SZukam gry ale nie wiem jakiej

Więc tak ostatnio pogrywam sobie w GTA V i tak sobie myślę że przydałaby mi się jeszcze jakaś gra aby była różnorodność, ale nie wiem jakiej gry dokładnie szukam nie wiem na co się zdecydować i tutaj pytanie do was o to aby pomóc mi znaleźć tą właśnie odpowiednią grę.
Domyślam się iż nie będzie to łatwe zadanie gdyż jestem wymagającą osobą, ale nie obchodzi mnie grafika.
Może to być gra mmo i wszystkie inne gatunki.

Obchodzi mnie to aby miło się w nią grało i jak by była możliwość to znalezienie do niej osób do wspólnej gry (nawet w lanie). Mogę też grać samemu nie przeszkadza mi to

odświeżam

Dostaniesz zapewne warta za tak szybkie odświeżanie :P

Ale jeśli chodzi o grę to tutaj możemy podać po prostu wszystko...

Za mało sprecyzowałeś czego wymagasz. Mogę tutaj zaproponować Tibię jak i Guild Wars 2, Lola, Dotę czy Overwatch :) Weź napsiz porządnie ten temat i sprecyzuj co potrzeba. Jakiś gatunek...

mogę dostać warna nie obchodzi mnie to :D w tym problem właśnie ze nie wiem jak bym wiedział to bym nie prosił tylko sam szukał :D ale mogę dodać ze chciałbym dowolność rozgrywki ze w kazdym miejscu i w kazdym czasie moge sobie zmienic bron na jaka sobie tylko chce :D robic co tylko ze chce :D oczywiscie nie musi byc wszystko xD moge zrezygnowac z paru rzeczy jak dowolnosc broni. Dobrze by bylo jak bym mogl sam decydowac jak rozwinac postac w sensie jej umiejetnosci jak w PoE gdzie jest duze drzewko talentow czy czegos tam juz nie pamietam

Oj ciężko z Tobą.

Polecam Minecraft'a.

Możesz explorować świat (szukać jaskiń, skarbów itp)

Możesz zmieniać broń od mieczy poprzez łuki do magii (jak wgrasz odpowiednie mody, to możesz mieć nawet karabiny i inną broń palną), możesz robić pułapki, bawić się w farmera, zbudować miasto, być najemnikiem, zrobić kopalnie, bawić się w pirata... Po prostu, czego dusza zapragnie.

Masz możliwość gry w multi przez lana jak i internet ze sporą liczbą graczy jak i serverów, na których znajdziesz PvP, oblężenia, minigry itp.

Dodatkowo gra posiada multum modów zmeiniających kompletnie rozgrywkę.

mogę dostać warna nie obchodzi mnie to   w tym problem właśnie ze nie wiem  jak bym wiedział to bym nie prosił tylko sam szukał  ale mogę dodać ze chciałbym dowolność rozgrywki ze w kazdym miejscu i w kazdym czasie moge sobie zmienic bron na jaka sobie tylko chce  robic co tylko ze chce   oczywiscie nie musi byc wszystko xD moge zrezygnowac z paru rzeczy jak dowolnosc broni. Dobrze by bylo jak bym mogl sam decydowac jak rozwinac postac w sensie jej umiejetnosci jak w PoE gdzie jest duze drzewko talentow czy czegos tam juz nie pamietam

Pobaw się programem RPG Maker VX...

A może far cry 3? lub far cry 4.

Też jest tam crafting i rozwój postaci...

Far cry 3 to jedna z nielicznych gier która mi przypadła do gustu i przeszedłem ją całą... Polecam sprawdzić ;)

Dark Souls 1 2 i 3 polecam pełna dowolność. W każdym momencie możesz zmienić każdą część ekwipunku, genialne pvp i wymagający poziom trudności.

Tak więc:

-Lords of The Fallen

-Seria Wiedźmina

-Seria Assassin's Creed

-Portal 1 i 2

-The Elder Scrolls: Skyrim

-Risen 3

-Thief(Ten z 2014)

-Tomb Raider(Ten z 2013)

-Darksiders 1 i 2

-Prototype 1 i 2

-Dishonored

Z gier online:

-Tera

-Black Desert

-Smite

-Overwatch

-Paladins

-Vindictus

ja od siebie moge polecic gre ale nie wiem jaka :D

Też nie wiem jaką polecić, ale mam takiego kolegę co też nie wie.

A tak całkiem poważnie:

Tak z bardziej nastawionych na kooperacje i ogólnie online.

-Borderlands 2

-Paragon

-League Of Legends

-Vindictus

-Wildstar

-Warframe

-Brawlhalla

SinglePlayer:

-Castlevania- Lords Of Shadow 2

-Devil May Cry 3,4 ,Reboot

-Star Wars The Force Unleashed 2

-Stronghold

-Crysis

Można by wymieniać i wymieniać.

Masz, 100 gier w które każdy powinien zagrać przed śmiercią: http://www.giantbomb.com/profile/wrathofbanja/lists/100-games-everyone-should-play/71805/

Jak już skończysz je ogrywać, napisz :v

Więc tak ostatnio pogrywam sobie w GTA V i tak sobie myślę że przydałaby mi się jeszcze jakaś gra aby była różnorodność, ale nie wiem jakiej gry dokładnie szukam nie wiem na co się zdecydować i tutaj pytanie do was o to aby pomóc mi znaleźć tą właśnie odpowiednią grę.
Domyślam się iż nie będzie to łatwe zadanie gdyż jestem wymagającą osobą, ale nie obchodzi mnie grafika.
Może to być gra mmo i wszystkie inne gatunki.

Obchodzi mnie to aby miło się w nią grało i jak by była możliwość to znalezienie do niej osób do wspólnej gry (nawet w lanie). Mogę też grać samemu nie przeszkadza mi to