Szukam ekipy

Priwiet, szukam ekipy do jakiegoś mmorpg, najlepiej by było gdyby te mmo skupiało się na party i klasycznym systemie świętej trójcy (dps,tank,support). Takżę jeśli jest ktoś zainteresowany piszcie propozycje i możemy się zgadać np na skypie i popykać.

metin2?

może jakiś nowszy lub bardziej zaludniony tytuł ;p

metin jest zaludniony ;D

Priwiet, szukam ekipy do jakiegoś mmorpg, najlepiej by było gdyby te mmo skupiało się na party i klasycznym systemie świętej trójcy (dps,tank,support). Takżę jeśli jest ktoś zainteresowany piszcie propozycje i możemy się zgadać np na skypie i popykać.

world of warcraft

lineage 2 (privates, constant party system)

aion

chyba tylko wow/aion z tych sensowniejszych.

W wowa chętnie bym pograł ale jak już to abonament na początku nastepnego miesiąca kupie, ale póki co Aion może być dobrym rozwiazaniem ;D

a ja proponuje L2 sam szukam jakiegos dobrego mmo ale ESO na moim zlomie nie idzie wiec zachecam do L2. moznaby zebrac kilku forumowych weteranow L2 i zlozyc jakies solidne CP

Tak właśnie myślałem nad wowem, aionem albo Tera ( może być też black desert online ) Takżę jest ktoś chętny ;) ?

A może the Secret World

Ja bym chętnie pograł w jakiegoś mmorpg, lecz niestety nie wiem w co .. ostatnio wróciłem na chwilę na EU - Terę, bardzo szybko mi się znudziła, gra solo.
edit:
Ale zastanawialem się nad GW2

Mi to jakoś gw 2 nie podchodzi a secret world trochę pograłem swojego czasu i gierka niezła, możemy ogarnąć jakiś ts i rozkminić

Priwiet, szukam ekipy do jakiegoś mmorpg, najlepiej by było gdyby te mmo skupiało się na party i klasycznym systemie świętej trójcy (dps,tank,support). Takżę jeśli jest ktoś zainteresowany piszcie propozycje i możemy się zgadać np na skypie i popykać.