Zmierzch Bogów - Nowa gra przeglądarkowa z gatunku MMORPG po Polsku

Zmierzch.jpg

Hey! :D

Chciałbym wam dziś przedstawić nową grę z gatunku MMORPG (na przeglądarkę) pod tytułem Zmierzch Bogów. Gra wystartowała niedawno bo z początkiem września 2016, obecnie są już dostępne 3 serwery (co jakiś czas otwierane będą nowe).

Ale do konkretów:

Zmierzch Bogów to na pierwszy rzut oka gra jakich wiele na dzisiejszej scenie gier przeglądarkowych (pokroju Legend online czy Liga Aniołów), jednak po kilku godzinach rozgrywki stwierdziłem, że jest grywalna i nawet daje sporo satysfakcji z zabawy. Największy wpływ na moją ocenę ma fakt iż gra oferuje całkiem nowe uniwersum na pograniczu fantasy z Sci-fi, łącząc mitologię boską i wplatając te elementy w walkę. Prościej mówiąc odwiedzamy przeróżne czasy i krainy walcząc z hordami potworów, a na deser mierzymy się z tytułowymi bogami w postaci bossów. Jeżeli uda nam się któregoś pokonać otrzymujemy możliwość przybrania jego postaci i okiełznania mocy. Wszystko to ze sobą współgra i zachowuje balans.

Nie zapomniano również o podstawowym aspekcie tego typu gatunku czyli lewelowaniu, zdobywaniu nowych przedmiotów oraz ulepszaniu ich, zmieniając nie tylko ich wygląd, ale i statystyki. Ścieżkę fabularną robi się przyjemnie i dość szybko. Pozostaje tylko chodzić na instancje, wzmacniać ekwipunek oraz umiejętności i walczyć na arenach z innymi graczami. Gra oferuje kilka trybów pojedynków, a najciekawsze (moim zdaniem) są te grupowe w których bierze udział 20 i więcej graczy na raz.

Kolejnym plusem z mojej perspektywy jest szata graficzna i podkład dźwiękowy. Szczególnie muzyka i odgłosy wydawane przez postacie zapadają w pamięci i nadają klimatu rozgrywce. Ostatnio znowu sięgam po tego typu produkcję, ponieważ sporo czasu spędzam w komunikacji miejskiej i jest to dla mnie optymalna forma, gdyż grze nie trzeba poświęcać całej uwagi, można jednocześnie prowadzić z kimś rozmowę w tle zwiększając progres. B)

No nic, może komuś się to przyda.

Zainteresowanych grą Zmierzch Bogów odsyłam do:

Oficjalna strona gry: http://pl.101xp.com/games/zmierzchbogow/play

Recenzja gry (opis / screeny): http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_36.html

Wideo recenzja (YouTube): Zmierzch Bogów - gra przeglądarkowa MMORPG po Polsku

Forum gry: https://forum-pl.101xp.com/

Dodaj ze bez wydania paru tysiecy zlotych nigdy nie bedziemy nawet w top 100 :)

A tego to nie wiem, gram sobie na luzie, bez spiny. Mikropłatności są to fakt. Na pewno dają przewagę głownie w czasie jaki trzeba poświęcić na to aby up-gradować postać, jednak jeżeli chodzi się na eventy czy instancje to również można się czegoś dorobić.

Aktualnie serwery nie działają. Jakies usterki mają.

No co ty, właśnie mam odpaloną grę wszystko śmiga, może nie masz jakiejś wtyczki zainstalowanej na przeglądarce (musisz mieć zainstalowaną wtyczkę Adobe Flash player) Albo spróbuj po prostu innej przeglądarki. Ja gram na Chrome, ale na Mozilli też kiedyś odpalałem.

No co ty, właśnie mam odpaloną grę wszystko śmiga, może nie masz jakiejś wtyczki zainstalowanej na przeglądarce (musisz mieć zainstalowaną wtyczkę Adobe Flash player) Albo spróbuj po prostu innej przeglądarki. Ja gram na Chrome, ale na Mozilli też kiedyś odpalałem.

nie sondze

|

Drodzy gracze!

Serwery nie działają z powodu ciężkich usterek. Czynimy wszelkie starania, aby przywrócić je do życia tak szybko, jak to tylko możliwe. Na ten moment, możemy zaoferować spędzanie czasu na innych grach naszego portalu.

Przesyłamy najszczersze przeprosiny.

Quest utknął mi na [Rozdział 2] Brutalni strażnicy, jakieś pomysły?

Startowało od Wartune aż po 123123123123 innych wersji tej samej gry na tym samym dziadowskim silniku ;V

Smutam to już MyFantasy3 jest lepsze >.>

w via www to jedynie co mnie zatrzymało na dłużej była ta gra hmmm jak to ona sie nazywała na zdjęciu była taka dziewczyna liżąca zakrwawiony nóż / dark fantasy theme

nie wiem czy ta gra jeszcze istnieje ale pograłbym :3

Zapomniał napisać na czołówce ARTYKUŁ SPONSOROWAMY.Gra dno tak btw

Widzę, że jak kiedyś było dużo gierek na silniku Vallheru, tak teraz używają tego silnika. Nie wiem kto jest jego autorem ale tak czy siak silnik powstał typowo pod IS i VIPa :P

Czy ta gra różnicy sie czymkolwiek od innych jej podobnych? Pewnie kilka grafik pozmieniane czy coś tam i tyle jak to bywa z gotowymi silnikami.

Różni się animacjami, grafiką, muzyką, modernizacją i rozwojem postaci (tutaj zmieniamy się w boga więc sa minimum dwa drzewka rozwoju). Jednak silnik pozostaje bez zmian, więc podobieństwa są.

A co do tych problemów technicznych to niemam pojecia czemu tak jest. Ja moge bez problemu grać, być może jest to problem wynikający z zakładania nowego konta. Szkoda trzeba pewno poczekać do wieczorka ;)

Quest utknął mi na [Rozdział 2] Brutalni strażnicy, jakieś pomysły?

Wystarczy "relog" też tak mi się niekiedy dzieje.

wbiłem 120sty i musze wyczyscic cache :v

Różni się animacjami, grafiką, muzyką, modernizacją i rozwojem  postaci (tutaj zmieniamy się w boga więc sa minimum dwa drzewka rozwoju). Jednak silnik pozostaje bez zmian, więc podobieństwa są.

A co do tych problemów technicznych to niemam pojecia czemu tak jest. Ja moge bez problemu grać, być może jest to problem wynikający z zakładania nowego konta. Szkoda trzeba pewno poczekać do wieczorka 

Bo dałeś zły link i tyle :)

http://pl.101xp.com/games/zmierzchbogow/play

To prawidłowy link.

a ile już stoi najnowszy serwer?

Bo dałeś zły link i tyle 

 

http://pl.101xp.com/games/zmierzchbogow/play

 

To prawidłowy link.

Już poprawiam. Dzięki

a ile już stoi najnowszy serwer?

Najnowszy (S3 Avalon) stoi od 30 września 2016 roku, czyli świeżynka.

w takich grach zaczynać 2 dni później niż inni to juz jest po ptokach lol

Jaki jest w tej grze sens skoro postać sama robi questy, sama farmi? :D

Jaki jest w tej grze sens skoro postać sama robi questy, sama farmi? 

Nie ma. Kolejny gniot począwszy od Wartune. Nihil novi, trzeba iść dalej.

Znalazłem darmowy kod bonusowy (jednorazowy na jedno IP) na złoto w grze Zmierzch Bogów!

Bonusowy kod: tyuzaE8630010