Vindictus Online PvP x10 Now Live!

New Vindictus Private Server NOW LIVE!

How to:

1) Download Game Clinet

Mirror 1 Torrent File
Mirror 2 Soon
Mirror 3 Soon

2) Start Game with start.bat on main folder
3) Make any login and password (remember it)
4) Make any second password (remember it)
5) Join the game

Server info:


  • Rates Quest/Exp x 10 Gold x 3 = 1000% and 300%
  • Free ViP for login (delivery every day)
  • Free items/sets on shop (Soon)28/09/16 - 29/09/16
  • Free items on Avatar Shop (Soon)28/09/16 - 29/09/16

Server Spec:

Intel Xenon
32 gb ram
1 gbit/s (europe dc)

Server and client version EU 1.69! Join NOW!

Screenshots:

For play u need to download new patch!

Game Patch for client 1.69

Mirror 1 http://rgho.st/7jFYrBKQC
Mirror 2: https://mega.nz/#!tYZj3CJC!thdXu4okojcEes11-QJU77APIlIxuRAZTUZsaDOCXEg

For play u need to download new patch!

 

Game Patch for client 1.69

Mirror 1 http://rgho.st/7jFYrBKQC
Mirror 2: https://mega.nz/#!tYZj3CJC!thdXu4okojcEes11-QJU77APIlIxuRAZTUZsaDOCXEg

Właśnie przez takie serwery ta gra coraz szybciej upada, jest o wiele mniej graczy niż kiedyś. Ludzie przecież wbicie w Vindictusie max levela w vindictusie to kwestia zaledwie paru dni, szczególnie levele 70-90 są strasznie łatwe do wbicia i można to zrobić w uwaga-2dni.

ja rozumiem na takich serwerach szybciej ubierzecie postać i przejdziecie najtrudniejsze raidy, no ale przecież o to chodzi chyba w każdej grze, żeby zdobyć najlepszy ekwipunek i pokonać najtrudniejszych bossów.

Kompletnie nie rozumiem idei takich serwerów szczególnie do tej gry. Serdecznie nie polecam grać na takich serwerach.

Właśnie przez takie serwery ta gra coraz szybciej upada, jest o wiele mniej graczy niż kiedyś. Ludzie przecież wbicie w Vindictusie max levela w vindictusie to kwestia zaledwie paru dni, szczególnie levele 70-90 są strasznie łatwe do wbicia i można to zrobić w uwaga-2dni.

ja rozumiem na takich serwerach szybciej ubierzecie postać i przejdziecie najtrudniejsze raidy, no ale przecież o to chodzi chyba w każdej grze, żeby zdobyć najlepszy ekwipunek i pokonać najtrudniejszych bossów.

 

Kompletnie nie rozumiem idei takich serwerów szczególnie do tej gry. Serdecznie nie polecam grać na takich serwerach.

A ja doskonale rozumiem potrzebę powstawania tego typu serwerów i gorąco zachęcam do ich przetestowania.

Global vindictusa jest obecnie tragicznym miejscem do gry. Kostiumy dające statystki, specjalne runy i kamienie zwiększające szanse na ulepszanie ekwipunku, a to wszystko do kupienia w cash shopie. Dodatkowo paskudne community, nakładające rygorystyczne restrykcję na dołączanie na end-game bossy i instancje. Grałem na serwerze globalnym 3 lata i przez cały ten czas obserwowałem jego powolną degradację. W obecnej sytuacji privy są najlepszą możliwą opcją. Polecam i zapraszam.

A ja doskonale rozumiem potrzebę powstawania tego typu serwerów i gorąco zachęcam do ich przetestowania. 

 

Global vindictusa jest obecnie tragicznym miejscem do gry. Kostiumy dające statystki, specjalne runy i kamienie zwiększające szanse na ulepszanie ekwipunku, a to wszystko do kupienia w cash shopie. Dodatkowo paskudne community, nakładające rygorystyczne restrykcję na dołączanie na end-game bossy i instancje. Grałem na serwerze globalnym 3 lata i przez cały ten czas obserwowałem jego powolną degradację. W obecnej sytuacji privy są najlepszą możliwą opcją. Polecam i zapraszam. 

