku myślenia. Czy jeżeli używam adblocka działam jakoś na niekorzyść portalu? Okradam ich? Generuje ruch na stronie przez co jak ktoś tu twierdził ma ona niejako monopol na polskim rynku takich stron.


Nie twierdziłem też, że strona nie powinna zarabiać czy coś w tym stylu, ale nie musi tego robić w tak ordynarny sposób w jaki robi to od jakiegoś czasu, mam tu na myśli ten czerwony prostokąt.

@Kirei No i myślisz, że jeżeli ktoś zmusi kogoś do wyłączenia adblocka to ta osoba będzie potem ochoczo klikała w reklamy czy co? Serio nie rozumie twojego toku myślenia. Czy jeżeli używam adblocka działam jakoś na niekorzyść portalu? Okradam ich? Generuje ruch na stronie przez co jak ktoś tu twierdził ma ona niejako monopol na polskim rynku takich stron.
Nie twierdziłem też, że strona nie powinna zarabiać czy coś w tym stylu, ale nie musi tego robić w tak ordynarny sposób w jaki robi to od jakiegoś czasu, mam tu na myśli ten czerwony prostokąt.

Mi osobiście żadne reklamy nie przeszkadzają, a nawet czasami dzięki nim natknę się na interesującą grę, ludzie muszą mieć naprawdę nudne i mało interesujące życie skoro siedzą na tym portalu i narzekają na jakieś reklamy które w niczym nie przeszkadzają