4story czy warto?

Witam,

chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda sytuacja liczebności graczy w owej grze, warto zaczynać? Mamy ekipe 4 osób i chcielibyśmy wrócić do tego mmo ;)

Też jestem ciekaw...przy okazji może ktoś coś wie jak tam się ma runes of magic?

jak wracac do 4Story, to tylko do GameForge

wersja od Zemigame swieci pustkami

Jak masz pieniądze to warto jak nie to nie :P
Dopóki nie będziesz miał eq +23 to na pvp sobie dużo nie zrobisz, no może na wojnach jeszcze coś ale w stricte 1v1 nic.
No chyba że nie chcesz walczyć o topkę to dla zabawy można sobie pograć. Szczerze to wersja od Gameforge jest p2w ale Zemigame jest puste jak pustkowia Mad Maxa, więc tylko GF jeśli byś chciał.

Ja bym chętnie zagrał w 4Story sprzed 6-7 lat bo teraz to niezła lipa z tej gry. :) A co do RoM'a to ma się strasznie słabo, to samo co w 4Story czyli p2w a ludu brak.

Heh w obie gry grałem.
Która lepsza? Jeśli chodzi o pve, to runes of magic

Jeśli chodzi o pvp, to 4story.

W sumie moja opinia bazuje na 4story w wersji 1.6, więc to było z 7-8 lat temu :P

a teraz, jeśli ktoś gra, jak to wygląda z lvlowaniem? szybciej czy wolniej tak jak kiedyś było?

czy ktoś też ma problem z 4story na win10? podobno anniversary update spowodował mega drop fps do 1-2 ;/

Witam,

chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda sytuacja liczebności graczy w owej grze, warto zaczynać? Mamy ekipe 4 osób i chcielibyśmy wrócić do tego mmo ;)