Szukam 1 osoby do gry wieczorami z angielskim (ally, ravencrest)

bedziemy grali razem w gildii angielski wymagany ale miedzysoba polski moze byc

pod pve/p, chce kogos kto jak ja moze grac w miare regularnie, ma troche oleju w glowie I gral w wowa (zeby za 3tyg nie wyszlo ze to nie to jednak)

polskiego czasu to 19-24/1 w pon-cz a pt-niedziela do dogadania

dlaczego ravencrest?

Bo nie lubie serwerow ze skupiskami polakow, nie mam Nic do Nich po prostu preferuje international.

dwa to top serwer dla ally online zaraz po silvermoon ale za to oprocz pve top2 pvp zaraz po outlandzie.

ja gram atm pve ale mozna jakis pvp tez ogarnac.

Ty to chyba uczyłeś się mówić/pisać po polsku.. Nie da sie tego czytać ;d

Ty to chyba uczyłeś się mówić/pisać po polsku.. Nie da sie tego czytać ;d

Hej,

poszukuje kompana do gry na Ravencrescie (A) - TOP2 PvP Realm (A) + TOP2 PvE Realm (A). (swietnia ekonomia, wysoki online, pvp, zabawa etc.)

Szukam kogos na dluzej, z minimalnym doswiadczeniem w WoWie, bedziemy grali w International gildii (j. angielski wymagany).

Online w miare mozliwosci w godz 19-1 (PL czasu) [PON-PT] & Weekend do ustalenia.

p.s

4 w nocy, z komorki

Ja zaczalem swiezo w alliance paladyn ProT ale wracam z pracy dopiero po 23.30 polskiego czasu. Co prawda wystartowalem na wildhamerze ale to nie problem. Moge siedziec do 3-5 ;p

Ja zaczalem swiezo w alliance paladyn ProT ale wracam z pracy dopiero po 23.30 polskiego czasu. Co prawda wystartowalem na wildhamerze ale to nie problem. Moge siedziec do 3-5 ;p

Skusilbym sie, ale teraz powrot na uni wiec nie bede mial czasu zbytnio w tych godz.

bedziemy grali razem w gildii angielski wymagany ale miedzysoba polski moze byc

pod pve/p, chce kogos kto jak ja moze grac w miare regularnie, ma troche oleju w glowie I gral w wowa (zeby za 3tyg nie wyszlo ze to nie to jednak)

polskiego czasu to 19-24/1 w pon-cz a pt-niedziela do dogadania

dlaczego ravencrest?

Bo nie lubie serwerow ze skupiskami polakow, nie mam Nic do Nich po prostu preferuje international.

dwa to top serwer dla ally online zaraz po silvermoon ale za to oprocz pve top2 pvp zaraz po outlandzie.

ja gram atm pve ale mozna jakis pvp tez ogarnac.