Witam poszukuje koleżanki do gry mmo ;)

Witam,

tak szukam koleżanki, która gra, lubi grać w gry mmo i nie tylko. Dlaczego koleżanki nie wiem po prostu chciałbym złapać jakiś kontakt zawsze lepiej mi się było dogadać z płcią przeciwną, a ponieważ nie mogę znaleźć wiernej kompanki tworzę temat na forum. Pomyślałem że może czemu nie :D Wiem że to może głupie ale co tam a może trafi się jakaś fajna osoba kto wie. Pozdrawiam

to się nazywa desperacja chyba..

hqdefault.jpg

" zawsze lepiej mi się było dogadać z płcią przeciwną," śmiechłem czytając to zdanie w takim temacie

Próbuj kolego!

Heh. :P

Na pewno znajdziesz xD

Wyjdź na miasto, może tam znajdziesz, "hej mała, będziesz moją szamanka w guild Wars?" zawsze działa, mówię Ci

Szamanka? Taka co sie cale dnie po lasach szlaja i szuka grzyba?

Na takie to jedno zaklecie i jest twoja, tylko tresc trzeba zapisac na banknocie stuzlotowym.

Na forum są może z trzy w miarę aktywne laski, powodzenia kolego xD

zawsze lepiej mi się było dogadać z płcią przeciwną, a ponieważ nie mogę znaleźć wiernej kompanki tworzę temat na forum

Najwyraźniej nie szło ci zbytnio lepiej, jeśli do tej pory jej nie znalazłeś XDE

Czyli nie umiesz rozmawiać z facetem? Przecież rozmawia się tak samo, chyba że jesteś jakimś białym rycerzem, który ma misje. Weź się w garść, bo w taki sposób to na pewno nie znajdziesz koleżanki do gry

Podpinam się pod temat xD może zacznijmy wstawiać swoje zdjęcia, albo rozganizujmy jakiś konkurs miss mmorpg.org i dziewczyny wybiorą z kim chcą grać do końca życia xP

Ten kto nigdy nie chciał mieć gamingowej dziewczyny niech pierwszy rzuci kamieniem :kappa:

Pisz do @Kaitokun niby chłopak ale lubi się przebierać jako dziewczyna, więc chyba się nada.

Guru kupidyn :D Podpial temat, zaraz towaru nagra tyle, ze wam rozdzki poodpadaja.

Eeeee.... Nie. :'D

Ceść, mam tsynaście lat i na imię Kasia, poglamy lazem?

Ged55UV.jpg

Widzę, że tutaj sami mistrzowie kontaktów damsko-męskich, stado samców alfa, psychologów. Chłopak po prostu chciał pograć z jakąś kobietą, a spowodował chaos w stadzie zwierząt.

A ja założyłam konto specjalnie żeby odpisać :P Ludzie w tych czasach poznają się w tak dziwnych okolicznościach że post na forum nie wydaje mi się aż tak absurdalny. A co powiecie o portalach randkowych? Albo wchodzeniu na zwykły czat z nadzieją na spotkanie kogoś wartego uwagi? Nie oczekuje odpowiedzi :P Możecie teraz hejtować mnie jako desperatkę ale raz się żyje. Jak chcesz to się odezwij kolego ale nie oczekuj pięknej księżniczki xd ( plus jestem wybredna co do MMO :P )

hmm ciekawe niby masz gadane z dziewczynami a żadnej w realu nie możesz dorwać która gra to jakoś słabo...ja tam za amanta się nie uważam a jednak spokojnie gram z przyjaciółkami z realu w mmo ^^ wiec zamiast szukać na forum lepiej wyjdź do pub, knajpki zaproś znajome i po gadaj ale tak na prawdę a już może się okaże ze któraś pogrywa w gierki ^^