WoW global jak zagrac na US realmach

Witam zastanawiam sie czy kupic wersje US wow-a i zaczac grac na amerykanskich serwerach, tylko mam maly problem: Jak odpale te US realmy musze zrobic nowe konto battelnet ? jak ustawic ten region aby poprostu dolaczac do US realmow pomozcie :-)

nowe konto, zakladasz na battle net us, ping z eu to 400+ wiec troche slabo ale rozumiem, ze mozesz tylko w nocy grac no to nie taka tragedia.

No to powtarzam jeszcze raz:

"Tak z ciekawości, dlaczego akurat tam a nie na realmach EU?"

Zapraszam do mnie na Realm Vek`Nilash, EU PVE do hordy, jeżeli jeszcze nie kupiłeś wowa to napisz mi na pw. dam Ci linki do najtańszych wersji europejskich cyfrowych ze zniżkami.

Pewnie chce na US realmie grać bo token przedłużający abo jest tam dwa razy tańszy niż u nas (u nas to okolice 60 - 70k, a u nich 30k). Tyle, że niestety za tą taniość będziesz płacić niekomfortowym graniem przez wysoki ping, więc generalnie nie wiem czy się opłaca.

Witam zastanawiam sie czy kupic wersje US wow-a i zaczac grac na amerykanskich serwerach, tylko mam maly problem: Jak odpale te US realmy musze zrobic nowe konto battelnet ? jak ustawic ten region aby poprostu dolaczac do US realmow pomozcie :-)