Albion Online - kilka pytań

Mam zamiar spróbować gry w Albion Online, ale po kilku przygodach jak GW2 i ArcheAge gdzie zakupiłem grę/early acces/premium, a gry mi się po prostu nie spodobały nie mam ochoty na ponowne wydawanie pieniędzy w błoto(na kilka dni/godzin gry).

Tak, więc chciałem zadać kilka pytań osobom, które zakupiły Albion Online.

1. W pakiecie legendarnym mamy takie rzeczy jak koń, wół domek, itd. przy nich mamy takie słowa jaki "Przedmiot może zostać zniszczony lub zagrabiony." Moje pierwsze pytanie. Czy to znaczy, że te przedmioty mogą zostać zagrabione/zniszczone?

2. Który pakiet wybrać legendarny, czy epicki? Jeżeli przedmioty jakie dostajemy w pakiecie legendarnym mogą zostać zagrabione i jedyny bonus jaki mamy, to więcej złota i dłuższe premium, to czy jest sens wydawać więcej na pakiet legendarny?

3. Czy może ktoś opisać system craftu. Ten punkt mnie bardzo interesuje, bo dla mnie im bardziej rozbudowany system craftu tym lepiej.

4. Czy grając kilka godzin dziennie ok. 2 w ciągu tygodnia (praca) i dłużej w weekend można coś ugrać i nie być poniewieranym przez byle pierwszego dzieciaka z gimnazjum, któremu rodzice zafundowali grę, a że nie ma nic do roboty, to tylko gra.

5. Jako, że nie ma darmowych triali, a przydałby się jakiś nawet na kilka godzin, to czy byłby ktoś w stanie udostępnić konto na kilka godzin? Tu wiadomości na PW jeżeli byłby ktoś skłonny,

5. Jako, że nie ma darmowych triali, a przydałby się jakiś nawet na kilka godzin, to czy byłby ktoś w stanie udostępnić konto na kilka godzin? Tu wiadomości na PW jeżeli byłby ktoś skłonny,

może frytki do tego ?

Mam zamiar spróbować gry w Albion Online, ale po kilku przygodach jak GW2 i ArcheAge gdzie zakupiłem grę/early acces/premium, a gry mi się po prostu nie spodobały nie mam ochoty na ponowne wydawanie pieniędzy w błoto(na kilka dni/godzin gry). 

Tak, więc chciałem zadać kilka pytań osobom, które zakupiły Albion Online.

1. W pakiecie legendarnym mamy takie rzeczy jak koń, wół domek, itd. przy nich mamy takie słowa jaki "Przedmiot może zostać zniszczony lub zagrabiony." Moje pierwsze pytanie. Czy to znaczy, że te przedmioty  mogą zostać zagrabione/zniszczone? 

2. Który pakiet wybrać legendarny, czy epicki? Jeżeli przedmioty jakie dostajemy w pakiecie legendarnym mogą zostać zagrabione i jedyny bonus jaki mamy, to więcej złota i dłuższe premium, to czy jest sens wydawać więcej na pakiet legendarny?

3. Czy może ktoś opisać system craftu. Ten punkt mnie bardzo interesuje, bo dla mnie im bardziej rozbudowany system craftu tym lepiej.

4. Czy grając kilka godzin dziennie ok. 2 w ciągu tygodnia (praca) i dłużej w weekend można coś ugrać i nie być poniewieranym przez byle pierwszego dzieciaka z gimnazjum, któremu rodzice zafundowali grę, a że nie ma nic do roboty, to tylko gra. 

5. Jako, że nie ma darmowych triali, a przydałby się jakiś nawet na kilka godzin, to czy byłby ktoś w stanie udostępnić konto na kilka godzin? Tu wiadomości na PW jeżeli byłby ktoś skłonny, 

od. 1. naprawdę ? powiedz ze wygłupiasz się ? "przedmiot może zostać zniszczony lub zagrabiony" ... a potem pytasz "czy to znaczy, że te przedmioty mogą zostać zagrabione/zniszczone" ?

ale odpowiem, tak przedmiot może być zniszczony kiedy zginiesz od rąk gracza czy też potwora... oraz tak przedmiot może zostać skradziony jeśli wejdziesz na czerwone / czarne tereny i zginiesz (lecz większe szanse ze ulegną zniszczeniu)

od. 2. na początku rozgrywki czyt. po uruchomieniu świeżego serwera (po WIPE) daje Ci to mega ogromną przewagę w zbieraniu / farmieniu matsów...

od. 3. system rzemiosła nie jest rozbudowany...

drzewko do odblokowywania recept (tak zwanych Tierów) jest zaawansowany w kontekście... musisz dużo i długo od T5 ? używać EQ aby wbić na wyższy Tier, tak samo trzeba dużo robić przedmiotów i zbierać.... i tutaj moim odczuciom póki co jest porażka... bo trudno farmić surowce w takiej ilości aby wbijać wyższe tiery (na pewno szybciej jak gildia daje Ci materiały itp)

nie wiem co Ci tu napisać ?

od. 4 w 1v1 i jak umiesz grać tak... ale tu mało co gra się w 1v1

Żeby nie zakładać nowego tematu, beta Albion cały czas trwa ? mogę kupić grę i wejść ? bo nie orientuje się czy jest ta beta ON czy nie

całe życie będzie BETA :D

Mam zamiar spróbować gry w Albion Online, ale po kilku przygodach jak GW2 i ArcheAge gdzie zakupiłem grę/early acces/premium, a gry mi się po prostu nie spodobały nie mam ochoty na ponowne wydawanie pieniędzy w błoto(na kilka dni/godzin gry).

Tak, więc chciałem zadać kilka pytań osobom, które zakupiły Albion Online.

1. W pakiecie legendarnym mamy takie rzeczy jak koń, wół domek, itd. przy nich mamy takie słowa jaki "Przedmiot może zostać zniszczony lub zagrabiony." Moje pierwsze pytanie. Czy to znaczy, że te przedmioty mogą zostać zagrabione/zniszczone?

2. Który pakiet wybrać legendarny, czy epicki? Jeżeli przedmioty jakie dostajemy w pakiecie legendarnym mogą zostać zagrabione i jedyny bonus jaki mamy, to więcej złota i dłuższe premium, to czy jest sens wydawać więcej na pakiet legendarny?

3. Czy może ktoś opisać system craftu. Ten punkt mnie bardzo interesuje, bo dla mnie im bardziej rozbudowany system craftu tym lepiej.

4. Czy grając kilka godzin dziennie ok. 2 w ciągu tygodnia (praca) i dłużej w weekend można coś ugrać i nie być poniewieranym przez byle pierwszego dzieciaka z gimnazjum, któremu rodzice zafundowali grę, a że nie ma nic do roboty, to tylko gra.

5. Jako, że nie ma darmowych triali, a przydałby się jakiś nawet na kilka godzin, to czy byłby ktoś w stanie udostępnić konto na kilka godzin? Tu wiadomości na PW jeżeli byłby ktoś skłonny,