Internet, a może telewizja?

Cześć, z racji tego, że pracuje w jednej z firm, która dostarcza do domów zarówno Internet jak i telewizję i telefon, mam dostęp do bieżących promocji oraz usług premium. Jeśli ktoś jest zainteresowany to moze odezwać się do mnie na PW to powiem o tym coś więcej.

Teraz np. do 30.09.2016 mogę wam zaoferować Internet 100Mb/s + tv za 49,99. Jeśli mogę wam pomóc to zapraszam ;)

Nie jest to jakaś specjalna promocja, powiedziałbym że wręcz jest słaba. Spodziewałem się jakiejś bomby, ale to nic innego jak oferta, którą można dorwać normalnie.

Nie jest to jakaś specjalna promocja, powiedziałbym że wręcz jest słaba. Spodziewałem się jakiejś bomby, ale to nic innego jak oferta, którą można dorwać normalnie.

Potwierdzam. Przeprowadzam się w tym tygodniu i rozglądam się za dostawcą internetu/tv. Takie oferty jak internet 100mb/s + tv za ~50 złotych są dość powszechne.

Wg mnie cena jest dobra. Jak niektorzy placa odzielnie za neta i tv po 50zl od lebka. Nie rozumiem niezadowolenia.

od 1 października będą nowe tzw studenckie oferty, a jeśli twierdzicie, że to takie powszechne to ciekawy jestem gdzie mieszkacie i z jakiej sieci korzystacie.

Plus LTE 100GB transferu miesięcznie poniżej LTE (od kiedy mam nigdy nie spadł zasięg) prędkość ściągania koło 10mb/s i up koło 8mb/s realnej prędkości do tego telewizja internetowa z której nie korzystam - ale sprawdzałem działa super. Za całość płace 50zł miesięcznie, z czego aktualnie nic nie płacę do końca roku z racji promocji.

Mieszkam na zadupiu w warszawie jeżeli ma to znaczenie.

Rozumiem dobrze że jesteś zwykłym konsultantem czy czymś w tym stylu, dostajesz premię za każdą namówioną osobę ALE nie możesz też zaoferować korzystniejszej promocji, taką samą jak u Ciebie da się wyciągnąć u każdego innego człowiek, nie jest to w żaden sposób wyjątkowe.

To fajnie macie. U mnie za 16 Mb/s płace 56 zł, bo nic innego nie ma :D Jedyny plus taki, że ping stabilny jak skała.

Play LTE ~15-40/6-12 Mb/s z pingiem w większości gier MMO nieprzekraczającym 70 ms. 45 zł miesięcznie, bez umowy, bez zobowiązań. A mieszkam we wsi zabitej azbestowymi dechami, gdzie psy d*pami szczekają. Internet po kablu zobaczę może wtedy kiedy światłowód będzie już przeżytkiem w normalnych częściach świata ; )
Typowy dostawca z mojej okolicy - Arkom. Na umowie 6/2 Mb/s za 50 zł jako kilkuletni klient, realnie 0,5/1 Mb/s z pingiem po milion i to tak góra przez 12h dziennie bo potem chyba im się internety we wiaderkach kończą i trzeba odłączać użytkowników od sieci co 5 minut xD

Cześć, z racji tego, że pracuje w jednej z firm, która dostarcza do domów zarówno Internet jak i telewizję i telefon, mam dostęp do bieżących promocji oraz usług premium. Jeśli ktoś jest zainteresowany to moze odezwać się do mnie na PW to powiem o tym coś więcej.

Teraz np. do 30.09.2016 mogę wam zaoferować Internet 100Mb/s + tv za 49,99. Jeśli mogę wam pomóc to zapraszam ;)