Broda ty uczy naszego Guru!

Chodzi dokładnie o Overwatch vs Paladins i owe postacie(klonowanie). I kto kogo skopiował warto obejrzeć :) od 6:20 zaczyna się nauka dla Guru

6SpCpnV4_400x400.jpeg

Wyświetlenia muszą się zgadzać. PepeGood

Ale fakt faktem do Blizzard tym razem kopiował i jest na to dużo dowodów i zgadzam się w 100% z Broda ty'm gdyby Blizzard mogło to by skopiowało Path of Exile i powiedziało że tak miało wyglądać Diablo III :) Może inaczej Diablo IV bedzie wyglądać jak PoE :P

Szczerze to głównie czytam, ból d*py(inaczej tego nazwać się nie da) fanów paladins(nie, nie jestem "hejterem" paladins, ani fanboyem overwatcha). Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć podobieństw. Przyjmijmy, że to overwatch "zgapił"(ogólnie to paladins wyglądał całkiem inaczej, przed hype na overwatcha, ale mniejsza oto, nawet payload był inny), ale nawet jeśli to jest znacznie lepszą grą pod niemal każdym calem. Dużo obrońców paladins się pojawiło, ale gdyby to ow był darmowy, a paladins płatny(cenowo jak ow) tą wątpię, że ta gra pożyła by długo.

Kto to ten Brodaty ? gdzie mu do naszego wielkiego Guru

Gościu bredzi od rzeczy zapominając o tym że na początku PALADINS nie miało nic wspólnego z OW, miał inne postacie i tryby gry

Po kilku miesiącach w PALADINS pojawiły się podobne postacie z OW, nie chodzi tu o jakiegoś haka przy postaci ale o animacje które są identyczne z tymi w OW, nawet celownik jest identyczny...baaaa, zobaczcie nawet na te ikony kto kogo zabił, po prostu "kopiuj i wklej" z OW, tryby gry to już w ogóle jest porażka bo są niemal że identyczne z OW

Dodam że nie jestem fanem OW a sama gra znudziła mi się na 10 levelu

Po prostu takie moje przemyślenie, grałem we wczesnej becie w Paladins i teraz gdy weszła na steam i zmieniła się strasznie w kopie OW, a zapowiadało się naprawdę na fajną grę

No tak, te super podobieństwa z Global Agendy, gdzie największym podobieństwiem jest wygląd postaci (a raczej ich kolorystyka), którą gracz może ustawić sobie sam.

Przecież był news że Paladins się wzorował na swoich postaciach z innych gier i że Blizzard zrobił bardzo podobne to nich.

Ale tutaj nie chodzi o Guru tylko o owe dwie gry i ich potoczne klony. Broda ty jest jedna z osób należącą do jarock.pl jest także osobą która ocenia gry rzetelnie bez żadnej ściemy albo gra jest warta uwagi albo nie.

Ale tutaj nie chodzi o Guru tylko o owe dwie gry i ich potoczne klony. 

No tytuł jaki nadałeś tematowi sugeruje jednak, że chodzi o Guru.

Temat był wałkowany już pod newsami o Paladins/OW i jasnym było już wtedy, że z tych kłótni nic nie wyjdzie, bo w sumie co by miało?

Chodzi dokładnie o Overwatch vs Paladins i owe postacie(klonowanie). I kto kogo skopiował warto obejrzeć :) od 6:20 zaczyna się nauka dla Guru