Pvp

Witam, proste pytanie: jak wyglada aktualnie pvp w wildstarze? Sa wgl ludzie grajacy pvp? Jak z balansem klas? Czy gear ma wplyw na pvp?

Różnie bywa z tym pvp... czasami są te bg a różnie trzeba czekać nawet 1h na 1 bg, A balans klas jest taki sobie ale to nie oznacza że nie daję dużo frajdy (bo dużo daje). W world pvp działa jak w WoWie trzeba sobie załączyć pvp aby się z kimś bić ale rzadko się kogoś spotyka na ON pvp, a szkoda. (za włączone pvp dostajesz Prestige za który kupujesz sobie lepszy gear).

Co do gearu, wystarczy kupić podstawowy gear i jakoś to idzie w między czasie grania pvp powoli się zbiera na lepszy gear.

Różnie bywa z tym pvp... czasami są te bg a różnie trzeba czekać nawet 1h na 1 bg, A balans klas jest taki sobie ale to nie oznacza że nie daję dużo frajdy (bo dużo daje). W world pvp działa jak w WoWie trzeba sobie załączyć pvp aby się z kimś bić ale rzadko się kogoś spotyka na ON pvp, a szkoda. (za włączone pvp dostajesz Prestige za który kupujesz sobie lepszy gear).

Co do gearu, wystarczy kupić podstawowy gear i jakoś to idzie w między czasie grania pvp powoli się zbiera na lepszy gear.

Kurcze, troche kiepsko bo chcialem obadac WildStara ale w mmo zawsze mi bardzo na pvp zalezalo, czytam wlasnie na reddicie ze na arenki 2v2 praktycznie nie da sie dostac bo nigdy nie ma chetnych. A jakies arenki/miejsca ustalone przez graczy do duelowania sa obecne? (Np. jak jeszcze w wowa gralem to przed Stormwind zawsze byla grupka ludzi chetnych do 1v1)

Ja z arenami nie mam problemu. Jestem w circlu(chacie), w którym są osoby które grają pvp cały czas i nie mam problemu żeby z nimi grać areny, są też inne grupy, które grają pvp. Wiadomo jak się zapiszesz z kolejki to słabo trzeba zawsze do kogoś napisać a chętni sami się znajdą. W mieście są ludzie chętni do PvP 1vs1.

Ja z arenami nie mam problemu. Jestem w circlu(chacie), w którym są osoby które grają pvp cały czas i nie mam problemu żeby z nimi grać areny, są też inne grupy, które grają pvp. Wiadomo jak się zapiszesz z kolejki to słabo trzeba zawsze do kogoś napisać a chętni sami się znajdą. W mieście są ludzie chętni do PvP 1vs1.

A to sciagam, co mi szkodzi. Generalnie chodzi mi o to zeby miec jakas tam forme pvp w kazdej chwili kiedy najdzie mnie ochota, to czy to bedzie 1v1, 2v2, open world pvp czy battleground juz malo mnie interesuje.

A to sciagam, co mi szkodzi. Generalnie chodzi mi o to zeby miec jakas tam forme pvp w kazdej chwili kiedy najdzie mnie ochota, to czy to bedzie 1v1, 2v2, open world pvp czy battleground juz malo mnie interesuje.

Aktualnie przez ten temat dziś odpaliłem Wildstara (znowu :P) i wydaje mi się, że optymalizacja nieco podskoczyła, a jak chcesz z kimś pogadać to na chacie bez problemu znajdziesz kogoś. Już nie czuć tej pustki co kiedyś była (Grałem do 10 lvla na dominion dziś, na exile powinno być więcej ludu)

w sumie ja gram na jabbit dominion mozna skleic ekipe jak chcecie :)

Na pvp szczególnie na 50 lvlu zawsze kogoś znajdziesz, czy to arenki 2v2, 3v3, 5v5, BG. Do tego dochodzą daily na mapkach, gdzie można odpalać open pvp i tam zaczyna się największa zabawa :D Exile startują z jednego respa, dominion z drugiego i często możesz spotkać kogoś z odpalonym PvP i bez ostrzeżenia się pobawić :D

Co do populacji, po stronie Exile gra więcej ludzi, ale po stronie Dominion jest jedyna polska raidująca gildia Pelikany :) Jeśli macie ochotę dołączyć piszcie do mnie - Avento Prime - lub do któregoś z oficerów:

Moonfighter Pelikan

Myczek Pelikan / Płomyczek Pelikan

Red Flames

Revael Jenkins

Pobralem, odpalilem, pobiegalem i szczerze gra jest ciekawa, ku mojemu zdziwieniu to pustek nie spotkalem, co chwile spotykalem kogos kto sobie biegal i robil questy w poczatkowych lokacjach. A tak to gra wydaje sie byc wowem z innym systemem walki :D Dlugo sie wbija ten max lvl?

Ja wbijałem długo max lvl ok. 5-6 dni, ale wynikło to z tego, że robiłem wszystkie questy i wszystkie mapy a w tej grze jeśli masz o 3-4 poziomy większy lvl od mobów to za nich expa ni dostajesz :D

Ale tak to idzie szybko poziom.
P.S

Jeśli dostaniesz za logowanie potke z exp to zostaw ją sobie na ostatnie poziomy :)

Witam, proste pytanie: jak wyglada aktualnie pvp w wildstarze? Sa wgl ludzie grajacy pvp? Jak z balansem klas? Czy gear ma wplyw na pvp?