Runescape Oldschool - kilka pytań / Może ktoś dołączy do gry

Cześć!

Po ostatnim usilnym poszukiwaniu nowej gierki, stwierdziłem że jednak nowe produkty nie są dla mnie :P Dlatego też dziś rankiem ściągnąłem RS oldschool.

Jak to bywa z takimi tytułami - do nadal nie udało mi się od niego odejść. Mam już koło 130 total level i jakieś 90k w banku. Chciałem zadać bardzo podstawowe pytanie - po ile gp teraz chodzi membership?

Jak najlepiej zarobić na F2P? ( aby kupić tego membera )
Czy chciałby ktoś razem pograć? :)

Bond kosztuje Okolo3 M

na f2p najszybciej zarobisz kupujac pack runy w magic shopie pod flador w porcie lub varrock. Kupujesz paczki pełne eq otwierasz. Najlepsze runy do tego to fire water air I te ziemne. I na ge Sellasz . Można tez na ge zarobić kupując np air runy po 4-5 golda i po 6 sprzedawać. Zawsze przed pójściem spać można ofertę wystawić i na drugi dzień już kupione zazwyczaj. Skupuj tez death runy o ile są w stacku. Takim sposobem mając już zapas gotówki w dwa dni uzbierać. Ewentualnie jak masz odpowiedni lvl skilla kupujesz hołd bary, emeraldy i ringi robisz z forma.

Ludzi gra od groma są tez aktywne Polskie klany. Można także Rl gotówkę zarobić . Polecam bo to co teraz nowe wychodzi to nic na dłuższa metę . A oldschool RS ma to coś ze jak . Pograsz to wsiakasz na długo :))

Dreamscape tez prywatny serwer jest i ponoc ma się dobrze

Cześć!

Po ostatnim usilnym poszukiwaniu nowej gierki, stwierdziłem że jednak nowe produkty nie są dla mnie :P Dlatego też dziś rankiem ściągnąłem RS oldschool.

Jak to bywa z takimi tytułami - do nadal nie udało mi się od niego odejść. Mam już koło 130 total level i jakieś 90k w banku. Chciałem zadać bardzo podstawowe pytanie - po ile gp teraz chodzi membership?

Jak najlepiej zarobić na F2P? ( aby kupić tego membera )
Czy chciałby ktoś razem pograć? :)