Shakes and Fidget - w12 - dziś start!

Cześć. Dziś startuje nowy serwer Shakes & Fidget i pomyślałem, że fajnie byłoby złożyć ekipę do wspólnej gry, ogarnąć klan i wspólnie piąć się po 'drabince chwały'. Nie szukam graczy na kilkudniową przygodę, tylko na miesięczne/letnie młócenie bez opamiętania :D

Będę ładował sporo kasy w halucynki, więc od współgraczy wymagam posiadania pieniędzy na rozwój swojej postaci. Jeśli już jesteśmy przy temacie grzybów, dodam, że w niedalekiej przyszłości, mam zamiar organizować zbiórkę pieniędzy na gildie, do czasu, aż nie uzbieramy odpowiedniej ilości halucynek, na pełną rozbudowę wszystkich budynków gildyjnych (zakupywane będą podczas eventów +20%). Wiek, płeć i staż w S&F nie jest sprecyzowany, dlatego zapraszam wszystkich chętnych (liczba miejsc ograniczona). Deklarować możecie się w komentarzach. Pełen regulamin zostanie ustalony tuż po założeniu naszej społeczności. Zapraszam.

Pogrywam w Hero Zero ostatnio , lecz wczesniej gralem jakies 4 lat z przerwami w SF'a. SFowi brakuje tylko jednego, czyli wykupowania staminy za wyfarmionego golda, tak jak w HZ. Yyy pisze sie na wspolna gre, czemu nie :) Swiadomosc ze gra sie z grzybiarzem bezcenna ^^

edit. S12 to stary serwer. Maja tam prawie 400lvle.

Chodziło mu pewnie o international wersje.

Chętny do gry :)

Dokładnie w12, to świat international, który otwiera się dziś o 16 :) Wracając do tematu. Powoli zbiera się nas coraz więcej i bardzo mi z tego powodu miło. Mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej. Do czasu aż nie zbierze się większe grono, pogrywamy sobie 4fun. Jutro rano będę myślał, już na poważnie, nad gildią. Niech wam Shakes w grzybach wynagrodzi! Pozdrawiam.

Dokładnie w12, to świat interrnational  Wracając do tematu. Powoli zbiera się nas coraz więcej i bardzo mi z tego powodu miło. Mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej. Do czasu aż nie zbierze się większe grono, pogrywamy sobie 4fun. Jutro rano będę myślał, już na poważnie, nad gildią. Niech wam Shakes w grzybach wynagrodzi! Pozdrawiam.

No tak W12 jest otwarty od grubych tygodni. Walnąłem literowke zamiast W dalem S. Nie chodzi o W13?

No tak W12 jest otwarty od grubych tygodni. Walnąłem literowke zamiast W dalem S. Nie chodzi o W13?

'Moreover, the new world w12.sfgame.net will be launched this Friday at 4pm! Use the Oktoberfest event to ensure a top spot in the hall of fame! '

http://w12.sfgame.net/

@EDIT; Sprawdzałem również na stronie gry, na liście serwerów i również nie ma tam świata 12, dlatego nie wiem skąd wynikają te sprzeczności :D

Wobec tego podtrzymuje kandydature :) Masz moj łuk ^^

Również zagram :) Będę kilka minut po 16 jak wrócę z pracy.

Ja będę dopiero po 22, bo jestem w pracy, ale karczmę dzisiaj na grzybach zrobię całą. Jak wspominałem, jutro wszystko się ogarnie na tip-top.

W ogóle macie zamiar pakować w grzybki itd? Czy na lajcie gracie?

W ogóle macie zamiar pakować w grzybki itd? Czy na lajcie gracie?

Moze raz zakupie, aby umilic sobie poczatki gry. Gra wymaga zbyt wielkiego nakladow grzybkow aby byl sens regularnie kupowac. Gram 4 lata w SF ( aktualnie przerwa byla ) i wiem co pisze. Wielu ludzi pisze ze bez grzybkow duzo sie nie osiagnie. Tak to prawda, no chyba ze masz nieziemskiego farta. Ogolnie to niemcy najbardziej wymiataja w sf, zobaczycie roznice miedzy nami a nimi po tygodniu. Niby wyrobimy tyle samo karczmy itd ale oni bd mieli przewage z 30lvl :) Jak? Ogarniaja smaczki gry.

Również jestem chętny!

Grzybów nie ogarnę (a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości), ale pograć mogę w gildii ;)

Raczej pisałbym się na dołączenie. Ostatni raz grałem jak była tworzona gildia na W3 tutaj na forum i chyba też w niej byłeś (pisałeś w tamtym temacie). Grałem tylko z pół roku od startu W3 ale było to spowodowane czymś w gildii, tak mi się wydaje...

Jakieś dobre rady na początek? Nie pamiętam dużo, nie wiem co się pozmieniało przez ten czas.

" od współgraczy wymagam posiadania pieniędzy na rozwój swojej postaci " - dużo w SF grałem ale raczej nigdy grzybków nie wydawałem na swoją postać. Co masz przez to na myśli?

Również dołączę, trochę temu bawiłem się w SF, było przyjemnie ale grałem sam.

Również dołącze

nick Korleon

Ja się piszę. Mam 18lat w Shakes and fidget nigdy nie grałem długo pod jeden rząd ale z tego powodu że nie było z kim grać. A tak to grałem na mniej więcej 2/5 serwerów gdzie miałem na każdym 100+ level. Ostatni raz grałem jakoś pół roku temu. I z chęcią piszę się na dłuższą grę :) i Może nawet będę jakoś więcej grzybków kupował. Nick w grze będę miał: Herald Rejn

Dodam że będę grał Wojownikiem bo jak każdy wie, na dłuższą metę wojownik pokonuje wszystkich :).

również jestem chętny na wspólną gre :)

Mój nick to Kemilles :)

macie jakiegoś ts do pogadania

?