Mikro vs Karta

Problem polega na tym ze moja zewnetrzna dzwiekowka sie zepsula, a na integrze moj mikrofon slychac bardzo cicho przez co nie da sie rozmawiac.
Zastanawiam sie czy kupic jakis mikrofon na usb czy nowa dzwiekowke tak za te 200~ zlotych.

Jak lubisz słuchać muzyki i jakość dźwięku jest dla Ciebie priorytetem to zainwestuj w kartę dźwiękową + porządny mikrofon.

Osobiście bym kupił kartę, ponieważ mam głośniki 5.1 podłączone do PC i czasem lubię sprawić żeby sąsiedzi cztery bloki dalej słyszeli doskonale jaki kawałek właśnie leci. :)

http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-muzyczna-usb-7-1-dla-graczy-greew-i6453603357.html

W zupelnosci wystarczy i nie warto przeplacac, chyba ze profesjonalnie pracujesz z obróbka dzwieku. Nie patrz na cene, tylko kupuj. Polecam osobiscie :)

@Up co to za niedorobiony chiński badziew? Już lepie kupić dobrego sprawdzonego Xonara DG lub używane DX/D1.

@Up co to za niedorobiony chiński badziew? Już lepie kupić dobrego sprawdzonego Xonara DG lub używane DX/D1.

Sprawdziles ten model? Nie? To skad pewnosc ze badziew. Wypowiedz na wysokim poziomie intelektualnym: ' niedorobiony chiński badziew '.

Ja posiadam ten badziew i sprawuje sie duzo lepiej niz zwykla integra, wiec po co przeplacac?

@DyingLight

Co tutaj testować? Już jak się spojrzy na produkt kartopodobny już wie, że się ma do czynienia z tanim(dosłownie) badziewiem. Powiedz mi co producent mógł wlutować na płytkę drukowana, aby biło na głowę najtańsze karty dźwiękowe(nie wspominając już o takich 200+zł) i nie musiał dopłacać do interesu. Znajdź mi kraj pochodzenia firmy krzak GreEw .

Wypowiedź na wysokim poziomie intelektualnym: " a posiadam ten badziew i sprawuje sie duzo lepiej niz zwykla integra, wiec po co przeplacac? ". Widać zostałeś obdarzonym słuchem gorszym od zwykłego Kowalskiego, pozostało mi tylko współczuć. Musiałeś mieć albo strasznie skopaną integrę, albo jesteś strasznie głuchy skoro to działa dla ciebie lepiej. od integry.

W dalsze dyskusje na temat tego czegoś nie będę się wdawał bo nie warto strzępić ryja na takie rzeczy.

Co do tanich kart: https://www.youtube.com/watch?v=u0nJgjZOZFY
Ja polecam zainwestować w coś droższego, nawet używanego - Xonar DX na ten przykład ; )

Co do tanich kart: https://www.youtube.com/watch?v=u0nJgjZOZFY
Ja polecam zainwestować w coś droższego, nawet używanego - Xonar DX na ten przykład ; ) 

Dokładnie też chciałem wysłać ten filmik, na nim jest testowana karta od DyingLighta i jest beznadziejna
jeśli chodzi o zewnętrzne karty to polecam Audiotrak Maya U5 lub droższa, ale dużo lepsza Audiotrak Prodigy Cube Black Edition

Czyli wynika to ze powinienem zaopatrzyc sie w karte dzwiekowa.
Nie mam zamiaru kupowac zadnych crapow za 5 zlotych bo jakby nie patrzec to wyrzucanie pieniedzy w bloto mimo ze to grosze.
Kolejne pytanie brzmi czy ostatecznie lepiej zainwestowac pieniadze w jakas zewnetrzna dzwiekowke czy wewnetrzna. Wspomniana w temacie zewnetrzna ktora mi sie zepsula nie byla najlepszym sprzetem wiec wolalbym juz wiecej noname nie kupowac :x.

Czyli wynika to ze powinienem zaopatrzyc sie w karte dzwiekowa.
Nie mam zamiaru kupowac zadnych crapow za 5 zlotych bo jakby nie patrzec to wyrzucanie pieniedzy w bloto mimo ze to grosze.
Kolejne pytanie brzmi czy ostatecznie lepiej zainwestowac pieniadze w jakas zewnetrzna dzwiekowke czy wewnetrzna. Wspomniana w temacie zewnetrzna ktora mi sie zepsula nie byla najlepszym sprzetem wiec wolalbym juz wiecej noname nie kupowac :x.

Ta pierwsza co podałem z zewnętrznych Audiotrak Maya U5 jest spoko coś jak te takie wewnętrzne creativa do 70zł, a prodigy cube już jest lepszy od wewnętrznego Xonar DX. Używam zewnętrznej właśnie prodigy cube i bardzo sobie chwale i co najważniejsze wygoda oraz nie zajmuje mi w kompie slota pci i karta graficzna ma więcej miejsca

Czyli jakbym chcial karte z wejsciem Line musze bardziej celowac w karty na pcie? Bo w takim prodigy cube go nie widze.

Czyli jakbym chcial karte z wejsciem Line musze bardziej celowac w karty na pcie? Bo w takim prodigy cube go nie widze.

rlbhlxohshocmynopxbnfwcrtlbtmrqltjoxyzrk

Jest wejście Line ale osobiście mam mikrofon pojemnościowy pod wejście XLR i używam interfejsu, ale jak używałem stary mikrofon pod Jacka to nie było żadnych szumów i była bardzo dobra jakość

Problem polega na tym ze moja zewnetrzna dzwiekowka sie zepsula, a na integrze moj mikrofon slychac bardzo cicho przez co nie da sie rozmawiac.
Zastanawiam sie czy kupic jakis mikrofon na usb czy nowa dzwiekowke tak za te 200~ zlotych.