Riders of Icarus - Czy warto?

Tak jak w tytule.

Czy warto zainteresować się tą produkcją?

Szukam MMORPG z dużą ilością graczy chętnych do brania udziału w równie wielu raidach, z dobrą klasą tanka od którego rzeczywiście sporo zależy w dungach.

Na Facebooku polecono mi tą właśnie grę.

Przypomniało mi się że kiedyś był tu na to hype, nazywano to "totalnym next-genem" "hitem" i tym podobne, a teraz w ogóle się o tym nie mówi.

Proszę o pomoc.

Już przehajpowany tytuł nie jest zbyt fajny

średniak z lipną optymializacją

Tak optymalizacja w tej grze to straszna klapa.

Podobno z RoI jest coraz gorzej - wystarczy poczytać oficjalne forum albo/i recenzje na Steam żeby dowiedzieć się o co chodzi. Ja odpuściłem sobie po jakiś 30-40h grania, gdy lvl cap był ustawiony chyba na 25 poziom ponieważ przeczuwałem, że Nexon nie rozwinie tej gierki w dobrą stronę. Ogólnie nie polecam, szkoda czasu.

Grałem z kumplem znudziliśmy się bardzo szybko. Gra moim zdaniem w ogóle nie wciąga, ładna, na początku ciekawa, ale po chwili już się nie chcę grać. Ogólnie nie polecam

Jak preferujesz gry f2p to polecam Defiance, planetside, dc universe online lub aion

Proste.Nie warto.Dlugo by pisać, ale w skrócie to jest zła gra,i oszczędzamy Ci dużo czasu. Jak szukasz gry f2p polecam Skyforge,tera bądź wildstar.

Tak jak w tytule.

Czy warto zainteresować się tą produkcją?

Szukam MMORPG z dużą ilością graczy chętnych do brania udziału w równie wielu raidach, z dobrą klasą tanka od którego rzeczywiście sporo zależy w dungach.

Na Facebooku polecono mi tą właśnie grę.

Przypomniało mi się że kiedyś był tu na to hype, nazywano to "totalnym next-genem" "hitem" i tym podobne, a teraz w ogóle się o tym nie mówi.

Proszę o pomoc.