Obecny stan Cabala

Cześć
Jestem ciekaw jak wygląda teraz sytuacja Cabala.
Jak wygląda populacja w grze?
Jak z IS? Czy jest możliwość dojścia do czegoś konkretnego w grze bez wydawania kasy, bądź z minimalnym wkładem?
Czy twórcy dalej interesują się tytułem tj. czy wchodzą dodatki albo patche?

Witam. Populacja w grze wygląda bardzo dobrze jedynie na Mercurym,reszta jest dość słabo zaludniona.
Czy przeszkadza IS - tak i nie,ponieważ ecoiny możesz kupić za walute w grze,aczkolwiek działa to też w drugą stronę,kupujesz za eurasy i sprzedajesz za walute co daje ci szybką kase na odpicowanie postaci. Twórcy ciągle dają eventy,niedługo szykuje się dodatek w tym nowe skille . Teraz aktywny jest event 300% na exp i skill exp ,więc to jest dobra pora żeby wrócić :)

O i to jest wiadomość która mnie cieszy :D Dziękuje! Już będe pobierał ^^
Teraz rodzi się kolejne pytanie, czy znajdą się osoby do wspólnej gry?

Polskich gildi dość dużo,dla graczy dopiero zaczynających jak i zaawansowanych :D jest też dużo gildi, w których narodowość nie gra roli,a czat obowiązuje np w języku angielskim :)

Zasada jest jedna farmiac dungi masz seta, jak bedziesz stal w bi i plakal ze nic nie dropi, to zostaje IS, bo bez tego nic nie bedziesz mial ^^

Z tym farmieniem bywa roznie. Sam sie troche swego czasu zniechecilem bo z srednim setem na ktory moze sobie pozwolic kazdy zrobisz co najwyzej VC. Na wyzsze dungi potrzeba juz albo pomocy znajomych albo nieco lepszy set (a zeby bylo smieszniej to ten lepszy set dropi na tych wyzszych dungach). Da sie do wszystkiego dojsc samemu ale potrzeba duzo cierpliwosci i szczescia bo czasem 1 fartowny drop moze cie ustawic na dlugo.

gospodarka w Cabalu jest zryta na dunach nie dropi nic sensownego a jak cos dropnie to warte 50-100kk wiec najlepiej się farmi na corach;d

a jeden w miarę itemek to 3-5b:> to weź teraz na to uzbieraj;d

Dlatego, tak jak mowilem farmic dungi, oszczedzac kase i robic kox set :) grosz do grosza sie uzbiera, kazdy by chcial odrazu item za 20b i kupic wszystko na raz ale tak sie nie da :)

hmm nie o to chodzi żeby od razu mieć ale żeby chociaż uzbierać na iles itemek w ciągu polowy roku jak to w innych mmorpgach jest max do polowy roku najczęściej to jest szybciej oczywiście jak ktoś się nie leni ale bez przesady tutaj niedorownasz już tym co najwięcej wydali powiem krotko w cabalu jestem od początku f2p i cabal się robi coraz gorsza na forum niema aktywnych moderatorow by usunąć posty z spamerami najczęściej sa to ci co wydaja niestety brak prawie normalnych dusz na forum najczęściej to widze tych dwóch normalnych co dobrze prawia o cabalu playboy51 i erykes czy podobny nick a na temat cabala jak pisałem brak moderatorow na forum brak gmow żeby banowac ludzi itp. brak adminow oni tylko przejmują się "kasa musi się zgadzać"a na fb zadnych postow tez nie usuwają czuje ze oni nawet nie czytają co kto napisał i dalej robia posty z dziecinnymi screenami jakby kogos normalnego to obchodzilo tera nowy update i jeszcze więcej osob ucieknie od większego p2w cabala niż było, w tym update wchodzi boss baldus 5 wejść w dniu key kosztuje 3.5kk i na koniec tygodnia sprawdzane ile dmg kto zrobil na nim i ten kto najwięcej dostanie tokena od 1-10 miejsca za 10 1 token point a za 1 bodajże 130... a ci co nizej z tego co czytałem to nie dostana a za 3000 czy iles tam token points można wymienić na sehh..... wiec większy p2w ale mam nadzieje tez ze cheaterzy wejda tez żeby popsuc im szyki tez wtedy az tak ja np. niebede się przejmowal ale to jest pewne cabal umiera i to mocno na tg niemasz co liczyc żeby znalesc osobe co nie wydaje +martwe prawie tg max 10-15osob?? a koreanska ponad 70 nic dziwnego tam wszystko aktywne jest nie to co na eu lubie cabala ale nie jest dupowlazem żeby pisać bzdury i go bronic czyli bronic playthisgame.com aka estsoft

wiec tak jeśli chcesz być w topce musisz noobic czyli wydawac zlotowki itp. jeśli obchodzi cie tylko tak o se pograc to proponuje single player sa o niebo lepsze

Prawda sam gram od ep2 do tej pory, i musze przyznac kazdy update jest robiony pod czolowych graczy, jednak wez pod uwage ze oni maja narobione po 3-4 tys dungow kazdego rodzaju, nie wspominam o bosach, sa wstanie zrobic wiecej w dzien niz Ty w miesiac. Jezeli tak jak wspominasz grasz od ep2 i wciaz nie mozesz sie zalapac do tzw "lepszych graczy" to polecam wyjsc z miasta ^^. Owszem sa alz/cc buyerzy w sumie to nawet stanowia polowe aktualnej spolecznosci, mimo to sa po prostu slabi bo nic nie potrafia, jedyne co maja to set i wciaz sa bezuzyteczni i bez pova czy tez odda nic nie sa wstanie zrobic i to widac, nie bronie teraz cabala, bo jezeli dalej gm, nic nie zaczna robic dla zwyklych ciut slabszych graczy to ta gra padnie w przeciagu roku badz dwoch .

Zapomnialem doddac. w przeciegu roku w cabalu zrobisz set i to nie byle jaki, osobiscie nie gram juz tyle, co kiedys wiadomo praca itp, ale jak juz mam chec i czas to w przeciagu 6-7h jestem w stanie zarobic ponad 100kk na samych corach + drop, wiec prosze nie mow ze trzeba Bog wie ile karac zeby sie dorobic a prosy maja wiekszy drop rate :D Pozdro

Hmmm, chyba czas powrócić do gierci :P, próbowałem b&s i wildstara, ale jakoś to nie dla mnie, a prócz wowa na dłużej przyciągnął mnie właśnie cabal :D. Ja mam jeszcze takie pytanie, czy w grze ludzie chętni są do pomocy innym, czy raczej trzeba liczyć na samego siebie?

Jezeli mam byc znow szczery, to ludzi ktorzy Ci pomoga nie ma duzo ^^ Tak samo z ludzmi ktorzy wezma Cie na dunga bez eq ^^ Jak zaczniesz na jupiterze to pw

Nie wiem jak teraz ale jak gralem rok temu to nawet na jupiterze (mniej zaludniony serwer) dawalem rade znalezc ludzi nawet w dosc ktotkim czasie. 1 wiadomosc na global chacie i sie zawsze ktos odezwal

Cześć
Jestem ciekaw jak wygląda teraz sytuacja Cabala.
Jak wygląda populacja w grze?
Jak z IS? Czy jest możliwość dojścia do czegoś konkretnego w grze bez wydawania kasy, bądź z minimalnym wkładem?
Czy twórcy dalej interesują się tytułem tj. czy wchodzą dodatki albo patche?