Szukam Gildii

Witam, poszukuje gildii ale jest warunek interesuje mnie tylko i wyłącznie nowa świeża gildia która niedawno powstała i która skupia głównie nowych graczy w świecie GW2.

Pozdrawiam

Witam, poszukuje gildii ale jest warunek interesuje mnie tylko i wyłącznie nowa świeża gildia która niedawno powstała i która skupia głównie nowych graczy w świecie GW2.

Pozdrawiam

Możemy się dogadać :) Szukam nowych graczy, chciałbym stworzyć radę Gildii, która pokieruje jej losem. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz do mnie :D

Ja niestety nie mam tyle czasu aby samodzielnie ją prowadzić, natomiast mam doświadczenie.

Witam. Zapraszam do gildii "Szopy Pracze Wymiatacze". jesteśmy fajną ekipą która chce graczy łączyć a nie dzielić. Zapraszam do wspólnej gry :)

Posiadamy dużo nowych graczy więc i wy znajdziecie u nas miejsce.

Ja rozważam założenie nowej gildii, więc można by coś razem zdziałać ;) nick w grze: slam.6924 zapraszam.

Możemy się dogadać  Szukam nowych graczy, chciałbym stworzyć radę Gildii, która pokieruje jej losem. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz do mnie 

 

Ja niestety nie mam tyle czasu aby samodzielnie ją prowadzić, natomiast mam doświadczenie.

Nie bardzo mi odpowiada taki układ ale dzięki.

Witam. Zapraszam do gildii "Szopy Pracze Wymiatacze". jesteśmy fajną ekipą która chce graczy łączyć a nie dzielić. Zapraszam do wspólnej gry 

Posiadamy dużo nowych graczy więc i wy znajdziecie u nas miejsce.

Jesteście fajną gildią mówię szczerze ale zbyt "starą" i zbyt wiele weteranów jest u was. Mnie interesuje tylko nowa gildia z nowymi graczami, gdzie starych graczy jest tyle co kot napłakał.

Ja rozważam założenie nowej gildii, więc można by coś razem zdziałać  nick w grze: slam.6924  zapraszam.

Chętnie się odezwę.

Ale starzy gracze pomagają nowym graczom fractale HP na nowych mapach dungeony story itp. Za dwa tygodnie ty będziesz już starym graczem i ty będziesz pomagał innym z resztą po co robić kolejny "obóz" jak można dołączyć do innego.

Ale starzy gracze pomagają nowym graczom fractale HP na nowych mapach dungeony story itp. Za dwa tygodnie ty będziesz już starym graczem i ty będziesz pomagał innym z resztą po co robić kolejny "obóz" jak można dołączyć do innego.

Można dołączyć :) Ale jak ktoś ma ochotę, ambicję, czas do prowadzenia własnej grup[y to dlaczego by nie? :)

Sankess wejdz na ts3 mam dla Ciebie niespodziankę :) Będziesz zaskoczony :P

Ale starzy gracze pomagają nowym graczom fractale HP na nowych mapach dungeony story itp. Za dwa tygodnie ty będziesz już starym graczem i ty będziesz pomagał innym z resztą po co robić kolejny "obóz" jak można dołączyć do innego.

Ja jestem starym graczem bo gram od początku istnienia GW2, sprzedałem swoje stare konto i gram na nowym. Chodzi o zbudowanie wszystkiego od nowa jak napisał po części dafudo, ale i również o to że nowego gracza "cieszy" cały świat Tyri. Dla tego tylko nowa gildia z dużą przewagą nowych graczy mnie interesuje.

Witam, poszukuje gildii ale jest warunek interesuje mnie tylko i wyłącznie nowa świeża gildia która niedawno powstała i która skupia głównie nowych graczy w świecie GW2.

Pozdrawiam