Bump

bump

wydluza do 21 dni .... prosze nie wprowadzac w blad ;]

Szkoda że dopiero teraz, ale już znalazłem swój dom i nie mam zamiaru zmieniać :P

Na pewno korporacja szkoleniowa nie zaszkodzi w czasach kiedy nie ma żadnej

Poprawione na 21 dni. Korporacje szkoleniowe to ciężka robota. Trzeba poświęcać swój czas i w sumie pieniądze. Nasza korporacja ma ustawiony podatek na 0%, więc jedyny zysk jaki z tego mamy to satysfakcja i możliwość zasilenia naszego głównego korpa nowymi ludźmi.

Ostatnio grałem chwilkę, ale planuję powrócić. Grałem na trialu, więc mógłbym założyć nowe konto. Pytanie tylko czy żeby czerpać w pełni przyjemność z tej gry trzeba siedzieć po 8h dziennie?:P Niestety nie mam za dużo czasu i mógłbym tak po 2-3h popykać i to nie codziennie.

Nie, spokojnie można siedzieć ile chcesz, z tym że na początku trzeba się liczyć z opłacaniem abonamentu, bo bez siedzienia po kilka godzin nawet nie ma co myśleć o tym że się dozbiera na abonament in game. Sama gra ma milion możliwości, można robić wszystko, wedle upodobań. Można włączyć się w kosmiczny konflikt, można zwyczajnie całe dnie kopać, można zwiedzać, badać, bawić się w handel (kupić na -50% i sprzedać na stacji gdzie cena jest normalna albo na +)

Tak jak mój przedmówca napisał, gra daje duże możliwości rozwoju. My możemy ci pomóc i podpowiedzieć co najbardziej opłaca się robić, aby nie tracić za dużo czasu. Aby czerpać największy fun z gry, trzeba przede wszystkim grać z innymi ludźmi i tworzyć z nimi własną historię. To jest istota tej gry.

Generalnie gra jest tak zaprojektowana aby zarówno miłośnicy ostrego grindu jak i ci co mogą co najwyżej pograć kilka godzin w weekend mogli się bawić na równych zasadach. Skille zdobywane są pasywnie, możesz zrobić sobie przerwę na kilka tygodni a i tak twoja postać będzie silniejsza (oczywiście musisz mieć opłacony abonament). Sposobów zarabiania jest sporo, niektóre wymagają ciągłej aktywności i skupienia, niektóre są półpasywne jak racenie vexorem navy czy ishtarem, gdzie wystarczy tylko obserwować co się dzieje na ekranie, a niektóre są takie że wystarczy wejść na godzinę raz na trzy-cztery dni (odpowiednio ustawione planetary interaction).

gram od ponad tygodnia po 2-3h dziennie i jest miło i przyjemnie. grunt to to nie grać żeby uzbierać na plexa bo gra się znudzi raz dwa. no i ekipa to podstawa bo samemu też można się dość szybko zniechęcić zwłaszcza jak nie zna się gry, ponieważ ogrom możliwości może przytłoczyć.

polecam rozszeżyć triala tą opcją na początek :)

https://www.greenmangaming.com/games/eve-online-core-starter-pack/

Nadal mamy sporo wolnego miejsca. Zapraszamy.

Ja się piszę ale dopiero w środę rano będę mógł wejść na TS'a i się ugadać ze wszystkim - jestem troszkę początkującym graczem bo jakas tam wiedze mam z Eve z przed poltora roku - ale nie spędziłem wiele czasu w niej ;) Posiadam plexa na 3 miesiące więc nie mam priorytetu aby na niego zbierać ;) Gram dla przyjemności ;) Także do zobaczenia w środe z rana na TS :)

Nick: crees

od 3 dni gram w eve, spodobał mi sie klimat i chciałbym zagościć tutaj dłużej. Brakuję tylko ludzi do wspólnej zabawy :)

Ale napisz, że za refa dostajecie Plexa wartego ~1b. Normalnie w świecie EVE jest przyjęte, że oddaje się również plexa osobie, która założyła konto z twojego refa.

bump