[Stream] knur

Cześć, jestem Sylwek, a to mój stream:

Twitch.tv/senzeiahze

Jako że dopiero zaczynam (już od ponad 5 miesięcy(kolejny wannabe, ehh...)), to "fajerwerków" nie ma, bo jeszcze nie umiem mówić sam do siebie. Generalnie jak jestem i w coś gram, to puszczam streama (prawie codziennie). Zobaczyć u mnie można głównie Path of Exile, Cs:go, dota2, oraz różne mmorpg które wpadną mi w łapy i będę mógł je kaleczyć(w sensie granie) . Po wypłacie kupię kamerkę, wiec będę już straszył ryjem i nie będzie tak pusto.

Zapraszam i pozdrawiam! ;)

GW2 będziesz streamować? :D

Niestety nie, Gw2 mam już dawno za sobą, dalej mam lekki niesmak po tym, jak wydałem 200 zł na grę w którą pogralem raptem kilka tygodni.

Niestety nie, Gw2 mam już dawno za sobą, dalej mam lekki niesmak po tym, jak wydałem 200 zł na grę w którą pogralem raptem kilka tygodni.

A to pojawiło się pytanie... dlaczego? :)

Głównym powodem była rozsypka gildii. Potem wkradła się monotonia.

W tym tygodniu zapraszam od ~9 rano do 14, potem możliwe ze od 23 do kiedy wytrzymam. Duża dawka Paladins, trochę doty/poe/csa/grida, jak mi zadziała to tez i wildstara :)

Zapraszam serdecznie, jest fajnie!

twitch.tv/knurovski nowy stream, nowe nadzieje na lepsze jutro! aktualnie cs:go, potem pewnie dota. Od 25go lecimy w Mu Legend! :)

Zapraszam na wieczór z Wildstarem! Expimy espera :) twitch.tv/knurovski

Jestes otwarty na krytyke?

Jak najbardziej.

Jedziemy z hedzikami, troche cs'a potem pewnie wildstar :)

Zapraszam na dużą dawkę warzywienia w Paladins! :)

Od 11 lecimy z Mu Legend! :)

Cześć, jestem Sylwek, a to mój stream:

Twitch.tv/senzeiahze

Jako że dopiero zaczynam (już od ponad 5 miesięcy(kolejny wannabe, ehh...)), to "fajerwerków" nie ma, bo jeszcze nie umiem mówić sam do siebie. Generalnie jak jestem i w coś gram, to puszczam streama (prawie codziennie). Zobaczyć u mnie można głównie Path of Exile, Cs:go, dota2, oraz różne mmorpg które wpadną mi w łapy i będę mógł je kaleczyć(w sensie granie) . Po wypłacie kupię kamerkę, wiec będę już straszył ryjem i nie będzie tak pusto.

Zapraszam i pozdrawiam! ;)