Kostiumy dodają tylko 150Att + 150Matt i jakieś pierdoły w postaci + 5 do statów, czyli praktycznie nic. Runy i kamienie wypadają ze skrzynek z eventów obecnie, ogólnie jako gifty je też się dostaje, ja w ostatnim czasie dostałem tego od groma za sam powrót do gry.

Co do restrykcji, tak są "łodzie" na których wymaga się perfect EQ, ale można też znalezc takie bez zadnych wymagań.

Skoro grałeś 3 lata to nie wiem jakim cudem piszesz takie bzdury. Tak Cash shop daje pewne udogodnienia, są restrykcje na raidy itd ale wszystko strasznie wyolbrzymiasz, bo to co w cash shopie da się kupić, da się także zdobyć, kostiumy też są sprzedawane za gold.

Obecnie trwa event gdzie co 10 lvli dostajesz ekwipunek cały scrollowany i w dodatku + 7 aż do 80lvla. Naprawdę wszystko da się bardzo łatwo zdobyć wystarczy trochę pofarmić.

Ludziom się w d*pach poprzewracało ostatnio widzę, wszystko by chcieli mieć podane na tacy, najlepiej w każdej grze cały ekwpiunek wymaksowany razem z postacią..

https://www.facebook.com/groups/1782984608648702/ News

http://vindictus.online/ Forum

Start Bonus (For create character):

  • VVIP Package 90 days!
  • EXP Boost for 180 days!
  • Storage Tickets!
  • AP Capsule 1000 poins for free!
  • Pet Wolf!
  • Pet Panda!
  • Pet Food!
  • Enchace elixir!

And some more i add items soon.

Avatar Shop - Free now and forever!

Rates:

  • ExpRate Combat - 1000%
  • ExpRate Monster - 1000%
  • ExpRate Story - 1000%
  • GoldRate Combat - 400%
  • GoldRate Story - 400%
  • ApRate combat - 400%
  • ApRate story - 400%

New Features:

  • Vote System
  • Premium Member System
  • New items in the shop
  • Version 1.69 for now without Delia
    </li>
    

More Soon! See u in game!

Nawet fajnie się grało ale po tym jak wykasowali mi postacie to już nie chce mi się wracać...

Nawet fajnie się grało ale po tym jak wykasowali mi postacie to już nie chce mi się wracać...  

Nie ma to jak narzekać na Alphe xd

Jak na tym zagrać ? Czy wystarczy standardowo tylko pobrać i zainstalować ? Czy trzeba jakieś hamachi czy coś ?

A ja doskonale rozumiem potrzebę powstawania tego typu serwerów i gorąco zachęcam do ich przetestowania. 

 

Global vindictusa jest obecnie tragicznym miejscem do gry. Kostiumy dające statystki, specjalne runy i kamienie zwiększające szanse na ulepszanie ekwipunku, a to wszystko do kupienia w cash shopie. Dodatkowo paskudne community, nakładające rygorystyczne restrykcję na dołączanie na end-game bossy i instancje. Grałem na serwerze globalnym 3 lata i przez cały ten czas obserwowałem jego powolną degradację. W obecnej sytuacji privy są najlepszą możliwą opcją. Polecam i zapraszam. 

Tylko, że jeśli nie zasilisz bużetu Twórców to gra nie będzie rozwijana. Gra na prywatnym serwerze w tym wypadku spowodować upadek oryginalnego Vindictusa :)

New Vindictus Private Server NOW LIVE!

How to:

1) Download Game Clinet

Mirror 1 Torrent File
Mirror 2 Soon
Mirror 3 Soon

2) Start Game with start.bat on main folder
3) Make any login and password (remember it)
4) Make any second password (remember it)
5) Join the game

Server info:


  • Rates Quest/Exp x 10 Gold x 3 = 1000% and 300%
  • Free ViP for login (delivery every day)
  • Free items/sets on shop (Soon)28/09/16 - 29/09/16
  • Free items on Avatar Shop (Soon)28/09/16 - 29/09/16

Server Spec:

Intel Xenon
32 gb ram
1 gbit/s (europe dc)

Server and client version EU 1.69! Join NOW!

Screenshots: