Battlerite

Siema, właśnie kupiłem gierkę i gra za***ista, szukam ludzi do wspólnej gry

wiek 20 minimum

nie wiem czy dobrze pamiętam i czy to możliwe ale rozdawali tą gre? bo mam na steam w swoich grach jako zakupiona więc może pojdzie :D jak tak to dodam nick

nie wiem ja dałem 18 dolców w sumie to dzisiaj dopiero w robocie ta grę znalazłem i mi się spodobała. Jak pojdzie daj znac

podbijam, gra ma dalej 96% pozytywnych komentarzy ns steam i juz około 2500 głosujących ;D z uwagi na to gra codziennie coraz więcej osób więc może ktoś z forum już gra :)

Gram od czasu do czasu, raczej casualowo. ~3.2k rating. Nick taki jak na forum :P

Polecam grę mocno :D za 66 złoty można kupić gifta na allegro , opłaca się! :D Gre znajduje w parę sekund

gierka przec*** :D w ciagu 2 dni mam ponad 16 godzin gry :D na poczatku bylem gownem a teraz takie playsy robie ze ho ho :D a jaka satysfakcja jako kogos ograsz jak dzieciaka

Ogólnie warto kupić czy nie bardzo? Bo się zastanawiam ; )

Ogólnie warto kupić czy nie bardzo? Bo się zastanawiam ; ) 

Jak lubisz arenki 2v2 lub 3v3 to jak najbardziej. Zero sprzętu tylko skill. Możesz też poczekać parę miesięcy, bo gra będzie f2p :P

f2p najwczesniej w lutym

Czy jeśli miałem klucz i mam na steam bete to mogę grać ?

Nie. CBT-y się skończyły, teraz mamy Early Access - trzeba sypnąć hajsem albo czekać na F2P.

To poczekam na F2p :)

Gra ktoś jeszcze? Akurat kupiłem ; )

tak ja gram :)
http://steamcommunity.com/profiles/76561198333663421/home

daje ts i ciśniemy :)

zdarza mi się ;) zresztą @OGHR3N widziałeś :D nick jak na forum :)

ja tez gram nick n00tyet

Nick: Shirei

Posiadam Curse, Skype, ts i discorda, więc mogę się dostosować, jeśli chodzi o komunikację.

BlackenedWithin

Siemanko dodajcie również i mnie ;) "Lavvok" bądź na steam "lavvok_"