Problem z grą

Witam. Ogólnie z grą nie było żadnych problemów, zawsze wyrzucało mnie jedynie przy próbie wejścia i wyjścia z Yehara's Mirage, nie mam pojęcia czemu. Aczkolwiek dało radę to przejść więc obeszło się bez szukania rozwiązania. Tym razem natomiast mam gorszy problem ponieważ wyrzuca mnie w Wings of Mushin. Mam chapter 40: The Tomb and the Traitor a zadanie, które muszę wykonać brzmi tak: Speak with Dokdan the Wise at Mushin's Tomb. Gdy wchodzę przez portal na samym początku wszystko jest okej, gra ogólnie nie zacina mi się nigdy. Kiedy klikam "use Altar" włącza się film (zawsze je oglądam bo po prostu lubię), oczywiście nic się w nim nie zacina, gra działa jak należy, na koniec pokazuje się ekran ładowania i w tym momencie gra pada. Gdy włączam ją ponownie story quest nadal wygląda tak samo a ja muszę znowu robić to samo. File repair już było, nic nie dało. Nadal wyskakuje disconnected from server. Próbowałem instalować także na laptopie, który nie jest ani zaśmiecony ani się nie zacina (spełnia wymagania bns i jest całkiem nowy). Instalacja przebiegła pomyślnie ale wywaliło mnie dokładnie w tym samym momencie z: disconnect from server Error (1000)(132,1054)... Nie rozumiem już, to problem z moim łączem czy jak?

(Pytanie było już na jednym forum tak jakby co)